PowerWalker VI 2000 RLP — kompaktowy zasilacz UPS o dużej wydajności energetyczn
PowerWalker VI RLP to seria zasilaczy awaryjnych o niewielkich gabarytach, która składa się z trzech modeli różniących się wydajnością energetyczną. Środkowy model VI 2000 RLP stanowi propozycję, która powinna zadowolić każdego użytkownika.
PowerWalker VI 2000 RLP to zasilacz typu Line-Interactive o wysokości 2U, którego zadaniem jest pełnienie roli menedżera kontaktów elektrycznych. Zasilacz charakteryzuje się wydajnością energetyczną na poziomie 2000 VA / 1800 W, współczynnikiem mocy wyjściowej o wartości 0,9 i czystą falą sinusoidalną. Takie parametry pracy powinny w zupełności wystarczyć do zapewnienia typowych obciążeń w stresowych sytuacjach.
Ważną zaletą urządzenia jest możliwość jego zdalnej obsługi. Model VI 2000 RLP może być bezprzewodowo konfigurowany przez aplikację PowerMaster, za pomocą której można zaplanować zdalne przełączanie, restart, jak również reorganizację harmonogramu dla każdego z dostępnych gniazd. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, by zasilacz ulokować nawet w trudno dostępnych miejscach, zwłaszcza, że w zestawie znaleźć można specjalną tacę do zarządzania kablami oraz dodatkowe uchwyty do montażu.
PowerWalker VI 2000 RLP obsługuje zestawy wymienialnych akumulatorów Battery Pack, za pomocą których można samodzielnie wydłużyć czas pracy urządzenia. Na wyposażeniu urządzenia znalazł się również ekran LCD, port USB z technologią Human Interface Device (HID), inteligentne gniazdo dla kart komunikacyjnych oraz port RS232 do komunikacji z serwerem. Istotną zaletą produktu może okazać się również opcja wyboru prądu ładowania.
Zasilacz PowerWalker VI 2000 RLP jest dostępny w polskich sklepach w cenie od ok. 2480 zł.

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Finansowanie Europejskiego Banku Inwestycyjnego wspiera rozwój OZE czy infrastruktury drogowej. Wśród nowych priorytetów bezpieczeństwo i obronność
Od momentu przystąpienia do UE polska gospodarka urosła dwukrotnie – skumulowany wzrost PKB wyniósł 99 proc., a połowa wzrostu wynikała z członkostwa w UE. Duża w tym zasługa Europejskiego Banku Inwestycyjnego, który od 2004 roku przekazał w Polsce 100 mld euro w finansowanie projektów związanych m.in. z efektywnością energetyczną, OZE czy zrównoważonym rozwojem miast. EBI zwiększa też inwestycje w obronność i bezpieczeństwo – w 2024 roku bank zainwestował 300 mln euro w pierwszy polski program satelitarny.
Polityka
Duży udział własności państwowej negatywnie wyróżnia Polskę na tle Europy. Większość Polaków za ograniczeniem wpływu polityków na gospodarkę

Polska negatywnie wyróżnia się na tle krajów UE i OECD pod względem własności państwowej. Państwo kontroluje nie tylko duże, kluczowe dla gospodarki przedsiębiorstwa, lecz również graczy w mniej znaczących sektorach, jak słodycze czy armatura. Zdaniem przedstawicieli FOR „zatruwa” to zarówno gospodarkę, jak i politykę. W badaniach organizacji Polacy wypowiedzieli się proprywatyzacyjnie, choć w przypadku pytań o prywatyzacje dużych firm już nie byli tak zdecydowani.
Transport
Polska jednym z największych rynków aut używanych na świecie. Dwie trzecie kierowców planuje zakup z drugiej ręki

66 proc. konsumentów, którzy w ciągu najbliższych trzech lat chcą zmienić samochód, deklaruje zakup z drugiej ręki – wynika z badania autoDNA. W Polsce na jedno auto nowe, z salonu, przypada pięć używanych. Chociaż rynek wtórny się stopniowo profesjonalizuje, wciąż liczne są nieprawidłowości i próby oszukania kupującego. 81 proc. kupujących deklaruje, że weryfikuje stan auta przed zakupem, ale często jest to bardzo pobieżny proces.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.