Komunikaty PR

Zamieszkać wysoko, w wieżowcu Bliska Wola Tower

2021-07-01  |  14:30
Biuro prasowe
Kontakt
Katarzyna Żarska
Drawbridge Media

ul. Nowogrodzka 10 lok. 6
00-511 Warszawa
k.zarska|drawbridge.pl| |k.zarska|drawbridge.pl
601 888 957
www.jwc.pl

Zamieszkać wysoko, w wieżowcu Bliska Wola Tower

 

Różnorodność dostępnych na warszawskim rynku mieszkań pozwala na dopasowanie lokum do własnych potrzeb. Potrzebę mieszkania wysoko, w mieszkaniu o większym metrażu z widokiem na centrum Warszawy, w dobrej lokalizacji z bogatą infrastrukturą rekreacyjną, można w niedługim czasie zaspokoić kupując mieszkanie w inwestycji Bliska Wola Tower.

 

Wieżowiec powstaje u zbiegu ulic Kasprzaka i Al. Prymasa Tysiąclecia, w pobliżu stacji metra. Będzie gotowy pod koniec 2021 roku. To ostatni fragment osiedla budowanego od 2014 roku, które w większej części jest już zamieszkałe. Osiedle Bliska Wola powstało w miejscu dobrze skomunikowanym, blisko przystanków komunikacji miejskiej, w niedużej odległości od sklepów, przychodni i aptek, restauracji, przedszkoli i szkół oraz parków. Niedaleko stąd do renomowanych placówek szkolnych, które odznaczają się wysokim poziomem, m.in. wolskiego Dwujęzycznego Liceum im. Mikołaja Kopernika i liceów śródmiejskich. To typowo miejska lokalizacja.

 

Bogato rozbudowana część rekreacyjna osiedla zachęca do aktywnego spędzania czasu: to co lubią najbardziej dzieci – place zabaw; i to co cieszy starszych aktywnych mieszkańców – osiedlowa siłownia na wolnym powietrzu, boiska do siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej, piłki nożnej, badmintona czy tenisa stołowego. Deweloper zadbał też o osiedlowe ścieżki rowerowe, które łączą się z utworzonym wzdłuż ulic Wolska-Połczyńska-Kasprzaka, ponad pięciokilometrowym, korytarzem rowerowym wschód-zachód, od granicy miasta aż do centrum. Jest też park fontann dla spragnionych odpoczynku i ochłody.

 

Nowoczesne budynki z zielonymi tarasami na części dachów, zapewniają komfort mieszkania, są przyjazne zarówno mieszkańcom jak i środowisku. Proekologiczne rozwiązania przyczyniają się tu do znacznego zmniejszenia opłat czynszowych: gromadzona deszczówka służy pielęgnacji zieleni, co powoduje zmniejszenie opłat za wodę.

 

W budowanym wieżowcu ponad połowę z 480 mieszkań stanowią te większe, o metrażach od 62 do 97 m kw. Położone są na wyższych piętrach, mają panoramiczne  przeszklenia i zabudowane loggie, co w przypadku tak wysokich budynków jest rzadko spotykanym rozwiązaniem. Mieszkania są funkcjonalne, wygodne i przestronne, wysokie na prawie 3 metry, każde wyposażone będzie w centralną klimatyzację i wideodomofon. Oprócz mieszkań powstanie 27 lokali usługowych i 380 biur. Dzięki bogatej infrastrukturze wewnętrznej można tu będzie zaopatrzyć się w podstawowe produkty i skorzystać z niezbędnych usług.

 

- Trzy pokoje, 68 m kw. na 21 piętrze z loggią 10 m kw., skąd roztacza się spektakularny widok na centrum Warszawy? Jestem pewna, że to idealne mieszkanie dla rodziny z dwójką dzieci czy osób potrzebujących dodatkowej przestrzeni do pracy. Na najwyższych piętrach są jeszcze większe mieszkania, o metrażu do 97 m kw. Na Woli przybywa wieżowców. Ponad 20 już stoi, ale są to przeważnie biurowce, kilka jest w realizacji, ponad 20 ma już zgodę na budowę lub czeka na zatwierdzenie. Wieżowiec Bliska Wola Tower zostanie ukończony w tym roku. To idealna oferta dla osób, które chcą mieszkać wysoko i mieć z okien panoramę na Warszawę - mówi Małgorzata Ostrowska, Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Drawbridge Media
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni
Nieruchomości Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
2024-12-30 | 15:00

Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?

Kraków nieustannie buduje swoją pozycję na rynku mieszkaniowym. Rosnące inwestycje, turystyczny urok i zwiększająca się liczba mieszkańców sprawiają, że zapotrzebowanie na
Nieruchomości Deweloperzy nie nadążają za popytem
2024-12-30 | 15:00

Deweloperzy nie nadążają za popytem

Mieszkania drożeją, a nowych powstaje rekordowo mało. W 2023 roku deweloperzy rozpoczęli budowę 114,5 tys. lokali – to najmniej od sześciu lat. Ceny za mkw. w Warszawie zdążyły

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen

Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują  wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.

Prawo

Pracodawcy apelują o usprawnienie wydawania zezwoleń na pracę cudzoziemcom. Nowe regulacje tylko w części w tym pomogą

Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium Polski został przyjęty w grudniu przez rząd i trafił już do Sejmu. Nowe przepisy zakładają pełną elektronizację wnioskowania i wydawania zezwoleń na pracę i rezygnację z testu rynku pracy. Niekoniecznie jednak oznacza to większą otwartość na pracowników z zagranicy. – To nie zmiana jakościowa, ale co najwyżej próba sanacji przeciążonego systemu – ocenia dr Michał Szypniewski z kancelarii BKB Baran Książek Bigaj.

IT i technologie

Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji ma wystartować w tym roku. Polskie wojsko coraz szerzej korzysta z tej technologii

– Opracowujemy koncepcję funkcjonowania Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji. Szkolimy też odpowiednio naszych inżynierów, współpracujemy z uczelniami wyższymi w tym aspekcie, aby mieć gotowy odpowiedni potencjał intelektualny – mówi gen. dyw. Karol Molenda, dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Nowa formacja będzie odpowiadać za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań AI na potrzeby działań militarnych. Podobne instytucje są już powoływane przez inne kraje NATO.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.