SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki przedłuża umowę z firmą VOX
SEGRO, wiodący właściciel, zarządca i deweloper nowoczesnych powierzchni magazynowych oraz produkcyjnych, przedłużył umowę najmu z firmą VOX, jedną z najbardziej innowacyjnych marek z branży wyposażenia wnętrz w Polsce. W transakcji pośredniczyła agencja Profi Home.
SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki to park wielkości blisko 77 000 m2. Położony jest w zachodniej części Polski, zaledwie 13 km od centrum Poznania. Lokalizacja bezpośrednio przy prowadzącej do Katowic drodze ekspresowej S11 oraz niedaleko autostrady A2 (wschód-zachód) sprawia, że jest doskonałym miejscem do prowadzenia działalności dystrybucyjnej.
Marka wnętrzarska VOX istnieje na polskim rynku od ponad 30 lat. W swoim portfolio posiada unikalne i komplementarne produkty oraz usługi związane z wyposażeniem mieszkań i domów. To także sieć salonów wyposażenia wnętrz w całej Polsce oraz platforma sprzedaży on-line vox.pl, która zapewnia obsługę klientów z 50 krajów na wszystkich kontynentach, od Stanów Zjednoczonych, przez Meksyk, aż po Australię i Tajwan.
W dotychczas wynajmowanej powierzchni 7 732 m2 w SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki, VOX działa od 2021 roku. Firma prowadzi w niej działalność magazynową oraz e-commerce. Z magazynu SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki, VOX dystrybuuje produkty do dziesięciu europejskich krajów oraz do klientów w Polsce obsługiwanych w systemie home delivery.
Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO mówi:
„Przedłużenie umowy najmu powierzchni magazynowej z VOX na kolejne lata to dla nas dowód zaufania, jakim obdarzyła nas firma. Klientowi zależało na dogodnej lokalizacji oraz wysokiej jakości powierzchni spełniającej odpowiednie wymogi, również te związane z obsługą kanału e-commerce. SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki okazał się świetnym wyborem”.
Paweł Walczyński, Dyrektor Logistyki VOX mówi:
„Dogodne położenie obiektu i wysoka jakość usług oferowanych przez SEGRO to czynniki, które zdecydowały o przedłużeniu umowy najmu na kolejne lata. Dzięki temu nasza firma może utrzymywać najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa i wydajności”.
Adam Kultys, właściciel PROFI HOME mówi:
„Wspólnie z klientem, firmą VOX, dostrzegamy istotną rolę relacji w podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych. Z uwagi na fakt, że dotychczasowa współpraca pomiędzy SEGRO i VOX układała się pomyślnie, a negocjacje prowadziły do konstruktywnych rozwiązań, cieszy fakt, że wypracowaliśmy najlepsze dla wszystkich stron warunki dalszego działania”.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Unijne mechanizmy ułatwiają zwiększenie wydatków na obronność przez europejskie kraje NATO. Ważnym aspektem infrastruktura podwójnego zastosowania
Wydatki na obronność w krajach NATO mają wzrosnąć do 2035 roku do 5 proc. PKB. W dużej mierze będzie to możliwe dzięki Unii Europejskiej, która stworzyła ramy umożliwiające krajom członkowskim realizację celów NATO w zakresie obronności, nie tylko poprzez finansowanie i inwestycje, ale także poprzez elastyczność budżetową. – To pełna synergia, można powiedzieć, że Unia Europejska współfinansuje razem z państwami członkowskimi cele zdolnościowe NATO – ocenia Paweł Zalewski, sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej.
Ochrona środowiska
Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.
Edukacja
Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.