Infinix rozpoczyna sprzedaż w Polsce. Smartfony z serii HOT już dostępne
Infinix Mobile rozpoczyna swoją ekspansję w Europie, debiutując na rynkach polskim rumuńskim oraz czeskim, wprowadzając pierwsze modele ze swojego portfolio. W sprzedaży są już smartfony, m.in. z serii HOT. Wyróżniają się oryginalnym designem, wydajnymi podzespołami, pojemną baterią i dobrymi aparatami fotograficznymi. Premierowe modele HOT 11S NFC i HOT 11 są dostępne w cenie od 899 złotych w zależności od modelu oraz pamięci. Smartfony można kupić w największych sieciach sprzedaży.
Użytkownicy, zwłaszcza ci młodzi, szukają coraz bardziej wydajnych, a jednocześnie przystępnych cenowo urządzeń mobilnych. Ten trend zamierza wykorzystać w Polsce Infinix. Obecnie skupiamy się na smartfonach z serii HOT, których atutami są pojemna bateria czy dobrej jakości aparat fotograficzny. Równocześnie to nie koniec nowości z naszej strony, w najbliższym czasie pojawią się w naszej ofercie kolejne modele, przeznaczone dla innych segmentów rynku - mówi Ryszard Lindner, Country Manager na Polskę i Kraje Bałtyckie w Infinix Mobile.
W ramach serii HOT w Polsce są dostępne 3 modele: HOT 12i, HOT 11 i HOT 11S NFC w różnych wariantach pamięci. Wszystkie telefony Inifinix są wyposażone w gniazdko słuchawkowe. W aktualnej ofercie jest również model Smart 6 HD.
Ceny i dostępność w Polsce
Model HOT 11S NFC można kupić w cenie od 949 zł, w zależności od pamięci. Nowe smartfony zostały wyposażone w aparaty zaprojektowane z myślą o robieniu świetnej jakości zdjęć w różnych warunkach oświetleniowych, również wieczorem i w nocy.
Model ten został wyposażony w procesor MediaTek Helio G88 oraz wyjątkowo duży w swojej kategorii, 6,78-calowy wyświetlacz FHD+, wykonany w technologii IPS z częstotliwością odświeżania 90 Hz. Z kolei pojemna bateria 5000 mAh z funkcją szybkiego ładowania 18W pozwala zwiększyć poziom naładowania baterii o 50 proc. w 50 minut. Smartfon działa w oparciu o system operacyjny XOS 7,6, stworzony przez Infinix na bazie Androdia. Moduł NFC daje możliwość płatności zbliżeniowych.
Specyfikacja HOT 11S NFC:
- Procesor MediaTek Helio G88
- Wyświetlacz 6,78 cala, FHD+, 90Hz (typu punch-hole)
- USB-C ze wsparciem dla Super Charge 18W
- Potrójny aparat 50 MP F 1.6
- Podwójne głośniki DTS (podwójne głośniki stereo)
- Bateria o pojemności 5000 mAh z technologią Power Marathon
- XOS 7,6
- NFC
- LTE Cat. 4
- gniazdo słuchawkowe
Z kolei model HOT 11 wyróżnia wyjątkowo pojemna bateria 6000 mAh oraz duży w swojej kategorii ekran o przekątnej 6,82 cala. Za HOT 11 zapłacimy od 899 zł w zależności od pamięci.
Twórcy nowych smartfonów położyli duży nacisk na design dopasowany do młodych ludzi. Obecnie modele HOT 11S NFC i HOT 11 są dostępne w kolorze Polar Black. Oprócz tego model HOT 11S NFC jest dostępny w kolorze Green Wave, a HOT 11 w Turquosie Cyan i Exploratory Blue. Model HOT 12i można kupić w wariantach kolorystycznych Horizon Blue oraz Racing Black, a Smart 6 HD w Force Black.
Wysoka jakość fotografii i aplikacja WeZone
Zarówno HOT 11S NFC jak i HOT 11 posiadają potrójny obiektyw 50 MP z szeroką przysłoną F1.6. Z przodu jednego i drugiego modelu umieszczono szerokokątny aparat 8 MP do zdjęć typu selfie, który współpracuje z podwójną diodą oświetleniową do zdjęć wieczorem i w nocy. Oba modele są wyposażone w aplikację WeZone, która pozwala posiadaczom smartfonów Infinix grać w wieloosobowe gry bez dostępu do sieci - zastosowane do tego celu rozwiązanie wykorzystuje hotspot.
Duża pojemność i szybkie ładowanie baterii
Wydajna bateria smartfonów umożliwia długą pracę i szybkie ładowanie. Zastosowana w nich technologia Power Marathon pozwala na 25 proc. dłuższą pracę baterii w trybie awaryjnym, czyli dodatkowe 2 godziny połączeń przy 5 proc. zużyciu mocy baterii, zwiększając w ten sposób komfort i bezpieczeństwo użytkowników.
Najnowocześniejsze technologie w Inifnix
Produkty Infinix wyposażone są w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, m.in. szybkie ładowanie, wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości czy zaawansowane aparaty wyposażone w AI. Marka rozwija technologię superszybkiego ładowania i w drugiej połowie roku planuje zaprezentować technologię 180W Thunder Charge, która pozwoli naładować baterię o pojemności 4500 mAh do 50 proc. w zaledwie 4 minuty.
Infinix debiutuje obecnie ze swoimi produktami na rynkach polskim, czeskim oraz rumuńskim.
Obsługę serwisową urządzeń Infinix w Polsce zapewnia S.B.E. Polska, polsko-francuska firma operująca na rynku serwisowym urządzeń GSM od 23 lat. Współpracuje z wiodącymi producentami telefonów i elektroniki użytkowej.
Smartfony marki Infinix są już dostępne w największych sieciach sprzedaży:
Allegro - Strefa Marki
Euro RTV AGD
Komputronik
Media Expert
Neonet
TECHWISH
x-kom
PragmaGO implementuje infrastrukturę IT T-Mobile
Jak miasta inwestują w zieloną komunikację? Przegląd rozwiązań
Apel do posłów o doprecyzowanie Prawa Komunikacji Elektronicznej
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Infrastruktura
Budowa sieci szybkiej łączności dla polskiej energetyki wchodzi w kolejny etap. Czas usuwania awarii będzie krótszy
Spółka PGE Dystrybucja podpisała z firmą Ericsson umowę na dostawę blisko 600 systemów zasilania dla radiowych stacji bazowych i transmisyjnych węzłów agregacyjnych w ramach Programu LTE450. Jest to już ostatni kontrakt na dostawę kluczowych składników sprzętu telekomunikacyjnego sieci LTE450. Jego realizacja ma umożliwić budowę sieci o kluczowym znaczeniu dla sektora energetycznego, co przyspieszy jego cyfryzację.
Ochrona środowiska
Wzmocniona ochrona ponad 1,2 mln ha lasów. Część zostanie wyłączona z pozyskiwania drewna
Lasy Państwowe przedstawiły plan zwiększenia ochrony dla 17 proc. terenów leśnych, którymi zarządzają. To w sumie ponad 1,2 mln hektarów, z których 0,5 mln ha ma być całkowicie wyłączone z pozyskania drewna. Dodatkowa ochrona obejmie najcenniejsze przyrodniczo lasy w Polsce, w tym m.in. nadleśnictwa Puszczy Białowieskiej i najstarsze lasy w Polsce. Przedstawiciele LP podkreślają, że propozycja jest bezpieczna gospodarczo, ponieważ uwzględnia potrzeby przemysłu drzewnego i lokalnych mieszkańców.
Telekomunikacja
M. Wąsik: Potrzeba twardej reakcji UE na uszkodzenie kabli na Bałtyku. To element wojny hybrydowej
– Nie pohukiwanie w Parlamencie Europejskim, ale twarde sankcje, które Komisja powinna jak najszybciej zaproponować – mówi Maciej Wąsik, europoseł z PiS, zapytany o potrzebną reakcję państw Unii Europejskiej na uszkodzenie kabli biegnących na dnie Morza Bałtyckiego. Jak podkreśla, nikt nie ma wątpliwości, że to element wojny hybrydowej prowadzonej przez Rosję. Dlatego potrzebna jest jednolita i silna odpowiedź UE oraz większe wsparcie dla Ukrainy.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.