Żabka ruszyła nad morze promować dobre żywienie i zrównoważony styl życia
Dziwnów to pierwsza z pięciu miejscowości nad Bałtykiem, do której zawitała Żabka w ramach tegorocznej edycji „Projektu Plaża”, realizowanego przez Telewizję TVN. Sieć zaprasza wypoczywających nad polskim morzem do odwiedzin w specjalnie przygotowanej strefie w miasteczku TVN na plaży, w której na dzieci i dorosłych czekać będą liczne atrakcje, konkursy z nagrodami oraz degustacja płynnych przekąsek Foodini. Jednocześnie zaprasza do „Strefy Letniego Kina i Muzyki", w której w mobilnej Żabce można zaopatrzyć się w smaczne i pożywne produkty. W kolejnych tygodniach wakacji strefa Żabki pojawi się również w Kołobrzegu, Władysławowie, Krynicy Morskiej i Gdańsku, a mobilna Żabka dotrze też na „Top of The Top Sopot Festival”.
Strefa Żabki w 5 nadmorskich miejscowościach
Sieć Żabka została jednym ze sponsorów tegorocznej edycji „Projektu Plaża”, realizowanego przez Telewizję TVN. W ramach współpracy w pięciu nadmorskich lokalizacjach w ramach miasteczka TVN stworzone zostaną specjalne strefy Żabki, w których planowane są aktywności dla dzieci i dorosłych m.in. konkursy z nagrodami, quizy wiedzy z zakresu dobrego żywienia i ekologii oraz degustacja produktów marki własnej Foodini.
Rozmowy o dobrym żywieniu i zrównoważonym stylu życia
W ramach „Projektu Plaża” przewidziano też serię wejść live ze strefy Żabki podczas programów „Dzień Dobry Wakacje” oraz relacji w „Co za Tydzień”. Ich gośćmi będą przedstawiciele Żabki oraz eksperci w zakresie dobrego żywienia i zrównoważonego stylu życia.
– Dobre żywienie nie musi kojarzyć się z trudnymi, wymagającymi wiedzy i czasu zakupami, a także czasochłonnym procesem przygotowania posiłków. Również podczas wakacji chcemy ułatwiać naszym klientom dokonywanie lepszych wyborów żywieniowych i sprawiać, że będą one jak najwygodniejsze. Dlatego oferujemy im m.in. produkty naszej marki Foodini – to pyszna propozycja płynnej przekąski na bazie soczystych owoców, którą łatwo można zmieścić do torby na plażę. Może być ona jedną z pięciu zalecanych dzieciom i dorosłym codziennych porcji warzyw i owoców, jednocześnie zapewniając całą masę owocowej przyjemności – mówi Anna Grabowska, Wiceprezeska Zarządu ds. Strategii Konsumenckich Grupy Żabka.
Oprócz swojej strefy na plaży, Żabka wraz ze swoim sklepem mobilnym obecna będzie również w „Strefie Kina Letniego i Muzyki”, oferując specjalny asortyment, dostosowany do potrzeb osób wypoczywających nad morzem.
Pięć przystanków Projektu Plaża, na których Żabka będzie obecna ze swoją strefą, działającą od piątku do niedzieli w godzinach 9:00-17:00, to:
- 22-24 lipca – Dziwnów – zejście na plażę przy ul. Reymonta lub ul. Kochanowskiego,
- 29-31 lipca – Kołobrzeg – plaża centralna przy molo, wejście nr 19,
- 5-7 sierpnia – Władysławowo – zejście na plażę nr 1 przy ul. Hryniewieckiego,
- 12-14 sierpnia – Krynica Morska – zejście na plażę przy ul. Marynarzy,
- 19-21 sierpnia – Gdańsk – Stogi, zejście na plażę nr 26, przedłużenie ul. Nowotnej.
Mobilna Żabka także na Festiwalu w Sopocie
Drugi rok z rzędu Żabka pojawi się także na „Top of the Top Sopot Festival”. Mobilna Żabka dostępna będzie dla uczestników i gości sopockiego festiwalu od 16 do 18 sierpnia br. Dzięki niej klienci będą mogli w czasie festiwalu przekąsić hot doga, napić się świeżo mielonej kawy z ekspresu czy kupić ulubioną przekąskę np. Foodini.

Podwójne standardy w polityce handlowej UE – środki lustrzane lekiem na całe zło? - zaproszenie na debatę

Cztery dni wyjątkowych okazji podczas Prime Day w sklepie Amazon.pl

Edukacja sprzedawców alkoholu przynosi efekty
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Duże możliwości korzystania z funduszy europejskich przez polskie firmy. Szczególnie w obszarze obronności
W ramach polityki spójności i Krajowego Planu Odbudowy Polska ma do dyspozycji 190 mld zł na wsparcie polskich firm. Środków dla przedsiębiorców nie zabraknie również w nowej perspektywie finansowej po 2027 roku. Dedykowane im programy KPO obejmują nie tylko wsparcie finansowe, ale również inwestycje i reformy deregulujące polską gospodarkę. Ich celem jest zwiększenie jej konkurencyjności, jak również bezpieczeństwa w kontekście położenia geopolitycznego Polski. Na szczególnie szeroką ofertę programów mogą liczyć sektory obronności i transportowy.
Farmacja
Zniesienie zakazu reklamy aptek może zwiększyć świadomość pacjentów o usługach farmaceutycznych. Taki może być skutek wyroku TSUE

W czerwcu Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uznał, że obowiązujący w Polsce całkowity zakaz reklamy aptek narusza prawo UE. To oznacza, że Polska będzie musiała dostosować regulacje. Dla pacjentów wyrok oznacza szerszy dostęp do informacji o usługach farmaceutycznych, a dla właścicieli aptek – możliwość legalnej komunikacji z rynkiem. Naczelna Rada Aptekarska obawia się chaosu prawnego i wezwała resort zdrowia do uregulowania sytuacji prawnej.
Prawo
Przemysł chemiczny czeka na szczegóły unijnego wsparcia dla sektora. Najważniejsza jest obniżka cen energii

Komisja Europejska przedstawiła plan działania dla modernizacji i wzmocnienia konkurencyjności unijnego przemysłu chemicznego. Plan ma być rozwiązaniem najważniejszych wyzwań stojących przed sektorem chemicznym w Europie, w tym m.in. wysokich cen energii i nieuczciwej konkurencji na rynkach zagranicznych. KE chce również promować inwestycje w innowacje, ESG, a także uprościć unijne przepisy dotyczące chemikaliów.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.