Komunikaty PR

Gruba Logistics stawia na innowacje – naczepy Ekeri z otwieranym bokiem

2024-04-08  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt

Łukasz Kogut
Gruba Logistics Sp. z o.o.

ul. Hutnicza 37B
81-061 Gdynia
office|gruba-logistics.com| |office|gruba-logistics.com
+48 530 019 313
https://www.gruba-logistics.com/index.php/pl/

Gruba Logistics, znana firma transportowa z siedzibą w Gdyni, znów wyprzedza konkurencję, inwestując w nowoczesne rozwiązania. W swojej flocie firma posiada naczepy Ekeri z otwieranym bokiem, które zapewniają szereg korzyści i usprawnień w codziennej pracy.

Ekeri – łatwy załadunek i wyładunek

Naczepy Ekeri wyróżniają się innowacyjnym systemem otwieranej bocznej ściany. Rozwiązanie to zapewnia szereg korzyści:

  •     Szybszy załadunek i wyładunek: Otwierany bok umożliwia dostęp do ładunku z dowolnej strony naczepy, co znacząco skraca czas załadunku i wyładunku.
  •     Większa elastyczność: Możliwość bocznego załadunku ułatwia manewrowanie wózkami widłowymi i pozwala na załadunek towarów o niestandardowych rozmiarach.
  •     Lepsze zabezpieczenie ładunku: Otwierana ściana boczna umożliwia równomierne rozmieszczenie ładunku i jego stabilne zamocowanie.
  •     Mniejsze ryzyko uszkodzeń: Ładunek nie jest narażony na uszkodzenia podczas załadunku i wyładunku przez tylne drzwi.

Innowacje w służbie klienta

Gruba Logistics stawia na innowacje, aby zapewnić swoim klientom najwyższy poziom usług. Naczepy Ekeri z otwieranym bokiem to doskonały przykład tego podejścia. Inwestycja w nowoczesne rozwiązania pozwala firmie na:

  •     Zwiększenie wydajności: Szybszy załadunek i wyładunek oznacza większą liczbę realizowanych zleceń i wyższą rentowność.
  •     Lepszą obsługę klienta: Krótszy czas postoju i większa elastyczność w załadunku przekładają się na szybsze i bardziej efektywne dostawy.
  •     Wzrost bezpieczeństwa: Zmniejszenie ryzyka uszkodzeń ładunku oznacza większe zadowolenie klientów i mniejsze straty finansowe.

Ekeri – przyszłość transportu

Naczepy Ekeri z otwieranym bokiem to przyszłość transportu. Innowacyjne rozwiązania i szereg korzyści sprawiają, że stają się one coraz popularniejszym wyborem firm transportowych. Gruba Logistics, inwestując w te nowoczesne technologie, umacnia swoją pozycję lidera na rynku transportowym.

O firmie Gruba Logistics:

Gruba Logistics to firma transportowa z siedzibą w Gdyni, działająca na rynku od 1996 roku. Firma oferuje szeroki zakres usług transportowych, w tym transport krajowy i międzynarodowy, transport ładunków drobnicowych i całopojazdowych, a także spedycję i logistykę.

Więcej informacji:

    Strona internetowa: https://www.gruba-logistics.com/index.php/pl/
    Facebook: https://www.facebook.com/grubalogistics
    LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/gruba-logistics

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Gruba Logistics Sp. z o.o.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Transport Nikolay Pargov dołącza do Girteki jako nowy dyrektor operacyjny Biuro prasowe
2024-07-23 | 15:00

Nikolay Pargov dołącza do Girteki jako nowy dyrektor operacyjny

Girteka, największy przewoźnik drogowy w Europie oparty na aktywach własnych, powołała Nikolaya Pargova na stanowisko dyrektora operacyjnego (COO) z dniem 2 września 2024 r. Zmiana
Transport Koszty transportu morskiego rosną!
2024-07-23 | 08:00

Koszty transportu morskiego rosną!

Napięcia geopolityczne sprawiają, że stawki frachtowe kontenerowców powracają do szczytów obserwowanych ostatnio w połowie 2022 roku. Oprócz zakłóceń na Morzu
Transport DSV – Global Transport and Logistics od ponad 6 lat wspiera Aesculap Chifa w och
2024-07-22 | 08:00

DSV – Global Transport and Logistics od ponad 6 lat wspiera Aesculap Chifa w och

Aesculap Chifa, spółka z grupy B. Braun, jest jednym z kluczowych partnerów polskiego sektora ochrony zdrowia. DSV – Global Transport and Logistics od 6 lat odpowiada za

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Od przyszłego roku akcyza na e-liquidy ma wzrosnąć o 75 proc. To trzy razy więcej niż na tradycyjne papierosy

 Na rynku e-liquidów mamy największą szarą strefę, z którą fiskus niezbyt dobrze sobie radzi. Gwałtowna podwyżka akcyzy nie pomoże w rozwiązaniu tego problemu, tylko go spotęguje – mówi Piotr Leonarski, ekspert Federacji Przedsiębiorców Polskich. Krajowi producenci płynów do e-papierosów zaapelowali już do ministra finansów o rewizję planowanych podwyżek akcyzy na wyroby tytoniowe. W przypadku e-liquidów ma być ona największa i w 2025 roku wyniesie 75 proc. Branża podkreśla, że to przyczyni się do jeszcze większego rozrostu szarej strefy, a ponadto będzie zachętą dla konsumentów, żeby zamiast korzystać z alternatyw, wrócili do palenia tradycyjnych papierosów.

Infrastruktura

Zielone zamówienia publiczne stanowią dziś zaledwie kilka procent rynku. Rządowy zespół ma opracować specjalne kryteria dla nich

Zielone zamówienia publiczne stają się w ostatnich latach coraz bardziej powszechną praktyką, choć w Polsce odpowiadają za kilka procent ogólnej liczby zamówień. Duży nacisk na ten aspekt, w postaci nowych regulacji i wytycznych, kładzie także Unia Europejska. Dlatego też w maju br. zarządzeniem prezesa Rady Ministrów został powołany specjalny rządowy zespół, którego zadaniem będzie uwzględnienie aspektów środowiskowych w polskim systemie zamówień publicznych oraz opracowanie wytycznych dla zamawiających. – Ważne, żeby te opracowywane kryteria były dostosowane do realiów polskiego rynku – wskazuje Barbara Dzieciuchowicz, prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa.

IT i technologie

Boom na sztuczną inteligencję w ochronie zdrowia ma dopiero nastąpić. Wyzwaniem pozostają regulacje i zaufanie do tej technologii

Sztuczna inteligencja ma potencjał, żeby zrewolucjonizować podejście do profilaktyki, diagnostyki i leczenia pacjentów, jednocześnie redukując ich koszty. W globalnej skali wartość rynku rozwiązań opartych na AI w opiece zdrowotnej rośnie lawinowo – w ub.r. wynosiła ponad 32 mld dol., ale do 2030 roku ta kwota ma się zwiększyć ponad sześciokrotnie. Również w Polsce narzędzia bazujące na AI zaczynają być wdrażane coraz szerzej, choć – jak wynika z lipcowego raportu SGH – prawdziwy rozwój potencjału sztucznej inteligencji w polskiej branży ochrony zdrowia ma dopiero nastąpić. Warunkiem jest stworzenie stabilnego i bezpiecznego środowiska dla rozwoju tej technologii, opartego na regulacjach prawnych i zaufaniu wszystkich interesariuszy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.