Komunikaty PR

W trasę i delegację służbową – karta hybrydowa Shell Card Plus

2020-01-20  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
ConTrust
Communication

ul. 1 sierpnia 6A
02-134 Warszawa
contact|contrust.pl| |contact|contrust.pl
+48 22 370 28 87
media.contrust.pl

Karty paliwowe na przestrzeni ostatnich lat zmieniły swoją rolę, przeobrażając się w kompleksowy zestaw usług niezbędnych w trasie. Obserwując ich dynamiczny rozwój, menedżerowie flot coraz śmielej stawiają swoje oczekiwania. Czego mogą chcieć więcej? A gdyby tak kartą paliwową móc zapłacić nie tylko za paliwo, czy opłaty drogowe, ale też hotel lub taksówkę? Z Shell Card Plus to możliwe!

Karta hybrydowa Shell Card Plus łączy najważniejsze zalety karty paliwowej Shell Card oraz karty płatniczej Visa. To pierwsze na rynku rozwiązanie dla flot o tak szerokim zasięgu – obejmuje 6 500 stacji paliw na terenie Polski oraz 200 000 punktów akceptujących karty VISA. Pozwala wyeliminować gotówkę w trakcie podróży służbowych na rzecz karty zabezpieczonej chipem EMV i kodem PIN, a także zwiększyć kontrolę wydatków flotowych. Akceptowane są płatności nie tylko za paliwo, opłaty drogowe czy myjnie, ale też hotele, restauracje, bilety lotnicze i taksówki w kraju, a także za granicą. Ponadto karta wyposażona jest w system płatności zbliżeniowych (Visa payWave) oraz można nią dokonywać transakcji internetowych.

Więcej niż karta paliwowa

Z Shell Card Plus firmy zyskują narzędzie, które zapewnia im najwyższy poziom ochrony przed nadużyciami. Właściciel lub menedżer floty decyduje o tym, w jakich miejscach kierowcy mogą dokonywać płatności kartą, określając zakres usług, a także limit kwotowy dokonywanych nią transakcji. Zaletą jest również nieograniczony dostęp do listy zakupów za pomocą łatwego w obsłudze serwisu internetowego oraz uproszczona administracja. Firma otrzymuje zbiorczą fakturę za paliwo oraz jeden wyciąg za wszystkie pozostałe płatności dokonane przy użyciu technologii VISA.

Skupiamy się na tym, aby wszystkie nasze rozwiązania były bezpieczne, efektywne oraz umożliwiały dopasowanie ich funkcji do bieżących wymagań każdej firmy. W ramach jednego konta przedsiębiorca zyskuje nieograniczony dostęp do zestawu usług, które ułatwiają zarządzanie flotą, zwiększają efektywność oraz obniżają koszty transportu. Shell Card Plus to pierwsze tak uniwersalne rozwiązanie, które działa w podobny sposób jak karty płatnicze. Można jej używać nie tylko na stacji, ale też w innych miejscach oznaczonych logiem VISA – powiedział Robert Karolczak, Marketing Manager Poland, Baltics & Ukraine Commercial Fleet w Shell Polska.

Na miarę potrzeb

Karta Shell Card Plus dostępna jest w trzech wariantach, które różnią się zakresem dostępnych produktów i usług. Karta hybrydowa osobista wystawiana jest na pracownika, któremu umożliwia dokonywanie płatności za wszystkie paliwa oraz produkty dostępne na stacjach Shell, a także szeroki zakres usług dodatkowych. Karta hybrydowa na kierowcę wystawiana jest na jego imię i nazwisko oraz numery rejestracyjne konkretnego pojazdu. Obejmuje wydatki związane z podróżą oraz użytkowaniem jednego samochodu. Natomiast karta hybrydowa na pojazd pozwala na regulowanie wyłącznie płatności za paliwo oraz produkty i usługi związane bezpośrednio z użytkowaniem wybranego pojazdu, którego numery rejestracyjne wytłoczone są na karcie. Ponadto kategorie zakupowe mogą być dodawane lub usuwane z karty, jak również istnieje możliwość ustalenia dla niej limitu liczby i wartości transakcji.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Communication
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Transport DSV – Global Transport and Logistics od ponad 6 lat wspiera Aesculap Chifa w och Biuro prasowe
2024-07-22 | 08:00

DSV – Global Transport and Logistics od ponad 6 lat wspiera Aesculap Chifa w och

Aesculap Chifa, spółka z grupy B. Braun, jest jednym z kluczowych partnerów polskiego sektora ochrony zdrowia. DSV – Global Transport and Logistics od 6 lat odpowiada za
Transport CEVA Logistics Mistrzem ESG w Logistyce 2024!
2024-07-17 | 15:00

CEVA Logistics Mistrzem ESG w Logistyce 2024!

CEVA Logistics otrzymała tytuł Mistrza ESG w Logistyce 2024 w kategorii: ład korporacyjny (Governance), przyznawany przez Forum Kobiet w Logistyce. Nagroda podkreśla osiągnięcia i
Transport Nowość na rynku kurierskim w Polsce
2024-07-17 | 11:40

Nowość na rynku kurierskim w Polsce

GLS Poland i ORLEN rozpoczynają współpracę i tworzą pierwszą w Polsce sieć współdzieloną. To oznacza, że już wkrótce przesyłki krajowe

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Przedsiębiorcy czekają na doprecyzowanie przepisów dotyczących Małego ZUS-u Plus. W sądach toczy się ponad 600 spraw z ZUS-em

Oddziały Biura Rzecznika MŚP prowadzą już ponad 600 spraw dotyczących Małego ZUS-u Plus. Przedmiotem sporu z ZUS-em jest interpretacja, jak długo – dwa czy trzy lata – powinna trwać przerwa, po upływie której przedsiębiorca może ponownie skorzystać z niższych składek. Pod koniec czerwca Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim wydał pierwszy wyrok, w którym podzielił korzystną dla przedsiębiorców argumentację Rzecznika MŚP. – Nie stanowi on jeszcze o linii interpretacyjnej. Czekamy na wejście w życie ustawy deregulacyjnej, która ułatwi od stycznia przedsiębiorcom przechodzenie na Mały ZUS Plus – mówi Agnieszka Majewska, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Problemy społeczne

Awaria CrowdStrike’a miała podobne skutki jak potencjalny cyberatak. Uzależnienie od technologii to ryzyko wyłączenia całych gałęzi gospodarki

Ogromna awaria systemu Windows, wywołanego błędem w aktualizacji oprogramowania CrowdStrike, doprowadziła do globalnego paraliżu. Przestały działać systemy istotne z perspektywy codziennego życia milionów ludzi. Tylko w piątek odwołano kilka tysięcy lotów na całym świecie,  a w części regionów w USA nie działał numer alarmowy. – To pokazuje, że im bardziej jesteśmy uzależnieni od technologii, tym łatwiej wykluczyć wręcz całe gałęzie gospodarki, a podobne skutki mógłby mieć cyberatak – ocenia Krzysztof Izdebski z Fundacji im. Stefana Batorego. Jego zdaniem tego typu incydenty są nie do uniknięcia i trzeba się na nie lepiej przygotować.

Ochrona środowiska

Nowelizacja przepisów ma przyspieszyć rozwój farm wiatrowych. Do 2040 roku Polska może mieć zainstalowane w nich ponad 40 GW mocy

Jeszcze w tym kwartale ma zostać przyjęty przez rząd projekt zmian w ustawie o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych. Nowelizacja zmniejsza minimalną odległość turbin wiatrowych od zabudowań do 500 m. Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej ocenia, że zmiana odległości zwiększy potencjał energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie, do poziomu 41,1 GW. – Branża czeka też na przyspieszenie procedur, przede wszystkim procedury środowiskowej i całego procesu zmiany przeznaczenia gruntów – mówi Anna Kosińska, członkini zarządu Res Global Investment.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.