Nowe smaki z nowej paki, czyli Edycja Limitowana Krakersów mini marki Lajkonik
Ser + Jalapeño oraz Bekon to dwa nowe, wyraziste smaki Krakersów mini marki Lajkonik. Klientów z pewnością przyciągną nie tylko lubiane, intensywne smaki Edycji Limitowanej, ale także wyróżniające się opakowania.
Lider w segmencie Krakersów
Krakersy to jedna z ulubionych słonych przekąsek konsumentów. Niekwestionowanym liderem w tym segmencie jest marka Lajkonik, która posiada aż 51,3% udziału[1]. Sprzedaż wartościowa w ujęciu rocznym wzrosła o 26,8%, a ilościowa 22,1%.
Dlatego producent konsekwentnie rozbudowuje swoje portfolio o nowe rodzaje i smaki krakersów. Od momentu wprowadzenia na rynek Krakersy mini cieszą się ogromną popularnością wśród konsumentów i ich sprzedaż również rośnie. Klienci chętnie sięgają po dostępne na rynku smaki: Ser i Cebulka, Solone oraz Czerwona Papryka.
Edycja Limitowana dla tych, którzy lubią wyraziste smaki
- Dla tych, którzy lubią nowości, marka Lajkonik przygotowała wyjątkową Edycję Limitowaną. Na sklepowych półkach pojawią się dwa warianty: Ser + Jalapeño oraz Bekon. To odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy preferują klasyczne serowe i mięsne smaki, ale także dla tych młodszych, którzy dodatkowo poszukują ostrzejszej nuty. Delikatna chrupiąca tekstura mini krakersa połączona z intensywnym smakiem z pewnością zaspokoi podniebienie niejednego przekąskowicza - mówi Małgorzata Stojanowska-Szulejko, Kierownik ds. marki Lajkonik.
Oprócz wyjątkowych smaków Edycja Limitowana zaskakuje opakowaniem. Symbole sera i papryczek układają się w nowoczesną mozaikę, a pomarańczowo-brązowe fale nawiązują do struktury i kształtu plastrów boczku. Apetyczność projektów podbijają graficzne smaczki w kształtach liter. Delikatną chrupkość symbolizuje przełamany krakers. Tak jak i dostępne wcześniej na rynku warianty Krakersów mini, opakowania Edycji Limitowanej są wygodne i gwarantują łatwe otwieranie.
Krakersy mini dostępne są w sklepach w całej Polsce w gramaturze: 100g.
[1] Lorenz za NielsenIQ, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska (Food), udział w sprzedaży wartościowej, zmiana sprzedaży wartościowej, zmiana sprzedaży w sztukach, w okresach skumulowanych w05 2021 – w4 2022 vs. w05 2022 – w4 2023 kategoria: SALTY BAKERY INCL. BREAD STICKS segment: Crackers (klasyfikacja własna klienta)

Podwójne standardy w polityce handlowej UE – środki lustrzane lekiem na całe zło? - zaproszenie na debatę

Cztery dni wyjątkowych okazji podczas Prime Day w sklepie Amazon.pl

Edukacja sprzedawców alkoholu przynosi efekty
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Duże możliwości korzystania z funduszy europejskich przez polskie firmy. Szczególnie w obszarze obronności
W ramach polityki spójności i Krajowego Planu Odbudowy Polska ma do dyspozycji 190 mld zł na wsparcie polskich firm. Środków dla przedsiębiorców nie zabraknie również w nowej perspektywie finansowej po 2027 roku. Dedykowane im programy KPO obejmują nie tylko wsparcie finansowe, ale również inwestycje i reformy deregulujące polską gospodarkę. Ich celem jest zwiększenie jej konkurencyjności, jak również bezpieczeństwa w kontekście położenia geopolitycznego Polski. Na szczególnie szeroką ofertę programów mogą liczyć sektory obronności i transportowy.
Farmacja
Zniesienie zakazu reklamy aptek może zwiększyć świadomość pacjentów o usługach farmaceutycznych. Taki może być skutek wyroku TSUE

W czerwcu Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uznał, że obowiązujący w Polsce całkowity zakaz reklamy aptek narusza prawo UE. To oznacza, że Polska będzie musiała dostosować regulacje. Dla pacjentów wyrok oznacza szerszy dostęp do informacji o usługach farmaceutycznych, a dla właścicieli aptek – możliwość legalnej komunikacji z rynkiem. Naczelna Rada Aptekarska obawia się chaosu prawnego i wezwała resort zdrowia do uregulowania sytuacji prawnej.
Prawo
Przemysł chemiczny czeka na szczegóły unijnego wsparcia dla sektora. Najważniejsza jest obniżka cen energii

Komisja Europejska przedstawiła plan działania dla modernizacji i wzmocnienia konkurencyjności unijnego przemysłu chemicznego. Plan ma być rozwiązaniem najważniejszych wyzwań stojących przed sektorem chemicznym w Europie, w tym m.in. wysokich cen energii i nieuczciwej konkurencji na rynkach zagranicznych. KE chce również promować inwestycje w innowacje, ESG, a także uprościć unijne przepisy dotyczące chemikaliów.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.