Nowa, energetyczna i przyjazna strona internetowa Wiener
Responsywna, łatwa w nawigacji, przygotowana z wyjątkową troską o wygodę użytkownika – Wiener zaprezentował nową stronę internetową, która dostępna jest pod adresem wiener.pl. Ważną zmianą jest uproszczenie języka, dzięki której wszystkie aspekty pakietów ubezpieczeniowych są przedstawione jasno i przejrzyście.
Miesiące analiz, planów i projektów – wszystko po to, żeby stworzyć serwis, który najlepiej odpowiada na potrzeby klientów, agentów i osób szukających informacji na temat ubezpieczeń. Stronę odwiedzają tysiące użytkowników, którzy spodziewają się rozmaitych funkcjonalności, dlatego tak istotne było przygotowanie projektu intuicyjnego i prostego w nawigacji, a także wprowadzenie nowoczesnych mobilnych rozwiązań.
Perspektywa użytkownika jest kluczowa
Łatwa obsługa i proces zgłaszania szkód online to kluczowe cele, który przyświecały jej twórcom. Wiener postawił też na bardzo wyraźniejszą ekspozycję produktów, w tym rozwiązań directowych. Bezpośrednio na nowej stronie internetowej można zakupić m.in. ubezpieczenie turystyczne, szkolne czy instalacji fotowoltaicznych.
– Miesiące ciężkiej pracy przełożyły się na fantastyczny efekt. Na taką odsłonę energetycznego serwisu www czekaliśmy wiele miesięcy – komentuje Anna Włodarczyk-Moczkowska, prezes Wiener. – Nowa strona powstała dzięki wszystkim zaangażowanym zespołom, które pracowały nad przygotowaniem treści oraz zgłaszały uwagi i poprawki do serwisu. Bardzo się cieszę, że nasi klienci mogą już korzystać z nowej i bardziej przejrzystej strony.
Prosta obsługa ubezpieczenia
Wiener wprowadził również intuicyjne narzędzie, dzięki któremu w kilka minut możemy zgłosić szkodę albo dosłać dodatkowe dokumenty. Wystarczy wybrać odpowiedni formularz i uzupełnić dane - nie powinno to zająć mniej, niż… zwykle zajmuje wypicie kawy!
Szeroka gama opisanych na stronie pakietów ubezpieczeniowych ułatwia intuicyjny wybór zakresu. Co więcej, wiele kwestii formalnych związanych z obsługą ubezpieczenia czy zgłoszeniem szkody możemy załatwić online, co stanowi znaczne ułatwienie i oszczędność czasu.
– Kluczowy był również dla nas sposób prezentacji produktu czyli intuicyjny podział na główne kategorie, a także graficzna ilustracja wszystkich możliwych opcji dodatkowych – dodaje Agnieszka Książek, dyrektor Biura Marketingu i PR Wiener. – Istotną zmianą jest również redakcja językowa opisów produktów zgodnie z ideą upraszczania języka.
Prosty język przełamuje bariery w komunikacji
Coraz więcej firm i instytucji upraszcza komunikację po to, żeby ułatwić współpracę z klientami oraz budować lepsze wzajemne relacje. Wiener wpisuje się w trend, tworząc m.in. nową stronę internetową w linii z tą myślą oraz prowadząc szeroko zakrojone działania, które mają na celu uproszenie języka dokumentów i informacji kierowanych do klienta.
88% rolników sięga po dodatkowe ubezpieczenia
Cyberpolisa nie uchroni przed hakerem, ale złagodzi skutki ataku
Cyberzagrożenia wobec portów morskich w Europie
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Przemysł spożywczy
Rośnie konkurencja ze strony ukraińskich producentów żywności na unijnym rynku. To wyzwanie dla polskiego rolnictwa
Zawieszenie ceł przez UE na towary z Ukrainy od czerwca 2022 roku oznacza de facto proces integracji tego kraju z jednolitym rynkiem europejskim, z wyjątkami dotyczącymi kilku produktów rolnych. Oznacza to poważne wyzwania dla polskiego rolnictwa, zwłaszcza że 73 proc. eksportu naszej żywności trafia na rynek unijny. Zdaniem ekspertów w odpowiedzi na tę konkurencję polskie rolnictwo musi postawić bardziej na jakość i innowacje, a nie na niską cenę produktów.
Ochrona środowiska
Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania
Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.