Komunikaty PR

Zalman P30 Air — niewielka obudowa dla wymagających estetów

2024-10-24  |  10:00
Biuro prasowe

Do oferty Zalman zawitała właśnie obudowa dla entuzjastów, którzy wymagają eleganckiej i przewiewnej „skrzynki” o niewielkich gabarytach. Nowy model P30 Air z miejsca staje się jednym z najciekawszych produktów w swojej klasie.

 P30 Air to obudowa z segmentu premium, która na wyróżnia się bardzo prostym, wręcz minimalistycznym designem. Całość została przystosowana do montażu płyt głównych w formacie mATX i Mini-ITX. Produkt cechuje się wymiarami 452 x 235 x 420 mm i wagą 7,6 kg.

Mimo niewielkich gabarytów nabywcy i tak mogą liczyć na niskie temperatury panujące w środku obudowy. Model P30 Air posiada bowiem filtrowane panele u góry, z boku oraz na froncie, a poza tym w środku od razu znajdują się trzy wydajne i efektownie wyglądające wentylatory ARGB o średnicy 140 mm (dwa na froncie i jeden z tyłu).

Z boku umieszczono 4-milimetrowy panel boczny ze szkła hartowanego, który umożliwia szybki wgląd na zainstalowane wewnątrz podzespoły. Co istotne, panel ten też można bardzo łatwo zdemontować bez użycia narzędzi, a dzięki licznym gumowym zaślepkom, specjalnym paskom i dodatkowej przestrzeni za płytą główną można łatwo i wygodnie poprowadzić wszystkie przewody.  

Warto też dodać, że obudowa Zalman P30 Air jest kompatybilna z płytami głównymi BTF (ze złączami z tyłu), umożliwia montaż płyty w obróconej pozycji, a ponadto posiada od razu zainstalowany wspornik dla GPU.

Omawiana obudowa pomieści wewnątrz aż do 9 wentylatorów, do 5 dysków SSD 2,5 cala, chłodzenie CPU o wysokości 181 mm, kartę graficzną o długości 392 mm, a także zasilacz o długości 226 mm.

Całość z pewnością spełni więc wymagania nawet najbardziej wymagających entuzjastów. Wart uwagi jest tutaj również funkcjonalny panel I/O ulokowany na górze obudowy, który obejmuje przycisk zasilania i reset, a także złącze USB 3.0, USB-C i złącze słuchawkowe/mikrofonowe.

Obudowa Zalman P30 Air jest już dostępna w sprzedaży w cenie od ok. 450 zł. W sklepach można znaleźć czarny oraz biały wariant kolorystyczny.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25 Biuro prasowe
2025-05-13 | 14:45

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Emitel ponownie został Partnerem Technologicznym konferencji Impact’25 – jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, gospodarce
IT i technologie Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?
2025-04-29 | 10:00

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Udział kobiet na stanowiskach kierowniczych w Polsce wynosi 43 % i jest to drugi najwyższy wynik w Europie (wyżej jest jedynie Łotwa – 46%).* Polki od lat udowadniają,
IT i technologie Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
2025-04-02 | 10:40

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

W Polsce zadebiutowała motorola edge 60 fusion – pierwszy tegoroczny model z rodziny edge. Łączy cechy smartfona klasy premium z wysoką odpornością, potwierdzoną

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca

5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.

Ochrona środowiska

Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.

Handel

Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.