Pasieki Sadowskich z certyfikatem "Doceń polskie"
PREMIO ANNA KORZEŃ
Zielna
05-079 Okuniew
anna.korzen|agencjapremio.pl| |anna.korzen|agencjapremio.pl
0504069870
www.agencjapremio.pl
Miód lipowy oraz miód wielokwiatowy z pyłkiem i propolisem z Pasiek Rodziny Sadowskich otrzymały najwyższe noty we wszystkich ocenianych kategoriach, a tym samym produkty te zostały nagrodzone godłem „Doceń polskie TOP PRODUKT”, zarezerwowanym dla produktów charakteryzujących się wyjątkowymi walorami jakościowymi i smakowymi.
„Od początku istnienia Pasiek Rodziny Sadowskich postawiliśmy na najwyższej jakości, naturalne polskie miody, pozyskiwane w naszym gospodarstwie odpowiedzialnie i z poszanowaniem środowiska. Zdobycie tak prestiżowego wyróżnienia, jakim jest tytuł „Doceń polskie TOP PRODUKT” to dla nas potwierdzenie wyjątkowości naszych produktów i powód do dumy. Jest to także ważny komunikat dla konsumentów poszukujących sprawdzonych, polskich wyrobów i pragnących w ten sposób wspierać rodzimych producentów żywności”- mówi Arkadiusz Sadowski- założyciel Pasiek Rodziny Sadowskich.
Ogólnopolski program promocyjny „Doceń polskie” jest realizowany od 2011 roku. Jego celem jest promocja wysokiej jakości produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku. Ich selekcją, oceną i przyznaniem certyfikatu „Doceń polskie” zajmuje się Loża Ekspertów, składająca się ze specjalistów zawodowo związanych z żywnością i technologią żywienia. W tegorocznej XXXVIII edycji o certyfikat jakości „Doceń polskie” ubiegało się 67 producentów, którzy zgłosili do oceny prawie 160 produktów. Miody z Pasiek Rodziny Sadowskich zdobyły maksymalne noty nie tylko za smak, ale również za wygląd i stosunek jakości do ceny. Na uwagę zasługuje też fakt, że spółka Miodziarze Sp. z o.o. jest już posiadaczem tego znaku promocyjnego, zdobytego w jednej z poprzednich edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”.
Miód lipowy, nagrodzony godłem „Doceń Polskie” to produkt w 100% naturalny o charakterystycznym piekącym smaku i silnym aromacie kwiatów lipy. Wśród miodów tradycyjnych Pasieki Rodziny Sadowskich oferują także inne rodzaje tych zdrowych przysmaków, jak np. miód rzepakowy, miód gryczany czy miód wielokwiatowy
Doceniony przez Lożę Ekspertów Miód z pyłkiem i propolisem jest połączeniem prozdrowotnych pszczelich skarbów: miodu, pyłku i propolisu. Posiada atuty miodu wielokwiatowego, zawierającego nektar z mniszka, akacji i rzepaku. Łączy w sobie wszystko co najlepsze z ula i tak też pachnie i smakuje!
Knorr: 186 lat kulinarnej rewolucji, której serce bije w Poznaniu
Lantmannen Unibake, dostawca produktów piekarniczych, obchodzi 30-lecie w Polsce
Producenci napojów zawiązali spółkę akcyjną KAUCJA.PL
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm
Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.
Farmacja
Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów
Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
Ochrona środowiska
Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania
Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.