Komunikaty PR

Truck Mechanic: Dangerous Paths od Atomic Jelly zadebiutuje na Steam w Q2 202

2020-11-03  |  12:10
Biuro prasowe
Kontakt
Ewa Mościcka
InnerValue

Koszykowa 54
00-675 Warszawa
e.moscicka|innervalue.pl| |e.moscicka|innervalue.pl
535 562 945
https://innervalue.pl/

Truck Mechanic: Dangerous Paths, projekt Atomic Jelly SA – producenta i wydawcy gier z grupy PlayWay –  zadebiutuje na Steam w Q2 2021. To produkcja hybrydowa, łącząca w sobie kilka gatunków gier. Głównym elementem tytułu jest praca mechanika oraz jazda ciężarówką po niebezpiecznych trasach Ameryki Południowej. Spółka nie wyklucza wcześniejszego udostępnienia darmowego prologu gry. Współwydawcą projektu jest PlayWay. Truck Mechanic: Dangerous Paths to trzeci tytuł z portfolio produkcyjnego spółki. Do tej pory studio wydało Project Remedium oraz 303 Squadron: Battle of Britain. Atomic Jelly SA liczy na debiut na rynku NewConnect jeszcze w tym roku.

Truck Mechanic: Dangerous Paths to najnowsza propozycja od Atomic Jelly. Gra fabularna z gatunku symulatorów jest także produkcją hybrydową łączącą w sobie kilka gatunków –  To jednocześnie zaawansowany symulator mechanika samochodowego, z naciskiem na wierne odtworzenie budowy ciężarówki Ził-130, z drugiej strony gra eksploracyjna z wątkami fabularnymi, w której gracz będzie pokonywał trudne i niebezpieczne drogi Ameryki Południowej. Aby dotrzeć do celu będzie musiał pamiętać o częstym odwiedzaniu warsztatu oraz że istnieje wiele dróg prowadzących do celu – mówi Bartosz Rakowski, prezes Atomic Jelly SA. – Premierę gry planujemy  w Q2 2021 roku. Termin ten uzależniamy m.in. od zebrania wcześniejszego feedbacku od graczy, na którego podstawie sprawdzimy jak dużo aktualizacji i zmian oczekują użytkownicy. Na początku roku rozważymy także udostępnienie darmowego prologu gry –  dodaje.

W Truck Mechanic: Dangerous Paths gracz będzie miał za zadanie naprawiać i modyfikować ciężarówki w rozbudowanym trybie mechanika, co stanowi główne narzędzie w skutecznym pokonywaniu założonych zadań. W sytuacji awarii gracz wyjdzie z kabiny, usunie przeszkody, sprawdzi stan techniczny pojazdu i wykona niezbędne naprawy korzystając z tego co ma aktualnie pod ręką. Produkcja zawierać będzie między innymi system uszkodzeń pojazdu, a także możliwość odzyskiwania części z wraków innych samochodów i tworzenia zamienników na trasie, czy zróżnicowane przeszkody terenowe.

Środki na produkcję gry pochodzą z zeszłorocznej kampanii crowdfundingowej, podczas której spółka pozyskała od inwestorów łącznie ponad 2,4 mln zł.

Gra zostanie wydana przez PlayWay i Atomic Jelly, które posiada prawa wydawnicze do wszystkich swoich tytułów.

Truck Mechanic: Dangerous Paths to trzeci tytuł z portfolio produkcyjnego spółki. W 2017 roku spółka wydała Project Remedium, a rok później 303 Squadron: Battle of Britain. Oprócz produkcji gier, spółka działa także w portingu gier, a także rozwija swoją działalność wydawniczą. Obecnie spółka pełni rolę wydawcy oraz pomaga w udoskonaleniu i ukończeniu symulatora naprawy promów i stacji kosmicznych – Space Mechanic Simulator. To symulator kosmicznego mechanika skoncentrowany na naprawie promów i stacji kosmicznych. Akcja gry odbywa się na Marsie, Ziemi i Księżycu. Producentem gry jest Tomas Jelonek Studio.

Strategia spółki zakłada wydawanie 1-2 średniobudżetowych gier rocznie, z czego produkcja przynajmniej 1 gry będzie samodzielna. Jednocześnie studio zamierza także wydawać swoje produkcje, dedykowane na popularne konsole tj. Nintendo Switch, PlayStation, czy Xbox.

Karta Steam: https://store.steampowered.com/app/995680/Truck_Mechanic_Dangerous_Paths/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: InnerValue
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Giełda DNA Medical Group planuje debiut na warszawskiej giełdzie Biuro prasowe
2024-06-05 | 10:00

DNA Medical Group planuje debiut na warszawskiej giełdzie

DNA Medical Group - firma medyczna działająca w branży badań genetycznych, planuje debiut na rynku NewConnect. Wcześniej spółka chce pozyskać finansowanie od inwestorów na
Giełda Wyniki za I kwartał – powrót korporacyjnego optymizmu?
2024-05-29 | 10:30

Wyniki za I kwartał – powrót korporacyjnego optymizmu?

Spółki amerykańskie reprezentowane w indeksie S&P 500 notowały wyniki lepsze od oczekiwań; tymczasem w europejskim indeksie Stoxx 600 również jest poprawa, ale niejednorodna
Giełda MediSensonic przygotowuje się do procesu certyfikacji dla Touchwave’
2024-05-29 | 08:45

MediSensonic przygotowuje się do procesu certyfikacji dla Touchwave’

MediSensonic planuje w 2025 roku przeprowadzenie procesu szybkiej ścieżki certyfikacji dla jednego ze swoich wiodących projektów – ‘Touchwave’. To efekt pomyślnie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Farmacja

Finanse

Polska w światowej czołówce najchętniej wybieranych lokalizacji dla centrów usług wspólnych oraz ośrodków BPO. Generują one 4,5 proc. polskiego PKB

Sektor usług biznesowych jest jedną z wizytówek polskiej gospodarki i wciąż pozostaje bardzo konkurencyjny w globalnej skali – w Polsce działa już ponad 1,8 tys. centrów usług BPO, SSC/GBS, IT i R&D, a prognozowane zatrudnienie w sektorze w tym roku ma sięgnąć 465 tys. osób. Za ponad 80 proc. tych miejsc pracy odpowiadają inwestorzy zagraniczni, ale po usługi centrów usług biznesowych coraz chętniej sięgają również polskie firmy, które szukają oszczędności w dobie wysokich kosztów. Outsourcing procesów biznesowych pozwala im się skupić na strategicznych procesach i wyzwaniach, a przy tym zmniejszyć koszty nawet o ponad 20 proc.

Handel

Coraz więcej światowych zasobów ryb jest przełowionych. Nadmierne połowy dotyczą już blisko 38 proc. stad ryb na świecie

Według najnowszych danych ONZ FAO nadmierne połowy dotyczą 37,7 proc. wszystkich stad ryb i ten odsetek stale rośnie. W niektórych akwenach, takich jak Morze Śródziemne i Czarne, ponad 60 proc. stad jest przełowionych. Może to prowadzić nie tylko do degradacji ekosystemów morskich, ale także mieć poważne konsekwencje dla milionów ludzi na świecie. – Gdyby wszystkie stada na świecie były poławiane w  zrównoważony sposób, pozwoliłoby to wygenerować o 16 mln t więcej ryb i owoców morza rocznie, co z kolei przełożyłoby się na możliwość wyżywienia dodatkowych 72 mln ludzi – wskazuje Joanna Ornoch z organizacji pozarządowej MSC (Marine Stewardship Council).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.