Komunikaty PR

Kompleksowe ubezpieczenie od CUK Ubezpieczenia – do OC komunikacyjnego OC w życi

2020-07-16  |  13:15

Wszyscy lubimy kompleksowe rozwiązania. Opcje dwa w jednym to oszczędność czasu i często też pieniędzy. Jak się okazuje, w taki sposób można też kupować ubezpieczenia. W lipcu CUK Ubezpieczenia razem z Generali przygotowały promocyjną ofertę na ubezpieczenie OC samochodu a do niego OC w życiu prywatnym za symboliczną złotówkę.

Kompleksowe rozwiązania są bardzo dobrze dobierane. Firmy ubezpieczeniowe również chętnie decydują się na takie rozwiązania. Do popularnych ubezpieczeń proponują ubezpieczenia nieco rzadziej zawierane. W lipcu Generali do OC pojazdu proponuje OC w życiu prywatnym jedynie za złotówkę.  Pakiet obowiązkowego OC w Generali obejmuje zupełnie darmowe Assistance Standard. W jego skład wchodzi holowanie pojazdu po wypadku na terenie Polski oraz auto zastępcze. Dodatkowo darmowa Zielona Karta i brak udziałów własnych w szkodzie. 

- „W lipcu klienci kupując OC pojazdów od Generali mają okazje nabyć ubezpieczenie w życiu prywatnym jedynie za złotówkę. Chroni ono na przykład, gdy wyrządzimy szkodę jadąc rowerem czy hulajnogą. Co ważne, ubezpieczenie obejmuje zarówno osobę ubezpieczoną, jak i osoby najbliższe.  W ramach OC pojazdów klient otrzymuje standardowy pakiet assistance z holowaniem i autem zastępczym. W przypadku szkody to właściciel pojazdu decyduje o sposobie jej likwidacji. Może wybrać autoryzowaną stację obsługi, warsztat Generali lub wycenę eksperta, tzw. wariant kosztorysowy. Zbliżają się wakacje, warto więc skontaktować się z naszym doradcą, by otrzymać najbardziej atrakcyjną ofertę, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na wakacje z rodziną” – zachęca Maciej Kuczwalski, ekspert Multiagencji CUK Ubezpieczenia.

Wszystkie oferty są dostępne od 1 do 31 lipca w placówkach CUK Ubezpieczenia oraz na stronie www.cuk.pl. Ponadto multiagencja CUK prowadzi Akcję Partnerską, dzięki której przy zakupie polisy w: Compensa, Generali, Wiener i TUZ, uzyskamy dodatkowe 800 punktów PAYBACK. Akcja trwa przez cały trzeci kwartał, a szczegóły można znaleźć na stronie multiagencji CUK.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Ubezpieczenia 88% rolników sięga po dodatkowe ubezpieczenia Biuro prasowe
2024-12-05 | 13:00

88% rolników sięga po dodatkowe ubezpieczenia

Polscy rolnicy coraz bardziej świadomie podchodzą do ochrony swoich gospodarstw. Już 88% z nich, poza obowiązkowymi polisami, sięga po dodatkowe produkty ubezpieczeniowe – wynika z
Ubezpieczenia Cyberpolisa nie uchroni przed hakerem, ale złagodzi skutki ataku
2024-11-22 | 08:20

Cyberpolisa nie uchroni przed hakerem, ale złagodzi skutki ataku

Posiadanie ubezpieczenia od ryzyka utraty bądź kradzieży danych osobowych deklaruje od 13 do 28 proc. firm z sektora MŚP, w zależności od ich wielkości. Ale choć cyberpolisy są coraz
Ubezpieczenia Cyberzagrożenia wobec portów morskich w Europie
2024-11-20 | 11:00

Cyberzagrożenia wobec portów morskich w Europie

Porty jako infrastruktura krytyczna Porty są dziś kluczową infrastrukturą dla gospodarek Europy, obsługując znaczną część międzynarodowego handlu. Około 75% europejskiego importu i

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Prawo

Firma

Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.

Infrastruktura

Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.