Komunikaty PR

Zamieszkać wysoko, w wieżowcu Bliska Wola Tower

2021-07-01  |  14:30
Biuro prasowe
Kontakt
Katarzyna Żarska
Drawbridge Media

ul. Nowogrodzka 10 lok. 6
00-511 Warszawa
k.zarska|drawbridge.pl| |k.zarska|drawbridge.pl
601 888 957
www.jwc.pl

Zamieszkać wysoko, w wieżowcu Bliska Wola Tower

 

Różnorodność dostępnych na warszawskim rynku mieszkań pozwala na dopasowanie lokum do własnych potrzeb. Potrzebę mieszkania wysoko, w mieszkaniu o większym metrażu z widokiem na centrum Warszawy, w dobrej lokalizacji z bogatą infrastrukturą rekreacyjną, można w niedługim czasie zaspokoić kupując mieszkanie w inwestycji Bliska Wola Tower.

 

Wieżowiec powstaje u zbiegu ulic Kasprzaka i Al. Prymasa Tysiąclecia, w pobliżu stacji metra. Będzie gotowy pod koniec 2021 roku. To ostatni fragment osiedla budowanego od 2014 roku, które w większej części jest już zamieszkałe. Osiedle Bliska Wola powstało w miejscu dobrze skomunikowanym, blisko przystanków komunikacji miejskiej, w niedużej odległości od sklepów, przychodni i aptek, restauracji, przedszkoli i szkół oraz parków. Niedaleko stąd do renomowanych placówek szkolnych, które odznaczają się wysokim poziomem, m.in. wolskiego Dwujęzycznego Liceum im. Mikołaja Kopernika i liceów śródmiejskich. To typowo miejska lokalizacja.

 

Bogato rozbudowana część rekreacyjna osiedla zachęca do aktywnego spędzania czasu: to co lubią najbardziej dzieci – place zabaw; i to co cieszy starszych aktywnych mieszkańców – osiedlowa siłownia na wolnym powietrzu, boiska do siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej, piłki nożnej, badmintona czy tenisa stołowego. Deweloper zadbał też o osiedlowe ścieżki rowerowe, które łączą się z utworzonym wzdłuż ulic Wolska-Połczyńska-Kasprzaka, ponad pięciokilometrowym, korytarzem rowerowym wschód-zachód, od granicy miasta aż do centrum. Jest też park fontann dla spragnionych odpoczynku i ochłody.

 

Nowoczesne budynki z zielonymi tarasami na części dachów, zapewniają komfort mieszkania, są przyjazne zarówno mieszkańcom jak i środowisku. Proekologiczne rozwiązania przyczyniają się tu do znacznego zmniejszenia opłat czynszowych: gromadzona deszczówka służy pielęgnacji zieleni, co powoduje zmniejszenie opłat za wodę.

 

W budowanym wieżowcu ponad połowę z 480 mieszkań stanowią te większe, o metrażach od 62 do 97 m kw. Położone są na wyższych piętrach, mają panoramiczne  przeszklenia i zabudowane loggie, co w przypadku tak wysokich budynków jest rzadko spotykanym rozwiązaniem. Mieszkania są funkcjonalne, wygodne i przestronne, wysokie na prawie 3 metry, każde wyposażone będzie w centralną klimatyzację i wideodomofon. Oprócz mieszkań powstanie 27 lokali usługowych i 380 biur. Dzięki bogatej infrastrukturze wewnętrznej można tu będzie zaopatrzyć się w podstawowe produkty i skorzystać z niezbędnych usług.

 

- Trzy pokoje, 68 m kw. na 21 piętrze z loggią 10 m kw., skąd roztacza się spektakularny widok na centrum Warszawy? Jestem pewna, że to idealne mieszkanie dla rodziny z dwójką dzieci czy osób potrzebujących dodatkowej przestrzeni do pracy. Na najwyższych piętrach są jeszcze większe mieszkania, o metrażu do 97 m kw. Na Woli przybywa wieżowców. Ponad 20 już stoi, ale są to przeważnie biurowce, kilka jest w realizacji, ponad 20 ma już zgodę na budowę lub czeka na zatwierdzenie. Wieżowiec Bliska Wola Tower zostanie ukończony w tym roku. To idealna oferta dla osób, które chcą mieszkać wysoko i mieć z okien panoramę na Warszawę - mówi Małgorzata Ostrowska, Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Drawbridge Media
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Prawo

Duże możliwości korzystania z funduszy europejskich przez polskie firmy. Szczególnie w obszarze obronności

W ramach polityki spójności i Krajowego Planu Odbudowy Polska ma do dyspozycji 190 mld zł na wsparcie polskich firm. Środków dla przedsiębiorców nie zabraknie również w nowej perspektywie finansowej po 2027 roku. Dedykowane im programy KPO obejmują nie tylko wsparcie finansowe, ale również inwestycje i reformy deregulujące polską gospodarkę. Ich celem jest zwiększenie jej konkurencyjności, jak również bezpieczeństwa w kontekście położenia geopolitycznego Polski. Na szczególnie szeroką ofertę programów mogą liczyć sektory obronności i transportowy.

Farmacja

Zniesienie zakazu reklamy aptek może zwiększyć świadomość pacjentów o usługach farmaceutycznych. Taki może być skutek wyroku TSUE

W czerwcu Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uznał, że obowiązujący w Polsce całkowity zakaz reklamy aptek narusza prawo UE. To oznacza, że Polska będzie musiała dostosować regulacje. Dla pacjentów wyrok oznacza szerszy dostęp do informacji o usługach farmaceutycznych, a dla właścicieli aptek – możliwość legalnej komunikacji z rynkiem. Naczelna Rada Aptekarska obawia się chaosu prawnego i wezwała resort zdrowia do uregulowania sytuacji prawnej.

Prawo

Przemysł chemiczny czeka na szczegóły unijnego wsparcia dla sektora. Najważniejsza jest obniżka cen energii

Komisja Europejska przedstawiła plan działania dla modernizacji i wzmocnienia konkurencyjności unijnego przemysłu chemicznego. Plan ma być rozwiązaniem najważniejszych wyzwań stojących przed sektorem chemicznym w Europie, w tym m.in. wysokich cen energii i nieuczciwej konkurencji na rynkach zagranicznych. KE chce również promować inwestycje w innowacje, ESG, a także uprościć unijne przepisy dotyczące chemikaliów.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.