Komunikaty PR

Nowa oferta mieszkań w Murowanej Goślinie

2024-06-03  |  11:00

Kolejny etap, a wraz z nim nowe udogodnienia. W ramach rozbudowy projektu Nowa Murowana w Murowanej Goślinie do oferty trafił budynek wielorodzinny C2 z 33 mieszkaniami o popularnych powierzchniach.

 

Położona na północ od Poznania miejscowość Murowana Goślina liczy nieco ponad 10 tysięcy mieszkańców. Sąsiedztwo unikatowej Puszczy Zielonka, rozwinięta infrastruktura oraz dogodny dojazd do Poznania powodują, że żyje się spokojnie i komfortowo. To właśnie tu konsekwentnie rozwija się projekt deweloperski Nowa Murowana. Na przestrzeni kilku lat, deweloper sprzedał łącznie ponad 180 lokali mieszkalnych. W maju bieżącego roku, w ramach III etapu, do oferty trafił kolejny budynek wielorodzinny – C2. Tym razem deweloper proponuje 33 mieszkania o powierzchni od 33,22 do 72,01 mkw. Dostępne są kawalerki oraz lokale 2- i 3- pokojowe. Wszystkie o dopracowanym układzie pomieszczeń. Nowością w tym etapie jest gwarantująca zwiększone bezpieczeństwo i komfort hala garażowa ze 60 stanowiskami. Znajdą się tu również 22 komórki lokatorskie. Przed budynkiem powstaną także dodatkowe miejsca postojowe naziemne. Mieszkania parterowe uzupełnią ogródki, gdzie największe to nawet 140 mkw. Budowa niebawem ruszy, a planowany termin zakończenia realizacji budynku C2 to III kwartał 2026 roku. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 8540 zł. brutto za mkw. Koszt zakupu miejsca w hali garażowej to 23.000 zł brutto, a komórki lokatorskiej – 15.000.

Murowana Goślina znajduje się około 20 km od Poznania. Miasto zapewnia pełną infrastrukturę z komunikacją publiczną, zapleczem handlowo-usługowym, czy ośrodkami zdrowia. Znajdują się tutaj żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe oraz technikum i liceum. Wiele spraw można załatwić na miejscu, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu w codziennym funkcjonowaniu. Ponadto osoby np. związane zawodowo z Poznaniem cenią sobie szybki dojazd autem lub szynobusem Poznańskiej Kolei Metropolitarnej, której stacja znajduje się nieopodal inwestycji. Sąsiedztwo terenów zielonych, w tym popularnego Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka o łącznej powierzchni blisko 10 tys. ha pozwala na bliskość natury, odpoczynek oraz aktywność fizyczną. W najbliższej okolicy wyznaczono wiele kilometrów szlaków pieszych i rowerowych.

Spółka Nowa Murowana postawiła także na nową lokalizację, jaką są podpoznańskie Szczytniki, w gminie Kórnik. Powstaje tutaj inwestycja Nowe Szczytniki, w ramach której będą przygotowane dwupoziomowe mieszkania z ogrodami. Budowa jest mocno zaawansowana, a nabywcy klucze odbiorą jeszcze w tym roku.

 

 

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Czy ekologiczne budownictwo się opłaca? Deweloper odpowiada Biuro prasowe
2024-07-03 | 12:02

Czy ekologiczne budownictwo się opłaca? Deweloper odpowiada

Aż 83% młodych ludzi podkreśla, że ekologia ma dla nich duże znaczenie, a ponadto będzie istotnym kryterium przy wyborze ich przyszłego lokum[1]. W związku z tym już wkrótce
Nieruchomości Grupa Dom Development utrzymuje wysoką sprzedaż mieszkań
2024-07-02 | 16:00

Grupa Dom Development utrzymuje wysoką sprzedaż mieszkań

SPRZEDAŻ W II kwartale 2024 roku Grupa Kapitałowa Dom Development S.A. („Grupa”) sprzedała 943 lokale netto wobec 931 w analogicznym okresie 2023 roku (wzrost o 1% r/r), w tym
Nieruchomości Jak dziś budują deweloperzy? Sprawdzamy najnowsze rozwiązania!
2024-07-01 | 09:00

Jak dziś budują deweloperzy? Sprawdzamy najnowsze rozwiązania!

Konkurencja na rynku nieruchomości jest coraz większa. Wiedzą o tym doskonale przedstawiciele i pracownicy firm deweloperskich, którzy rywalizują o względy klienta

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Samorządy walczą o ustawę metropolitalną. Powstanie metropolii oznacza dodatkowe środki m.in. na walkę z wykluczeniem transportowym

O uzyskanie statusu metropolii od lat walczą m.in. Trójmiasto, Łódź czy Warszawa. Teraz miasta łączą siły i dyskutują o jednym wspólnym projekcie ustawy metropolitalnej. Choć każdy ośrodek ma inną specyfikę, wszystkie liczą, że odpowiednie przepisy na temat współpracy największych miast z okolicznymi gminami przyniosą wiele korzyści. Jednym z kluczowych obszarów, który może na tym zyskać, jest transport publiczny. Powstanie metropolii oznaczałoby dodatkowe środki na walkę z wykluczeniem komunikacyjnym w małych miejscowościach.

Handel

Europejskie sklepy internetowe skarżą się na nieuczciwą konkurencję z Chin. Apelują o lepszy nadzór nad rynkiem

Chińskie platformy marketplace podbijają europejski rynek e-commerce, a liczba ich klientów w Europie szybko rośnie – w 2023 roku w państwach UE oraz w Wielkiej Brytanii udział konsumentów, którzy dokonali zakupów w handlu elektronicznym od chińskich sprzedawców, wynosił 40 proc. lub więcej. Działalność chińskich sprzedawców wywołuje jednak szereg zarzutów, dotyczących m.in. sposobu i zakresu zbierania danych osobowych oraz ich późniejszego wykorzystywania, bezpieczeństwa produktów sprzedawanych europejskim konsumentom, sposobu ich reklamowania oraz nieuczciwych metod konkurencji, które szkodzą firmom działającym na terenie Unii. Te podkreślają, że nie boją się konkurencji z Azji, ale apelują do regulatorów o lepszą egzekucję przepisów, które powinny obowiązywać wszystkich graczy na rynku.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.