project44 otwiera nowe biuro w Krakowie
Monday PR Sp. z o.o. Sp.k.
Górskiego 9
00-033 Warszawa
biuro|mondaypr.pl| |biuro|mondaypr.pl
+48 224878421
www.mondaypr.pl
project44, wiodąca firma z zakresu widoczności łańcucha dostaw, ogłosiła otwarcie najnowszego europejskiego hubu – przestronnego biura zlokalizowanego w Krakowie. Inauguracja odbyła się we wtorek 16 maja z udziałem m.in. Ambasadora Stanów Zjednoczonych w Polsce Marka Brzezinskiego, Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego oraz CEO project44 Jetta McCandlessa.
“Otwarcie nowego biura w Polsce to kluczowy punkt w naszej strategii rozwoju w Europie i na całym świecie. Dzięki temu rośniemy i odpowiadamy na aktualne potrzeby naszych klientów. Cieszymy się, że działania w Polsce mogą przynieść najlepsze w swojej klasie rozwiązania z zakresu łańcucha dostaw i zapewnić możliwość rozwoju kariery w regionie aż 180 nowym osobom, które dołączą do naszego zespołu” – podkreśla McCandless.
project44 zatrudnia ponad 400 pracowników w całej Europie. Krakowskie biuro ma za zadanie wesprzeć szybki, międzynarodowy rozwój firmy. Po odnotowaniu ponad 50% wzrostu przychodów GAAP w ujęciu rocznym i pozyskaniu ponad 400 nowych klientów w ostatnim roku fiskalnym, project44 znajduje się w trybie dynamicznego rozwoju. Wiąże się z tym fakt, że klienci poszukują nowych rozwiązań w zakresie widoczności łańcucha dostaw.
“Jesteśmy zachwyceni ciągłą ekspansją project44 w regionie. By dostarczać ulepszone rozwiązania do monitorowania transportu spotowego, postanowiliśmy wejść w partnerstwo z marką. Cieszymy się, że razem możemy rosnąć i obsługiwać wspólną bazę klientów w Europie. Dzięki tej ekspansji, umożliwimy większej liczbie spedytorów, przewoźników i firm załadunkowych świadczenie usług na jak najwyższym poziomie” – zaznacza Piotr Hunker, CEO Trans.eu.
"Spedytorzy, dostawcy i przewoźnicy na całym świecie potrzebują możliwości śledzenia w czasie rzeczywistym towarów przemieszczanych w łańcuchu dostaw. Dzięki temu, mogą dokładnie przewidzieć czas dostawy i, poprzez zwiększenie wydajności, działać zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Siedziba w Krakowie, będąca ważnym elementem naszej europejskiej strategii, sprawi, że będziemy wspierać działania jeszcze większej liczby firm w regionie. Nie możemy się doczekać, aż dzięki najbardziej innowacyjnej na świecie platformie widoczności end-to-end, staną się one jeszcze bardziej konkurencyjne na rynku" – dodaje Renaud Houri, EVP International Markets w project44.

Rada Przedsiębiorców apeluje o podpisanie ustawy o składce zdrowotnej

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania

Sanepid a deratyzacja – obowiązkowe akcje eliminacji szkodników
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zielona transformacja wiąże się z dodatkowymi kosztami. Mimo to firmy traktują ją jako szansę dla siebie i Europy
Bez zaangażowania największych firm, które ograniczają własny ślad węglowy, będzie trudno o transformację energetyczną. Jak wynika z danych Europejskiego Banku Inwestycyjnego, w ubiegłym roku 61 proc. przedsiębiorstw z UE zainwestowało w walkę ze zmianą klimatu. Choć z tymi inwestycjami wiążą się zwykle ogromne koszty, część firm traktuje je jako szansę na podniesienie swojej konkurencyjności. Wśród znaczących korzyści podnoszą też kwestię zmniejszania zależności od dostaw surowców energetycznych z innych krajów.
Prawo
Rolnicy z Wielkopolski i Opolszczyzny protestują przeciwko likwidacji ich miejsc pracy. Minister rolnictwa deklaruje szukanie rozwiązań

W czwartek 24 kwietnia pracownicy towarowych gospodarstw rolnych z województw wielkopolskiego i opolskiego protestowali przed Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie. To już kolejny – po poznańskim – protest, który ma zwrócić uwagę na opieszałość urzędników w związku z zagospodarowaniem zwracanych do Zasobu Skarbu Państwa dzierżawionych gruntów, na których dziś prowadzona jest działalność rolnicza. Minister Czesław Siekierski przyjął delegację pracowników, która przekazała petycję z postulatami wymagającymi pilnych działań urzędniczych.
Prawo
W połowie maja pierwszym pakietem deregulacyjnym zajmie się Senat. Trwają prace nad drugim pakietem

Zgodnie z zaplanowanym porządkiem obrad na posiedzeniu 14–15 maja Senat zajmie się pierwszym pakietem deregulacyjnym, przygotowanym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Przyjęty w ubiegłym tygodniu przez Sejm dokument zawiera około 40 rozwiązań, które mają ułatwić prowadzenie biznesu. W ciągu kilku miesięcy efekty mają być odczuwalne dla przedsiębiorców. Jednocześnie trwają już prace nad kolejnymi propozycjami deregulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.