Komunikaty PR

Zamieszkać wysoko, w wieżowcu Bliska Wola Tower

2021-07-01  |  14:30
Biuro prasowe
Kontakt
Katarzyna Żarska
Drawbridge Media

ul. Nowogrodzka 10 lok. 6
00-511 Warszawa
k.zarska|drawbridge.pl| |k.zarska|drawbridge.pl
601 888 957
www.jwc.pl

Zamieszkać wysoko, w wieżowcu Bliska Wola Tower

 

Różnorodność dostępnych na warszawskim rynku mieszkań pozwala na dopasowanie lokum do własnych potrzeb. Potrzebę mieszkania wysoko, w mieszkaniu o większym metrażu z widokiem na centrum Warszawy, w dobrej lokalizacji z bogatą infrastrukturą rekreacyjną, można w niedługim czasie zaspokoić kupując mieszkanie w inwestycji Bliska Wola Tower.

 

Wieżowiec powstaje u zbiegu ulic Kasprzaka i Al. Prymasa Tysiąclecia, w pobliżu stacji metra. Będzie gotowy pod koniec 2021 roku. To ostatni fragment osiedla budowanego od 2014 roku, które w większej części jest już zamieszkałe. Osiedle Bliska Wola powstało w miejscu dobrze skomunikowanym, blisko przystanków komunikacji miejskiej, w niedużej odległości od sklepów, przychodni i aptek, restauracji, przedszkoli i szkół oraz parków. Niedaleko stąd do renomowanych placówek szkolnych, które odznaczają się wysokim poziomem, m.in. wolskiego Dwujęzycznego Liceum im. Mikołaja Kopernika i liceów śródmiejskich. To typowo miejska lokalizacja.

 

Bogato rozbudowana część rekreacyjna osiedla zachęca do aktywnego spędzania czasu: to co lubią najbardziej dzieci – place zabaw; i to co cieszy starszych aktywnych mieszkańców – osiedlowa siłownia na wolnym powietrzu, boiska do siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej, piłki nożnej, badmintona czy tenisa stołowego. Deweloper zadbał też o osiedlowe ścieżki rowerowe, które łączą się z utworzonym wzdłuż ulic Wolska-Połczyńska-Kasprzaka, ponad pięciokilometrowym, korytarzem rowerowym wschód-zachód, od granicy miasta aż do centrum. Jest też park fontann dla spragnionych odpoczynku i ochłody.

 

Nowoczesne budynki z zielonymi tarasami na części dachów, zapewniają komfort mieszkania, są przyjazne zarówno mieszkańcom jak i środowisku. Proekologiczne rozwiązania przyczyniają się tu do znacznego zmniejszenia opłat czynszowych: gromadzona deszczówka służy pielęgnacji zieleni, co powoduje zmniejszenie opłat za wodę.

 

W budowanym wieżowcu ponad połowę z 480 mieszkań stanowią te większe, o metrażach od 62 do 97 m kw. Położone są na wyższych piętrach, mają panoramiczne  przeszklenia i zabudowane loggie, co w przypadku tak wysokich budynków jest rzadko spotykanym rozwiązaniem. Mieszkania są funkcjonalne, wygodne i przestronne, wysokie na prawie 3 metry, każde wyposażone będzie w centralną klimatyzację i wideodomofon. Oprócz mieszkań powstanie 27 lokali usługowych i 380 biur. Dzięki bogatej infrastrukturze wewnętrznej można tu będzie zaopatrzyć się w podstawowe produkty i skorzystać z niezbędnych usług.

 

- Trzy pokoje, 68 m kw. na 21 piętrze z loggią 10 m kw., skąd roztacza się spektakularny widok na centrum Warszawy? Jestem pewna, że to idealne mieszkanie dla rodziny z dwójką dzieci czy osób potrzebujących dodatkowej przestrzeni do pracy. Na najwyższych piętrach są jeszcze większe mieszkania, o metrażu do 97 m kw. Na Woli przybywa wieżowców. Ponad 20 już stoi, ale są to przeważnie biurowce, kilka jest w realizacji, ponad 20 ma już zgodę na budowę lub czeka na zatwierdzenie. Wieżowiec Bliska Wola Tower zostanie ukończony w tym roku. To idealna oferta dla osób, które chcą mieszkać wysoko i mieć z okien panoramę na Warszawę - mówi Małgorzata Ostrowska, Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Drawbridge Media
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Zdrowa, drewniana placówka żłobkowo-przedszkolna gotowa w Trzebielu Biuro prasowe
2024-07-31 | 12:30

Zdrowa, drewniana placówka żłobkowo-przedszkolna gotowa w Trzebielu

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/001fa58d1370123be7c95f6f444ad65520240730173555/7a552ca808be77ff2ba38b57a2a2228f20240730173645/507ce9   Zdrowa, drewniana placówka
Nieruchomości Cogito EU dołączy do grona najemców MLP Gliwice
2024-07-31 | 10:00

Cogito EU dołączy do grona najemców MLP Gliwice

Dostawca części do maszyn budowlanych wynajął 4,5 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni w centrum logistycznym MLP Gliwice. Dostęp do nowego obiektu firma Cogito EU uzyska w listopadzie br. W
Nieruchomości City Point Targówek: 70% powierzchni hali C2 objęte umowami pre-let
2024-07-31 | 09:30

City Point Targówek: 70% powierzchni hali C2 objęte umowami pre-let

Spółka joint venture utworzona przez Partners Group, jedną z największych prywatnych firm inwestycyjnych działającą w imieniu swoich klientów oraz Peakside Capital Advisors,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Zbiory czereśni zakończyły się o miesiąc wcześniej niż zazwyczaj. Z powodu szybszej wegetacji owoce przypominają te z południa Europy

Zmiany klimatyczne wpływają na uprawy i zbiory owoców. Drzewa czereśni zakwitły w tym roku o kilka tygodni wcześniej niż zazwyczaj. Ciepła i słoneczna pogoda już w marcu przyspieszyła kwitnienie. W efekcie, o ile w poprzednich latach czereśnie można było kupić jeszcze w sierpniu, w tym roku już w lipcu zbierano późne odmiany. – Sezon wegetacyjny był o wiele dłuższy, a temperatura była wysoka w trakcie dojrzewania owoców. To warunki porównywalne z włoskim klimatem, a owoce, które udało nam się wyprodukować, są doskonałej jakości – mówi Krzysztof Czarnecki, wiceprezes Związku Sadowników RP. Część upraw zniszczyły jednak kwietniowe przymrozki.

Prawo

Osoby z niepełnosprawnością i ich opiekunowie czekają na ustawę o asystencji osobistej. Dzięki niej może wzrosnąć zainteresowanie pracą w tym zawodzie

Polska jest jednym z ostatnich europejskich krajów bez ustawy o asystencji osobistej. Tymczasem wspieranie osób z niepełnosprawnościami w różnych aspektach życia może mieć kluczowe znaczenie dla rynku pracy. Zatrudnienie będzie mogła znaleźć część osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunowie. Stworzy to też duże zapotrzebowanie na pracę asystentów. Dziś część z nich nie chce podejmować niepewnego zatrudnienia, nieuregulowanego w przepisach. – Jest przestrzeń dla tego nowego, bardzo prestiżowego w Europie zawodu asystenta osobistego osoby z niepełnosprawnością, który wesprze system ochrony zdrowia – przekonuje Małgorzata Szumowska, prezeska Fundacji Centrum Edukacji Niewidzialna.

Bankowość

Małe i średnie firmy czeka szereg wyzwań związanych ze zrównoważonym rozwojem. Banki chcą im w tym pomagać

Hasła takie jak zrównoważony rozwój, ESG, taksonomia czy dekarbonizacja będą w nadchodzącym czasie dotyczyć nie tylko korporacji, ale też małych i średnich firm. Chcąc pozostać konkurencyjnymi uczestnikami łańcucha dostaw, także mniejsze podmioty  będą musiały wypełnić unijne wymogi i realizować proekologiczne projekty. To jednak oznacza dla nich szereg wyzwań, związanych chociażby z poznaniem wymogów unijnych, terminów ich realizacji i całym aspektem ich wdrożenia. Wydany właśnie przez Bank Ochrony Środowiska przewodnik, podsumowujący najważniejsze wyzwania legislacyjne, ma pomóc przedsiębiorcom się odnaleźć w gąszczu regulacji.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.