Nowe ubezpieczenie w ofercie Compensy Życie
Compensa Życie wprowadza do sprzedaży ubezpieczenie Compensa Maxima. Nowy produkt to unikatowe połączenie ubezpieczenia na życie i dożycie, inwestycji w fundusze kapitałowe oraz niezwykle szerokiej oferty ryzyk dodatkowych. Obejmują one ochroną życie i zdrowie przyszłych klientów, chronią także przed skutkami nieszczęśliwych wypadków.
1 lipca Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group ogłosiła włączenie do oferty nowego ubezpieczenia – Compensa Maxima. Podstawą produktu jest kompleksowe połączenie indywidualnego ubezpieczenia na życie, gwarantowanego kapitału oraz inwestycji w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe.
- W Compensie Maximie łączymy wiele elementów i robimy to w sposób, który jest dla polskiego rynku unikatowy. Chcemy tym produktem mocniej niż dotychczas zaznaczyć naszą obecność w segmencie życiowym. Wierzę, że nam się to uda, bo naszym ubezpieczeniem precyzyjnie odpowiadamy na wyzwania, które są dziś tak ważne dla Polaków i o których przypomniała nam pandemia koronawirusa. To przede wszystkim konieczność wielokierunkowego zabezpieczenia zdrowia i finansów na niepewną przyszłość – mówi Konrad Kluska, Członek Zarządu Compensy Życie.
Czym jest Compensa Maxima?
Ubezpieczenie pozwala klientom zabezpieczyć siebie i najbliższych na niemal każdym etapie życia i w wielu różnych obszarach jednocześnie.
- Klienci z jednej strony zapewnią sobie finansowy parasol w trudnych i nieprzewidzianych sytuacjach, a z drugiej bez zbędnego ryzyka zadbają o stabilne finanse w przyszłości. Co ważne, te elementy są bazą, którą można elastycznie rozszerzać, ponieważ dajemy klientom największy na rynku wybór umów dodatkowych. Wierzymy, że dzięki bardzo przejrzystej konstrukcji ubezpieczenia uda nam się przekonać do gromadzenia kapitału także osoby, które z różnych względów unikały do tej pory tego rodzajów produktów finansowych – dodaje Konrad Kluska.
Podstawowy zakres ubezpieczenia można rozszerzyć o kompleksową ochronę życia i zdrowia w ramach 17 opcji dodatkowych. Klienci mogą liczyć na świadczenia związane m.in. z poważnymi zachorowaniami, nieszczęśliwym wypadkiem, utratą zdolności wykonywania zawodu czy pobytem w szpitalu.
Jedną z najważniejszych cech ubezpieczenia jest możliwość rozszerzenia go o organizację i pokrycie kosztów leczenia za granicą. Compensa Życie zapewnia międzynarodowy dostęp do konsultacji obejmujących zakresem: onkologię, neurochirurgię, transplantologię i kardiochirurgię.
Konferencja online z udziałem ekspertów
Ubezpieczyciel ogłosił wprowadzenie na rynek nowego produktu na konferencji online, zatytułowanej „Godzina dla życia”. Konferencja miała formułę programu biznesowo-publicystycznego, prowadzonego przez redaktora Wojciecha Szeląga. Elementy ubezpieczenia oraz jego ekonomiczne i zdrowotne konteksty zaprezentowali przedstawiciele Compensy Życie oraz zaproszeni eksperci – dr Marek Zuber i dr Michał Sutkowski.

88% rolników sięga po dodatkowe ubezpieczenia

Cyberpolisa nie uchroni przed hakerem, ale złagodzi skutki ataku

Cyberzagrożenia wobec portów morskich w Europie
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

PGE mocno inwestuje w odnawialne źródła energii. Prowadzi też analizy dotyczące Bełchatowa jako lokalizacji drugiej elektrowni jądrowej
Rekordowe w historii zyski Grupy PGE pozwolą na dalszą transformację energetyczną i kolejne inwestycje. Spółka planuje budowę bateryjnych magazynów energii, będzie też intensywnie rozwijać inwestycje w odnawialne źródła energii, szczególnie offshore, a także sieci dystrybucyjne. Analizuje też możliwość budowy elektrowni jądrowej w Bełchatowie. – Nasze plany to dalsza transformacja grupy zmierzająca w stronę tego, czego oczekuje od nas rynek – zapowiada Dariusz Marzec, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.
Handel
Niepewność powodowana amerykańskimi cłami wstrzymuje inwestycje. Firmy skupiają się na gromadzeniu zapasów

Chaotyczna polityka celna administracji Donalda Trumpa, polegająca na zapowiadaniu, wprowadzaniu, a potem zawieszaniu ceł na różne sektory działalności i kraje, utrudnia planowanie działalności gospodarczej i inwestowanie w warunkach rosnącej niepewności. W tej sytuacji wiele firm wstrzymuje się z inwestycjami bądź gromadzi zapasy surowców i półproduktów na kolejne tygodnie działalności. Amerykańskie cła powodują wprowadzenie taryf odwetowych ze strony dotkniętych nowymi przepisami krajów. W efekcie globalny handel wyhamuje, a wraz z nimi spowolni rozwój gospodarczy.
Bankowość
Phishing największym cyberzagrożeniem. Przestępcy będą coraz częściej sięgać po AI, by skutecznie docierać do potencjalnych ofiar

Choć liczba zablokowanych przez CyberTarczę fałszywych stron internetowych wyłudzających dane spadła w ubiegłym roku z 360 tys. do 305 tys., to wciąż najczęstszym typem ataku, po jaki sięgają cyberprzestępcy, jest phishing. Ten trend prawdopodobnie utrzyma się w najbliższych latach, m.in. dlatego że sztuczna inteligencja umożliwia hakerom dużo łatwiejsze podszywanie się pod cudzą tożsamość. Choć CyberTarcza działająca w sieci Orange Polska skutecznie chroni internautów przed atakami, to wciąż jednak to właśnie człowiek jest ich głównym celem.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.