Komunikaty PR

II turniej siatkówki plażowej Cynkometu. Firma wspiera Dni Czarnej Białostockiej

2022-06-21  |  09:05
Biuro prasowe
Kontakt
Ida Szwaczko
Masz-Media Ida Marzenna Szwaczko

Waszyngtona 18/213
15-269 Białystok
maszmedia|wp.pl | |maszmedia|wp.pl
693400464
www.maszmedia.pl

Wszyscy chętni mogą zgłaszać chęć udziału w turnieju, który odbędzie się 2 lipca 2022 nad Zalewem Czapielówka w Czarnej Białostockiej. Organizatorem rozgrywek jest Cynkomet, podlaski producent maszyn rolniczych i sponsor Dni Czarnej Białostockiej.

To już druga edycja rozgrywek, zorganizowanych przez Cynkomet. Ubiegłoroczna cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i wzbudziła wiele emocji.  

- Jako firma od lat związana z Puszczą Knyszyńską i działającą na terenie Podlaskiego Parku Przemysłowego wspieramy inicjatywę gminy Czarna Białostocka, promującą ten region - mówi Karol Szydłowski, kierownik marketingu Cynkomet. – Angażujemy się w organizację turnieju piłki siatkowej, jest to przede wszystkim dobra zabawa i promocja aktywności fizycznej, ale też okazja do zaprezentowania firmy.

Turniej rozpocznie się o godz. 13 nad zalewem w Czarnej Białostockiej. Dwuosobowe drużyny walczyć będą w systemie pucharowym – przegrani odpadają, zwycięzcy przechodzą do dalszych rozgrywek. Drużyny walczą o Puchar Prezesa Cynkometu oraz inne atrakcyjne nagrody, których wręczenie przewidziane jest na godz. 17 na stadionie miejskim. Wszyscy chętni – bez względu na wiek i płeć – mogą zgłaszać swój udział do dn. 30 czerwca na adres turniej@cynkomet.pl. Więcej informacji na www.cynkomet.pl/tsp i na profilu firmy na FB.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Masz-Media Ida Marzenna Szwaczko
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport Doskonale warunki na narty w Szczyrku. Narciarze tłumnie odwiedzają Beskid Sport Arenę! Biuro prasowe
2024-12-27 | 18:00

Doskonale warunki na narty w Szczyrku. Narciarze tłumnie odwiedzają Beskid Sport Arenę!

W poprzednim sezonie (2023/2024) ośrodek Beskid Sport Arena otwarł się już 2 grudnia, natomiast w tym roku trzeba było poczekać trochę dłużej. Wszystko jednak wskazuje na to, że
Sport Znamy datę Rosa Challenge Tour 2025
2024-12-09 | 01:00

Znamy datę Rosa Challenge Tour 2025

To już pewne – na polu golfowym Rosa odbędzie się kolejny turniej z cyklu Challenge Tour.  Oficjalny harmonogram został opublikowany dzisiaj na oficjalnej stronie turnieju. W nowym
Sport Zielona Infrastruktura Sportowa Przyszłości – nie moda tylko konieczność!
2024-10-18 | 09:00

Zielona Infrastruktura Sportowa Przyszłości – nie moda tylko konieczność!

Eksperci od dawna dyskutują o potrzebie wprowadzania ekologicznych rozwiązań w infrastrukturze sportowej oraz o wyzwaniach związanych ze zrównoważonym rozwojem. W centrum uwagi

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Ochrona środowiska

Transport

Ruszyła ważna inwestycja przemysłowa w województwie opolskim. Powstanie tu centrum logistyczne dla giganta motoryzacyjnego

Nowe regionalne Centrum Kompletacji i Dystrybucji, które powstanie w parku logistycznym i produkcyjnym Prologis Park Ujazd w województwie opolskim, będzie związane z rynkiem automotive aftermarket, konkretnie kompletacją i dystrybucją zestawów naprawczych dla branży motoryzacyjnej. Obiekt będzie służył firmie Schaeffler, a za jej budowę odpowiada Prologis. Jak podkreśla jego przedstawiciel, będzie to budynek niezależny od paliw kopalnych bezpośrednio dostarczanych do budynku i wyposażony w wiele rozwiązań prośrodowiskowych.

Konsument

Konsumenci rynku telekomunikacyjnego narzekają na nieprzejrzyste oferty. Jeden z operatorów chce je wyeliminować

Co piąty Polak dostrzega pozytywne zmiany na rynku usług telekomunikacyjnych, głównie jego rozwój, zarówno pod kątem liczby ofert, jak i rozwoju technologii. Gorzej jednak wypada przejrzystość ofert – wynika z badania Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Konsumenci są zmęczeni skomplikowanymi taryfami i ukrytymi kosztami, dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się proste pakiety. Dlatego też T-Mobile startuje z nową ofertą „Po prostu", z jednym, prostym abonamentem bez żadnych limitów.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.