Trzeci klub Orangetheory Fitness już w sierpniu w Klifie na Woli
1350 klubów w 24 krajach i ponad milion osób, które wykorzystują autorską metodę pomarańczowego treningu w rytm serca. Orangetheory Fitness, popularna sieć butikowych klubów fitness z USA, kończy prace nad trzecią lokalizacją w Polsce – w Domu Mody Klif na warszawskiej Woli. Ruszyła przedsprzedaż karnetów dla pierwszych klubowiczów.
Wola na fitness
Sportowy fenomen z USA, Orangetheory Fitness, od grudnia 2018 roku obecny jest w Polsce. Pierwsze studio marki otwarto w samym sercu warszawskiego Mordoru, a w połowie 2019 roku dołączył do niego klub na Wilanowie. Dziś marka kończy przygotowania do otwarcia kolejnej lokalizacji w Domu Mody Klif na warszawskiej Woli.
- Pomimo tegorocznych wyzwań związanych z COVID-19, zaangażowanie i wsparcie naszych klientów mobilizuje nas do tego, aby jeszcze w sierpniu otworzyć trzeci klub. Okres pandemii i domowej kwarantanny wszystkim dobitnie pokazał znaczenie aktywności fizycznej dla zachowania dobrego zdrowia i samopoczucia. Ruch to podstawa budowania odporności, dlatego też po powrocie do nowej normalności, już nie tylko stali bywalcy klubów fitness poszukują miejsca, w którym mogą zadbać o swoje zdrowie, kondycję i sylwetkę, ale także osoby, które do tej pory odkładały to na później. – mówi Tomasz Napiórkowski, dyrektor operacyjny Orangetheory Fitness w Polsce. – Wierzymy, że koncept autorskiego, pomarańczowego treningu, który podbił serca w 24 krajach, odpowie także na aktualne potrzeby mieszkańców warszawskiej Woli i okolic.
Wola od kilku lat pozostaje jedną z najdynamiczniej rosnących dzielnic Warszawy, stanowiąc idealne miejsce dla rozwoju usług, w tym wyspecjalizowanej oferty fitness.
- Cieszy nas, że amerykańska marka, Orangetheory Fitness wybrała na swoją kolejną lokalizację
w Warszawie właśnie Dom Mody Klif. Otwarcie butikowego klubu fitness podkreśli unikalną ofertę i charakter Klifa, wpisując się w jego szczególne podejście do spędzania wolnego czasu i robienia zakupów - mówi Edyta Stelmach, Associate Director w Funduszu Inwestycyjnym AEW, będącego właścicielem woleńskiego Domu Mody. - Studio zajmie powierzchnię 407 m2, z czego 213 m2 stanowić będzie sala z indywidualnymi stanowiskami do ćwiczeń dla 28 osób.
HIIT w rytmie serca
Orangetheory Fitness oferuje grupowy, 60 minutowy, interwałowy trening całego ciała (HIIT). Trening realizowany jest pod okiem certyfikowanego trenera, z wykorzystaniem autorskiej technologii monitoringu pracy serca w czasie rzeczywistym. Poprzez zastosowanie pulsometrów, trening dostosowywany jest do indywidualnych możliwości każdego ćwiczącego, niezależnie od jego wieku, płci czy aktualnej kondycji. W myśl idei fitness concierge klubowicze mogą liczyć nie tylko na unikalny trening, ale także na bezpłatny dostęp do konsultacji z trenerami, nielimitowane pomiary składu ciała z wykorzystaniem nowoczesnych systemów wag, analizy wyników, a także wspierające, indywidualne podejście.
Nowy rozdział w sierpniu
Otwarcie klubu Orangetheory Fitness w Domu Mody Klif zaplanowane jest na sierpień tego roku. Amerykańską tradycją marki, kontynuowaną we wszystkich studiach na całym świecie, jest świętowanie nadchodzącego otwarcia poprzez tzw. Kick Off, który jest jednocześnie rozpoczęciem przedsprzedaży. Na pierwsze osoby czeka oferta specjalna.
Więcej informacji: https://otfpolska.pl/promo-klif/

Doskonale warunki na narty w Szczyrku. Narciarze tłumnie odwiedzają Beskid Sport Arenę!

Znamy datę Rosa Challenge Tour 2025

Zielona Infrastruktura Sportowa Przyszłości – nie moda tylko konieczność!
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Rośnie liczba i wartość udzielonych konsumentom kredytów gotówkowych. Gorzej mają się kredyty ratalne oraz te udzielane firmom
Rynek kredytowy w Polsce co do zasady rośnie, choć nierównomiernie. Z danych Biura Informacji Kredytowej wynika, że najlepiej rozwija się segment kredytów gotówkowych dla konsumentów. Wartościowo wzrosła też kwota udzielonych limitów w kartach kredytowych. Według prognoz BIK w całym roku wzrośnie wartość zarówno udzielonych kredytów mieszkaniowych, jak i gotówkowych, choć tych pierwszych poniżej inflacji. Wcześniejsze cięcia stóp procentowych przez RPP nie zmieniły tej prognozy.
Transport
37,5 proc. środków z Planu Społeczno-Klimatycznego trafi na walkę z ubóstwem transportowym. Organizacje branżowe apelują o zmianę priorytetowych projektów [DEPESZA]

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej z końcem czerwca zakończyło konsultacje Planu Społeczno-Klimatycznego, który otwiera drogę do pozyskania 65 mld zł (11,4 mld euro) z unijnego Społecznego Funduszu Klimatycznego. Polska będzie jego największym beneficjentem, a 37,5 proc. budżetu zostanie przeznaczone na bezpośrednie wsparcie osób narażonych na ubóstwo transportowe. Organizacje branżowe oceniają jednak, że walka z tym zjawiskiem może się okazać nieskuteczna. W toku konsultacji zgłosiły swoje zastrzeżenia co do priorytetów w wydatkach i sposobu wsparcia inwestycji w transport rowerowy.
Prawo
Firmy będą mogły przetestować krótszy tydzień pracy z rządowym wsparciem. Nabór wniosków ruszy w sierpniu

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchamia pilotaż krótszego tygodnia pracy. Zainteresowane wzięciem w nim udziału firmy będą się mogły ubiegać o wsparcie finansowe ze strony rządu. Politycy Nowej Lewicy, którzy są pomysłodawcami testu tego rozwiązania, przekonują, że finalnie zyskają na nim wszyscy, zarówno pracownicy, jak i pracodawcy, a ostrzeżenia o spodziewanych problemach gospodarki są mocno przesadzone.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.