Sklep Tchibo w CH Aura w Olsztynie w nowej lokalizacji i odsłonie
Tchibo otworzyło zmodernizowany lokal w Centrum Handlowym Aura w Olsztynie, wprowadzając tym samym globalny koncept sklepów własnych również w tym regionie. Nowa przestrzeń łączy sklep z dużym ogródkiem kawiarnianym zlokalizowanym na zewnątrz punktu. To kolejny krok w stronę realizacji nowej strategii marki, podkreślającej jej kawowe korzenie i ekspertyzę.
Otwarty właśnie lokal Tchibo w CH Aura w Olsztynie to relokacja istniejącego wcześniej sklepu, który po przeprowadzce zyskał duży ogródek zewnętrzny z blisko 20 miejscami siedzącymi. Odpowiednio zaprojektowana przestrzeń pozwala klientom cieszyć się wysokiej jakości kawą Tchibo w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej zarówno spotkaniom, jak i spędzeniu czasu w pojedynkę.
– Nasz punkt w Olsztynie w nowej odsłonie to więcej niż sklep, to prawdziwe centrum kawowych doświadczeń. Wydzielony ogródek kawiarniany to nasza odpowiedź na potrzeby klientów, którzy pragną nie tylko zaopatrzyć się w aromatyczną i smaczną kawę, ale także zrelaksować się i odpocząć podczas zakupów w galerii handlowej – mówi Paweł Sitarski, Dyrektor Sklepów w Tchibo Warszawa. – Łącząc tradycyjną ofertę sklepową z zewnętrzną przestrzenią kawiarnianą, tworzymy miejsce, w którym każdy miłośnik kawy znajdzie coś dla siebie. To kolejny etap w naszej misji umacniania pozycji Tchibo jako synonimu doskonałej kawy i unikatowych doświadczeń z nią związanych – dodaje.
Dzięki przebudowie punkt w CH Aura w Olsztynie dołączył do grona lokali działających według nowego konceptu, takich jak placówki w CH Marcelin w Poznaniu, toruńskiej Plazie, CH Batory w Gdyni oraz przy Nowym Świecie w Warszawie.
Dla każdego coś dobrego
Nowy lokal Tchibo oferuje szeroki wybór kaw oraz profesjonalne akcesoria do ich przygotowania, w tym m.in. ekspresy automatyczne w atrakcyjnych cenach. Doświadczeni doradcy pomogą w doborze ziaren czy kaw mielonych dopasowanych do indywidualnych preferencji klientów, zapewniając doskonałe doświadczenie zakupowe. W ofercie znajdują się także produkty non-food, takie jak odzież, wyposażenie kuchni oraz elementy dekoracyjne.
Na szczególną uwagę zasługuje coffee bar, w którym nie brakuje klasycznych pozycji, jak i sezonowych receptur, bazujących nie tylko na kawie. W Tchibo dostępna jest również matcha serwowana na trzy sposoby, lemoniady, czy smakowe toniki. Dodatkowo w Olsztynie można wybierać spośród szerokiej oferty przekąsek słodkich i słonych.
Festiwal atrakcji na otwarcie
Z okazji otwarcia nowego lokalu, w dniach 19-21 września odbędzie się szereg wydarzeń dla klientów. W programie znalazł się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Dla pierwszych 50 osób odwiedzających sklep Tchibo każdego dnia przewidziano upominki, a wszyscy klienci będą mogli skorzystać z 20% zniżki na cały asortyment, obejmujący zarówno produkty kawowe, jak i ofertę non-food.
Ponadto, na terenie CH Aura będzie można spotkać hostessy zapraszające do odkrycia nowej przestrzeni Tchibo.

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?

Rośnie przekonanie, że ceny nieruchomości mogą spadać. Przynajmniej te ofertowe
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Niepewna sytuacja zwracanych do Skarbu Państwa gruntów dzierżawnych. To może się wiązać z likwidacją infrastruktury rolniczej i miejsc pracy
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa wciąż nie przedstawił spójnego planu zagospodarowania gruntów zwracanych do Zasobów Skarbu Państwa. W efekcie setki hektarów gruntów leżą odłogiem, a strategiczna infrastruktura rolnicza jest demontowana. Spółka Top Farms od dawna wnioskowała do KOWR-u o utworzenie ośrodków produkcji rolniczej (OPR) lub podjęcie jakichkolwiek decyzji, które umożliwiłyby dalsze funkcjonowanie wielu takich obiektów rolniczych. Brak decyzji skutkuje trwałą utratą potencjału produkcyjnego, a tym samym może osłabić pozycję konkurencyjną polskiego rolnictwa.
Transport
Europejskie miasta planują wzrost inwestycji w infrastrukturę społeczną. Wydatki na niskoemisyjny transport wciąż są niewystarczające [DEPESZA]

W ciągu najbliższych trzech lat 56 proc. gmin miejskich w UE planuje zwiększyć nakłady na redukcję emisji gazów cieplarnianych, a 53 proc. – na infrastrukturę społeczną – wynika z badania EBI. Dotacje krajowe i unijne pozostają głównym źródłem finansowania inwestycji, choć samorządy szukają także innych form finansowania. O potrzebach w tym obszarze eksperci i samorządowcy rozmawiali w trakcie panelu „Fundusze unijne w rozwoju miast i regionów”, który odbył się w ramach EKG w Katowicach.
Farmacja
Właściciele psów i kotów szczególnie narażeni na choroby odkleszczowe. Nie decydują się jednak na profilaktyczne szczepienia

Eksperci ostrzegają, że Polska znajduje się w czołówce krajów Europy Środkowej pod względem liczby zachorowań na kleszczowe zapalenie mózgu, a mimo to poziom zaszczepienia przeciwko tej chorobie pozostaje dramatycznie niski. Tymczasem zmiany klimatyczne, coraz wyższe temperatury, migracje kleszczy i zanik sezonowości ich aktywności powodują, że ryzyko zakażenia jest coraz większe – nie tylko w lesie, ale i w mieście, parku czy ogrodzie, a nawet w domu, szczególnie tam, gdzie mieszkają zwierzęta.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.