Oferta handlowa Galerii Północnej zyskuje

Tomasz Pietrzak
Guarana Public Relations
ul. Żelazna 2
40-851 Katowice
tomasz.pietrzak|guaranapr.pl| |tomasz.pietrzak|guaranapr.pl
509106256
www.guaranapr.pl
Galeria Północna stale umacnia swoją ofertę. Dwóch najemców – Sephora i Dealz –zmodernizowało właśnie swoje lokale, a Dealz dodatkowo zmienił lokalizację. W połowie września w obiekcie zadebiutowała także międzynarodowa sieć Nanu-Nana, oferująca m.in. upominki.
Północna zakończyła lato ze zmianami w ofercie. Warszawska galeria nie tylko zyskała nowego najemcę, ale także aż dwóch wieloletnich partnerów biznesowych zdecydowało się na inwestycje w obiekcie. W rezultacie marka Sephora powiększyła swój lokal, który dziś ma 319 m kw. Brand zdecydował się też na wprowadzenie do Północnej swojego najnowszego konceptu handlowego.
Perfumeria ma zmieniony układ, a także jest jeszcze lepiej dopasowana do potrzeb klientów. Zastosowano tu m.in. czytelną nawigację stref i kategorii oraz nową strefę wejścia. Lokal zyskał też nowe zabudowy oraz elementy identyfikacji wizualnej. Wszystkie zmiany były natomiast skoncentrowane na rozwoju customer experience. Docelowo w lokalu mają także pojawić się tzw. pick-up wall, który ułatwia odbiór zakupów online oraz kasy samoobsługowe.
– Sephora to jeden z naszych kluczowych najemców, z którym współpracujemy od lat, dlatego cieszy nas, że marka umacnia swoją obecność w Galerii Północnej, a także inwestuje w modernizację. Dzięki temu nasi klienci zyskują nie tylko nowoczesną przestrzeń zakupową, ale także jeszcze szerszą ofertę perfum i kosmetyków, w tym dostęp do wielu pożądanych marek – mówi Julita Kubalska, Head of Retail Leasing w GTC SA. – Jest to kolejny przykład na to, że oferta Północnej stale unowocześnia się i ewoluuje. To przyciąga klientów, ale także sprawia, że dla coraz większego grona warszawiaków jesteśmy pierwszym wyborem – dodaje.
Tym bardziej, że nie tylko Sephora się zmieniła. Także międzynarodowa sieć Dealz zdecydowała się relokować swój sklep na większy metraż. Lokal, uruchomiony pod koniec sierpnia, ma obecnie 510 m kw. Przestrzeń dodatkowo zyskała nową aranżację.– Dealz to sklep, który chętnie wybierany jest przez naszych klientów, także na codzienny shopping. Szeroki i zróżnicowany asortyment sprawiają, że jest to miejsce, które umożliwia zrobienie zróżnicowanych zakupów dla całej rodziny – począwszy od kosmetyków, przyborów szkolnych, na produktach spożywczych kończąc. Wizytom w sklepie sprzyja także dogodna lokalizacja. Dealz znajduje się na tym samym poziomie, co tak lubiane sklepy jak H&M, Sinsay, RTV Euro AGD czy Pepco – mówi Julita Kubalska.
Nowością w ofercie jest natomiast salon Nanu-Nana. Marka wynajęła w Północnej lokal mający 163 m kw. Jest to jeden z pierwszych sklepów tej sieci w Warszawie. W jego ofercie klienci mogą znaleźć pomysły na prezent, gadżety urodzinowe oraz modne dekoracje do domu. – Nanu-Nana to popularna marka, której oczekiwali nasi klienci. Jej debiut jest więc odpowiedzią Północnej na potrzeby lokalnego rynku. Nowy sklep uzupełnia naszą ofertę zarówno o szeroki asortyment upominków, jak również o akcesoria do wnętrz – mówi Katarzyna Żuchowska, Retail Leasing Manager w GTC SA.
Nie jest to koniec zmian w ofercie Północnej. – Nieustannie pracujemy nad rozwojem portfolio marek . Z jednej strony stawiamy na przedłużanie umów, modernizacje sklepów oraz wprowadzanie przez naszych wieloletnich partnerów nowych konceptów handlowych, co unowocześnia naszą ofertę, a w wielu przypadkach umacnia jej omnichannelowy charakter – mówi Julita Kubalska. – Z drugiej strony poszerzamy naszą ofertę o nowości, podążając zarówno za rynkowymi trendami, jak również – co istotne – za oczekiwaniami, jakie względem Północnej mają klienci. Tym samym tworzymy przestrzeń, która zaspokaja szerokie potrzeby zakupowe. Tegoroczne debiuty, m.in. Nanu-Nana czy JYSK, są tego najlepszym przykładem – dodaje.

DPD Polska otwiera nowoczesną sortownię - Hub Drobnicowy (HDR) w Swędowie pod Łodzią

Wzrasta rynek świeżej żywności online – w Markecie Świeżości DPD już ponad 70 partnerów

Od polowania na promocje, po zakupy w łazience: zaskakujące zwyczaje zakupowe Polaków w badaniu Dni Wiosennych Okazji Amazon.pl
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Niepewność gospodarcza rosnącym zagrożeniem dla firm. Sytuację pogarszają zawirowania w światowym handlu
Wojna handlowa i trudna sytuacja geopolityczna stanowią zagrożenie dla funkcjonowania firm. Niepewność sytuacji gospodarczej to obok wysokich kosztów pracowniczych najczęściej wskazywana bariera utrudniająca działalność. 60 proc. właścicieli i zarządzających firmami w Polsce uważa ją za największe zagrożenie. – Kryzysy są tyleż szokiem dla systemu, co szansą. Jeśli wykorzystamy nowo tworzące się sytuacje, mamy szansę wyjść wzmocnieni – ocenia Małgorzata Mroczkowska-Horne, dyrektor generalna Konfederacji Lewiatan.
Transport
Ataki cybernetyczne na kolej stają się coraz częstsze. Hakerzy zwykle chcą doprowadzić do paraliżu

W pierwszym kwartale tego roku hakerzy zaatakowali systemy sprzedaży biletów w polskiej i ukraińskiej kolei. Zagrożenia wiążą się jednak również z atakami na systemy zasilania i zarządzania ruchem. Wszystkie tego typu zdarzenia mają jeden cel – mniejszy lub większy paraliż transportu kolejowego, co w obecnej sytuacji geopolitycznej przekłada się na bezpieczeństwo strategiczne. W wielu przypadkach wciąż najsłabszym ogniwem jest człowiek – albo dlatego, że nienależycie chroni hasła i dostęp do urządzeń, albo dlatego, że nadane mu uprawnienia są nieadekwatnie szerokie w stosunku do realnych potrzeb.
Edukacja
Polska nauka potrzebuje różnych źródeł finansowania. Trwają rozmowy o zmianach w systemie

– Finansowanie polskiej nauki wymaga zmian, ale do tego potrzeba politycznej woli i odwagi – ocenia prof. dr hab. Grzegorz Mazurek, rektor Akademii Leona Koźmińskiego. Wśród propozycji wymienia stworzenie systemu zachęt dla biznesu do inwestowania w naukę i edukację, wyznaczenie strategicznych obszarów badań, na które będą trafiały fundusze, czy rozliczanie instytucji naukowych z wykorzystania publicznych pieniędzy. W ramach cyklu „Porozmawiajmy o polskiej nauce” MNiSW w ostatnich miesiącach prowadzi konsultacje ze środowiskiem akademickim i badawczym na temat stojących przed sektorem wyzwań i możliwych do wdrożenia rozwiązań, nie tylko dotyczących finansowania.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.