Komunikaty PR

Większa dostępność rozwiązań SAP dla sektora MŚP

2020-09-23  |  11:01
Biuro prasowe
Kontakt

Kinga Woźniakowska
W dobrym tonie. PR



kinga|prwdobrymtonie.pl| |kinga|prwdobrymtonie.pl
+48663416733
prwdobrymtonie.pl
Do pobrania SAP ( 0.02 MB )

Uważnie obserwując sytuację na rynku marka SAP przygotowała dla klientów możliwość zakupu ratalnego lub leasingu cyfrowych rozwiązań biznesowych. Dogodna forma finansowania jest odpowiedzią na dynamiczne zmiany i przyspieszoną - światowym kryzysem zdrowotnym - transformację cyfrową przedsiębiorstw, przede wszystkim z sektora małych i średnich firm. 

Globalny kryzys zdrowotny wymusił niemalże na wszystkich przedsiębiorstwach z większości branż przyspieszony rozwój cyfrowy. Nowe realia zobowiązują biznes w maksymalnym stopniu do przejścia do digitalu, duża część firm decyduje się na stałe przyjąć zdalny lub hybrydowy model pracy, co w krótkiej perspektywie oznacza dla wielu wzmożone inwestycje w nowe technologie, intuicyjne i funkcjonalne systemy IT. 

SAP uważnie przyglądając się sytuacji swoich obecnych i potencjalnych klientów przygotował dogodny model dostępu do rozwiązań Business One w dwóch wariantach - zakupu ratalnego lub leasingu. Jest to duże ułatwienie dedykowane przede wszystkim małym i średnim firmom, dla których jednorazowa płatność za system może stanowić duże obciążenie. 

Pod znakiem elastyczności i dogodności 

Wyłącznym partnerem leasingowym SAP jest SG Equipment Leasing Polska sp. z o.o. (SGELP) Marka z ponad 23-letnim doświadczeniem na rynku polskim proponuje dogodne finansowanie produktów SAP, wspierających funkcjonowanie biznesu. W ramach rozwiązania SAP Financing klient może wykupić interesujące go narzędzia w formie leasingu lub sprzedaży ratalnej rozłożonej na 24 miesiące. Partner oferuje atrakcyjną formę finansowania na poziomie 4-5 proc. z gwarancją niezmienności raty przez okres spłaty. Na rozpatrzenie wniosku SGELP potrzebuje od 2 do 3 dni.

Ponadto SAP i SGELP przyglądając się niestandardowej sytuacji wywołanej pandemią COVID-19, w której obecnie znalazły się przedsiębiorstwa na całym świecie, proponuje 3-miesięczną karencję w spłacie rat. Ta opcja może znacznie usprawnić działanie firmy już w momencie podjęcia decyzji o zakupie rozwiązań SAP, a odroczenie spłaty pozwoli na lepsze przygotowanie budżetu i planu regulacji zobowiązań. 

- SAP Financing jest propozycją przygotowaną z myślą o obecnej sytuacji i wyzwaniach, przed którymi został postawiony biznes w obliczu globalnego kryzysu. Jest to przede wszystkim dogodna forma finansowania zaawansowanych narzędzi, które znacznie usprawnią funkcjonowanie firm i zapewnią im ciągłość działania nawet w najtrudniejszych warunkach rynkowych. Znając doskonale specyfikę małych i średnich przedsiębiorstw proponujemy finansowanie, które nie będzie stanowiło jednokrotnego dużego wydatku, a zostanie rozproszone na okres dwóch lat, co pozwoli klientom na zachowanie stabilności i płynności finansowej przy jednoczesnym wyposażeniu firmy w najnowsze, potrzebne technologie – mówi Anna Jagodzińska, Channel Sales Manager SAP Polska. 

Fokus na biznes 

Propozycja rozłożenia na raty zakupu oprogramowania lub narzędzi IT wspierających biznes jest pełnym uwzględnieniem perspektywy klienta. Wszystkie elementy tego rozwiązania zostały skonstruowane w taki sposób, by przedsiębiorstwo mogło wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku bez obaw o swoje finanse. Do minimum zostały ograniczone kwestie administracyjne, czy też wymogi formalne. SG Equipment Leasing Polska przygotowując ofertę dla klientów SAP uwzględniła przede wszystkim kwestie dynamicznie zmieniającej się sytuacji na rynku, obaw i niepokojów, które towarzyszą firmom oraz potrzeb szybkiego rozwoju infrastruktury IT, która zapewni ciągłość działania i rozwoju biznesu. 

Ze szczegółowymi informacjami na temat SAP Financing można zapoznać się na stronie www: https://www.sap.com/poland/cmp/dg/pl-finansowanie-sap-business-one/index.html?source=social-MEE-SAP-FBPAGE-MarketingCampaign-SME_GeneralBusiness-BusinessOne-spr-3697465017&campaigncode=CRM-BB20-POL-FINANCE&fbclid=IwAR0QEP53wg-nQmR3qj2FT8nDr3Z5I7l8GgmSS1s6DVhouS-6Q51aTkp0QkQ

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: W dobrym tonie. PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne? Biuro prasowe
2025-01-02 | 09:50

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

Jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia przy tworzeniu strony internetowej? Odpowiedzią na to pytanie może być prototyping – przygotowanie wstępnej wersji pozwoli zidentyfikować
IT i technologie Newline VEGA Pro – już w Polsce!
2024-12-31 | 15:00

Newline VEGA Pro – już w Polsce!

VEGA Pro to wysokoefektywny monitor interaktywny przygotowany na każde korporacyjne wyzwanie – luksusowy i elegancki. Urządzenie jest już dostępne w warszawskim showroomie Newline
IT i technologie Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
2024-12-31 | 12:20

Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB

Do oferty firmy Zalman trafiła właśnie nowa obudowa T4 Plus. To model dla oszczędnych konsumentów, którzy jednak cenią sobie porządne wykonanie oraz elegancki design. W

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

UE uszczelnia ochronę konsumentów. Producenci i sprzedawcy będą ponosić większą odpowiedzialność za wadliwe i niebezpieczne produkty

W grudniu weszła w życie unijna dyrektywa, która wprowadza nowe przepisy dotyczące odpowiedzialności za wadliwe produkty. Zastąpi ona regulacje sprzed niemal czterech dekad i ma na celu dostosowanie norm prawnych do współczesnych realiów w handlu, czyli m.in. zakupów transgranicznych i online. Wśród najważniejszych zmian znalazły się nowe zasady dotyczące odpowiedzialności producentów i dystrybutorów, a także obowiązki dla sprzedawców internetowych. Państwa mają czas do 9 grudnia 2026 roku na wdrożenie dyrektywy do swoich porządków prawnych.

Problemy społeczne

Rośnie liczba cyberataków na infrastrukturę krytyczną. Skuteczna ochrona zależy nie tylko od nowych technologii, ale też odporności społecznej

W ciągu ostatnich dwóch lat doszło na świecie do ponad 800 cyberataków o wymiarze politycznym na infrastrukturę krytyczną – wylicza Europejskie Repozytorium Cyberincydentów. Ochrona tego typu infrastruktury staje się więc priorytetem. Rozwiązania, które będą to wspierać, muszą uwzględniać nowe technologie i wiedzę ekspercką, lecz również budowanie społeczeństwa odpornego na cyberzagrożenia.

Zagranica

Kolejne cztery lata kluczowe dla transatlantyckich relacji. Polityka administracji Donalda Trumpa może przynieść napięcia

USA i UE są dla siebie nawzajem kluczowymi partnerami handlowymi i inwestycyjnymi, ale obserwatorzy wskazują, że prezydentura Donalda Trumpa może być dla nich okresem próby. Zapowiadane przez prezydenta elekta wprowadzenie ceł na towary importowane z Europy oraz polityka nastawiona na ochronę amerykańskiego przemysłu mogą ograniczyć zakres tej współpracy i zwiększyć napięcia w relacjach transatlantyckich. Jednak wobec eskalacji napięć i globalnych wyzwań USA i UE są skazane są na dalszą, ścisłą współpracę i koordynację swoich polityk.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.