Komunikaty PR

Oferta nowych mieszkań w przedsprzedaży w Łodzi od Grupy Murapol

2023-02-28  |  11:00
Biuro prasowe

Uznany na łódzkim rynku nieruchomości deweloper rozpoczyna przedsprzedaż kolejnych nowoczesnych i funkcjonalnych lokali w ramach ostatniego etapu Murapol Nowej Przędzalni, zlokalizowanej przy ul. W Wróblewskiego. Grupa Murapol zadbała o komfort przyszłych mieszkańców, projektując nowoczesne rozwiązania zarówno w lokalach, jak i na terenie osiedla. Mieszkania zostaną wyposażone w standardzie w pakiet antysmogowy, a dzięki instalacji Home Management System w budynkach, mieszkańcy będą mogli skorzystać z opcji smart home.

Murapol Nowa Przędzalnia to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa realizowana w historycznej przestrzeni dawnej przędzalni – jednym z wyjątkowych miejsc, które kryje w sobie Łódź. Architektura osiedla nawiązuje do przemysłowej przeszłości tej części miasta, a ceglana elewacja nadaje budynkom unikatowego charakteru.

Łódzka inwestycja Grupy Murapol to doskonała propozycja dla wszystkich, którym zależy na bliskości centrum Łodzi oraz codziennej wygodzie. Tereny wokół ulicy W. Wróblewskiego są doskonale zaopatrzone w bazę usługowo-handlową oraz posiadają dogodny dostęp do komunikacji miejskiej – zarówno przystanków tramwajowych, jak i autobusowych. W okolicy znajdują się hipermarkety, mniejsze sklepiki, restauracje, przychodnie oraz placówki oświatowe. Dogodna lokalizacja sprawia, że każdy, kto zapragnie skorzystać z atrakcji kulturalno-rozrywkowych Łodzi, szybko dostanie się stąd do słynnej ulicy Piotrkowskiej z jej klimatycznymi restauracjami, zabytkowymi budynkami czy galeriami sztuki.

W ramach ostatniego etapu inwestycji deweloper wprowadza do przedsprzedaży 43 lokale w 3-piętrowym budynku. W obiekcie powstaną mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe, wyposażone w innowacyjne rozwiązania i technologie. Dla najmłodszych przewidziano plac zabaw na terenie osiedla. Z kolei zmotoryzowanym mieszkańcom Murapol Nowej Przędzalni wygodne parkowanie zapewnią liczne naziemne miejsca postojowe.

- Wspomniana ulica W. Wróblewskiego znajduje się niecałe 10 minut drogi autem od centrum Łodzi, dlatego nowe mieszkania w tym właśnie rejonie cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów. Zielone otoczenie inwestycji daje przestrzeń do aktywnego wypoczynku. Na spacer można udać się do jednego z parków znajdujących się w sąsiedztwie inwestycji: Klepacza, Reymonta, Rejtana, Poniatowskiego czy w parku Skrzywana. Dodatkowo, bogate zaplecze usługowo-handlowe, komunikacyjne i restauracyjne sprawia, że okolica jest idealna zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi. Każdy znajdzie tu lokal odpowiadający jego potrzebom. – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Do tej pory w ramach Murapol Nowej Przędzalni oddano do użytkowania blisko 1300 lokali w 14 budynkach. W poprzednich latach Grupa Murapol zrealizowała w Łodzi dwa projekty – Murapol Widzew i Murapol Apartamenty Piłsudskiego, w których zamieszkało ponad 1400 osób. W 2022 roku deweloper wprowadził do sprzedaży w tym mieście nową inwestycję – Murapol Argentum – w pierwszym etapie postawiono do dyspozycji klientów 204 lokale.  

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia? Biuro prasowe
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Nieruchomości Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
2025-02-21 | 11:50

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?

Inwestowanie w nieruchomości to budowanie majątku na pokolenia, dlatego od zawsze jest ono postrzegane jako pewna i dochodowa forma lokowania kapitału. Nie od dziś wiadomo, że

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Coraz mniej kredytów bankowych płynie do polskiej gospodarki. Przed sektorem duże wyzwania związane z finansowaniem strategicznych projektów

Polskie przedsiębiorstwa w coraz mniejszym stopniu finansują się kredytem bankowym, zwłaszcza w porównaniu z rosnącym PKB. Powoduje to wysoką nadpłynność sektora bankowego. Deregulacja mogłaby pomóc w skróceniu drogi firm do finansowania bankowego, zwłaszcza że Polskę czekają ogromne wydatki na transformację energetyczną i obronność. Sektor ma bardzo dobre wyniki finansowe, co powoduje, że politycy patrzą w stronę jego zysków. Ryzyko prawne, jakim wciąż są kredyty frankowe, pociąga za sobą brak zainteresowania ze strony zagranicznych inwestorów.

Firma

Bezrobocie może zacząć rosnąć. Ochłodzenie odczuwane szczególnie w branży budowlanej i automotive

W Polsce od kilku lat stopa bezrobocia utrzymuje się poniżej 6 proc., a według metodologii unijnej jest o połowę niższa i jedna z najniższych w Unii. Pracownicy przywykli już, że sytuacja na rynku pracy jest dla nich korzystna. Jednak zaczynają się pojawiać pierwsze niepokojące sygnały zwiastujące możliwą zmianę trendu. Część branż ucierpiała np. z powodu spowolnienia w Niemczech, inne rozważają wybór innej niż Polska lokalizacji ze względu na wysokie koszty pracy czy energii. Na razie ogromnym wyzwaniem pozostaje aktywizacja osób biernych zawodowo.

Ochrona środowiska

Rozwój sztucznej inteligencji drastycznie zwiększa zapotrzebowanie na energię. Rozwiązaniem są zrównoważone centra danych

Centra danych to jeden z dynamicznie rozwijających się, ale przy tym energochłonnych sektorów gospodarki. Prognozy PMR wskazują, że do 2030 roku operatorzy w Polsce będą dysponować centrami danych o mocy przekraczającej 500 MW, co oznacza, że wzrośnie ona ponad trzykrotnie względem 2024 roku. Przyspieszona cyfryzacja i dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji sprawiają, że w ciągu kilku następnych lat zużycie energii elektrycznej w centrach danych tylko w Europie wzrośnie o 66 proc. Dlatego coraz więcej firm sięga po zrównoważone rozwiązania i energię pochodzącą ze źródeł odnawialnych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.