Komunikaty PR

Wiosna rozkwita dobrym smakiem!

2023-03-01  |  13:00
Biuro prasowe

W powietrzu czuć przyjemny zapach budzących się do życia kwiatów, drzewa zaczynają się pięknie zielenić… Z nową energią witamy wiosnę! Z tej okazji marka Wawel przygotowała limitowaną Ofertę Wiosenną, w której znajdują się zarówno niepowtarzalne, pyszne nowości, jak i kultowe produkty od lat niezmiennie kuszące wyśmienitym smakiem.

Wiosenna odsłona czekolad Wawel 

Pełne słońca i lekkości, wyjątkowe słodkie nowości! Czekolady Wawel kryją w sobie najwyższej jakości składniki, naturalne aromaty oraz różnorodne tekstury. W tym roku marka w swojej ofercie czekolad zaskakuje ciekawymi smakami: egzotycznym Mango z miętą, Ciastem Marchewkowym z korzenną nutą oraz radosną podróżą w czasy dzieciństwa, czyli czekoladą z kolorowymi minipastylkami Happy Dots. Do rodziny czekolad dużych dołączyły natomiast: Czekolada Beza z malinami 270 g. i Czekolada Brzoskwiniowa 275 g. 

Czekolady Wawel zawdzięczają swoją wysoką jakość wydłużonemu konszowaniu, czyli bardzo długiemu i starannemu procesowi mieszania masy czekoladowej, który uszlachetnia czekoladę. Proces ten pozwala połączyć poszczególne składniki i nadać każdej tabliczce jedwabistą i gładką konsystencję.

Odkryj wiosenne smaki 

Wiosna to czas bogaty w różne okazje, na które warto podarować słodki upominek. W tegorocznej Ofercie Wiosennej Wawel nie mogło zabraknąć eleganckich bombonierek, idealnie sprawdzających się jako prezent. Kultowe, uwielbiane od pokoleń czekoladki nadziewane Malaga, Tiki Taki i Kasztanki to dobry pomysł na prezent dla osób w każdym wieku. Pastelowe motywy kwiatowe limitowanej edycji bombonierek nawiązują do lekkości i świeżości nadchodzącej pory roku oraz zbliżającej się Wielkanocy. Idealnie sprawdzą się nie tylko jako prezent, ale także jako słodki poczęstunek. Świeży powiew wiosny odkryjesz także w smaku orzeźwiającej Pastylki Miętowej w bombonierce 210 g. 

Dobrym pomysłem na słodki podarunek jest również Królewskie Mleczko, czyli lekka puszysta pianka, oblana ciemną czekoladą Wawel, w charakterystycznym okrągłym kształcie. W tegorocznej Ofercie Wiosennej dostępne jest w dwóch wariantach smakowych: śmietankowym i malinowym. Puszystość pianki podkreśla delikatną słodycz każdego ze smaków, a szkatułkowy kształt różowych opakowań sprawia, że Królewskie Mleczko posiada prawdziwie królewski charakter. 

Na młodszych miłośników słodkości czeka limitowany zestaw słodyczy Happy Kids. W środku znajduje się czekolada Mango oraz kultowa MINIczekolada Krówkowa, a także cztery nadziewane czekoladki o smaku Banan z karmelem. Ta pyszna kompozycja została zamknięta w specjalnie przygotowanej bombonierce z grafiką, którą pokochają najmłodsi konsumenci. Zawartość pudełeczka pozwala delektować się smakiem wysokiej jakości czekolady w czasie różnych okazji.

Najmłodsi ucieszą się również z pysznej Mieszanki Krakowskiej w bombonierce (150 g.)  o kształcie wielkanocnego jaja. W środku znajduje się również niespodzianka – kartonik z rysunkiem zachęcającym do wykonania świątecznej dekoracji. Posmakujcie naturalnej cytryny, dojrzałej pomarańczy, słodkiej maliny oraz egzotycznego ananasa. Poczujcie owocowy zawrót głowy z kolekcją galaretek oblanych szlachetną czekoladą Wawel!

Dużo dobrego, dla każdego!

Tej wiosny odkryj wyjątkowe smaki słodyczy na wagę! Skosztuj nowych czekoladek nadziewanych: egzotycznego Mango, słonecznego Banana z Karmelem oraz słodkiego Arbuza z drobinkami strzelającego cukru. Ta pyszna i zaskakująca kolekcja smaków dostępna jest w różnych wersjach graficznych, w oryginalnym kształcie jajka. w kształcie jajka. 

Pastylka Miętowa, Michałki z Wawelu Klasyczne lub Białe, a może Mieszanka Krakowska na okrągło? Stwórz swój własny zestaw słodkości z ulubionymi słodyczami, zasmakuj w nowościach i rozkoszuj się wyjątkowymi smakami przy wiosennym stole

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Przemysł spożywczy Smak zaczyna się od mięsa Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:20

Smak zaczyna się od mięsa

W nowej kampanii marketingowej firma Sokołów skupia się na wysokiej jakości swojego surowca i produktów. – W Sokołowie wiemy, że smak zaczyna się od mięsa –
Przemysł spożywczy Dlaczego na świątecznych stołach zostaje tyle jedzenia?
2024-12-20 | 01:00

Dlaczego na świątecznych stołach zostaje tyle jedzenia?

Ponad 60 proc. polskich gospodarstw domowych przyznaje, że po świętach zostaje im nadmiar jedzenia – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie sieci Netto[1]. Choć większość
Przemysł spożywczy „Herbapol. We współpracy z naturą.”
2024-12-19 | 11:27

„Herbapol. We współpracy z naturą.”

Jej założeniem jest pokazanie, że marka Herbapol, która poszczycić się może bogatą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w zakresie ziół i owoców, jednocześnie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Rady Podatkowej

Targi Bezpieczeństwa

Transport

Import materiałów budowlanych z Rosji zagrożeniem dla konkurencyjności europejskiego rynku. Konieczne są zmiany i egzekwowanie sankcji

Unia Europejska powinna zrewidować politykę celną na import materiałów budowlanych spoza państw członkowskich, w tym państw wschodnich – twierdzą uczestnicy konferencji „Bezpieczeństwo gospodarcze UE”. Obecnie Wspólnota nakłada na europejskich producentów coraz więcej ograniczeń, nie rewidując polityki celnej, co przekłada się na systematyczne osłabienie konkurencyjności przedsiębiorstw, spadek produkcji i zagrożenie dla miejsc pracy.

Konsument

Polacy odczuwają brak wiedzy na temat inwestowania. Może to sprzyjać podejmowaniu nieracjonalnych decyzji finansowych

Co trzeci Polak odczuwa brak wiedzy w obszarze inwestowania, a tylko co piąty chciałby pogłębić swoją wiedzę na ten temat – wynika z badania „Poziom wiedzy finansowej Polaków 2025”. Ci, którzy na własną rękę szukają informacji i porad, coraz częściej sięgają do blogów, portali, podcastów i wideo w internecie. Eksperci przestrzegają, że finansowych i inwestycyjnych porad udzielają nie tylko specjaliści w danej dziedzinie, więc potrzebna jest zasada ograniczonego zaufania.

Handel

Do 2030 roku liczba plastikowych opakowań w e-handlu modowym może się podwoić. Ich udział najszybciej rośnie w Polsce

Wraz ze wzrostem kanału e-commerce w branży modowej rośnie liczba wykorzystywanych opakowań, z których znaczną część wciąż stanowią te z plastiku. Do 2030 roku w Polsce e-sprzedawcy zużyją 147 mln plastikowych opakowań – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie DS Smith. Można zauważyć rosnący trend wśród marek modowych, które coraz częściej wybierają opakowania wykonane z papieru lub materiałów z recyklingu. To o tyle istotne, że polscy konsumenci odczuwają wyrzuty sumienia z powodu ilości plastiku, w którym dostarczane są ich zamówienia.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.