Komunikaty PR

Nowe inwestycje: Normobaria

2020-03-30  |  13:08
Biuro prasowe
Kontakt

Andrzej Bromski
Bromo

ul. Płowiecka 4/189
00-585 Warszawa
materialy.prasowedszkodowania|gmail.com| |materialy.prasowedszkodowania|gmail.com
510 139 576
www.bromo.pl

Źródło: portal Businessman Today.  Wywiadu udziela pan Krzysztof Polasik-Lipiński, prezes grupy Ekonstal.

 

Wygląda na to, że zainteresowanie komorami normobarycznymi jako inwestycją biznesową stare rośnie. Otwierają się kolejne komory, jest coraz większe zainteresowanie także konsumentów. Jak Pan myśli z czego to wynika?

 

Myślę, że świadomość społeczeństwa dotycząca zdrowia stale się zwiększa. Ludzie żyją coraz dłużej i szukają sposobów na zapewnienie sobie jak najlepszej jakości życia. W ten sposób rośnie także świadomość efektów korzystania z normobarii i przebywania w komorze, coraz więcej ludzi jest w stanie i jest gotowa wydawać pieniądze na takie usługi. Warunki, w których dzisiaj żyjemy, pozostawiają wiele do życzenia. Zanieczyszczone powietrze i zaburzony stosunek ilości tlenu, dwutlenku węgla, azotu i wodoru w powietrzu mają ogromne znaczenie dla naszego zdrowia, mimo że na co dzień tego nie odczuwamy. Terapia tlenowa w naszych komorach niesie za sobą wachlarz korzyści dzięki możliwości dotleniania organizmu na poziomie komórkowym, a już dwugodzinna sesja terapeutyczna w takich warunkach może być zbawienna dla zdrowia.

 

Dla kogo zakup komory normobarycznej może się okazać najlepszą inwestycją?

 

Na dzień dzisiejszy na komory normobaryczne decydują się głównie inwestorzy którzy zajmują się różnymi biznesami i szukają dróg dywersyfikacji swoich dochodów, stworzenia kolejnego segmentu biznesu na którym oprą dalszy rozwój swoich przedsięwzięć. Jednak naszym zdaniem komora normobaryczna jest szczególnie dobrym uzupełnieniem oferty takich przedsięwzięć jak hotele, spa, baseny, pływalnie, centra sportowe sanatoria. Dla ludzi przebywających w hotelach na wypoczynku sesja w komorze byłaby świetną dodatkową atrakcją, a do tego jeszcze zdrową! Centra sportowe i rehabilitacyjne też mogłyby o takiej inwestycji pomyśleć. Komora normobaryczna regeneruje nasz organizm i jest idealną opcją dla sportowców i ludzi, którzy cierpią na różnorakie choroby.

 

Czy komora normobaryczna może działać jako oddzielny biznes, czy raczej nad jej zakupem powinni się zastanawiać przedsiębiorcy, dla których byłby to dodatek dla już prowadzonego biznesu?

 

Jak już wspomniałem na tą działalność decydują się doświadczeni przedsiębiorcy, którzy sprawdzili się wcześniej w innych gałęziach biznesu. Wydaje się jednak, że osoby z doświadczeniem zawodowym w takich branżach jak hotelarstwo, rehabilitacja, sport, kosmetologia, medycyna, którym udało się odłożyć pewien kapitał mogą śmiało spróbować swoich sił. Trzeba mieć pomysł, chęci i pozytywną energię do zarażania ludzi zdrowiem!

 

Skąd pomysł na produkcję komór normobarycznych także do użytku prywatnego? Czy jest wiele takich zamówień?

 

Mamy coraz więcej zapytań od osób świadomych działania komory nomobarycznej, które chciałyby korzystać z dobrodziejstw tej terapii w każdej wolnej chwili bez konieczności opuszczenia miejsca zamieszkania. Oczywiście tego typu urządzenie musi być mniejsze i tańsze niż standardowa komora przeznaczona do prowadzenia działalności gospodarczej. W tej chwili dopracowujemy szczegóły techniczne tego projektu. Wierzę, że powinniśmy być gotowi w II połowie tego roku, ale już mamy sporo zapytań i myślimy, że w 2020 roku to będzie rozwijająca się gałąź tego biznesu.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Bromo
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie BCC: Ochrona zdrowia nadal nie jest priorytetem rządu Biuro prasowe
2024-12-28 | 13:15

BCC: Ochrona zdrowia nadal nie jest priorytetem rządu

  Ochrona zdrowia od wielu dekad nie jest niestety priorytetem kolejnych rządów, mimo przedwyborczych deklaracji, że takowym priorytetem będzie objęta. Na przeszkodzie stała
Zdrowie Aurumaris Professional zdobywa zaufanie gabinetów kosmetycznych
2024-12-18 | 01:00

Aurumaris Professional zdobywa zaufanie gabinetów kosmetycznych

Aurumaris Professional, marka specjalizująca się w skutecznej kosmetyce profesjonalnej i konsumenckiej, odnotowuje dynamiczny wzrost skali biznesu. W niespełna pół roku od debiutu w
Zdrowie 74% Polaków popiera zmiany w medycynie pracy
2024-12-06 | 11:00

74% Polaków popiera zmiany w medycynie pracy

Magdalena Damasiewicz, dyrektor ds. abonamentów i ubezpieczeń zdrowotnych w enel-med: Rola medycyny pracy w ostatnich latach była mocno niedoceniana i ograniczała

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

IT i technologie

W Krakowie powstało centrum operacyjne cyberbezpieczeństwa. Sektor małych i średnich firm zyska dostęp do specjalistycznych usług [DEPESZA]

Security Operations Center, które zostało uruchomione w ramach Centrum Technologicznego Hitachi w Krakowie, ma zapewnić firmom dostęp do usług specjalistów w zakresie cyberbezpieczeństwa, bez konieczności tworzenia własnych działów IT. Dla przedsiębiorstw outsourcing tego typu zadań jest rozwiązaniem, które pozwala uniknąć wysokich nakładów inwestycyjnych, zabezpieczyć się przed coraz intensywniejszymi atakami hakerów, a także sprostać wymogom legislacyjnym.

Edukacja

Podwyżki wynagrodzeń nie rozwiążą problemu niedoboru nauczycieli. Ważny jest też prestiż zawodu i obciążenie obowiązkami

Niski poziom wynagrodzenia nauczycieli w porównaniu z innymi zawodami to tylko jeden z czynników, które wpływają na niedobór kadr pedagogicznych w różnych krajach. Z analizy naukowców z Wielkiej Brytanii wynika, że popularne strategie szybkich rozwiązań, takie jak programy stypendialne, nie działają w długiej perspektywie. Potrzebne jest więc nie tylko zwiększenie płac, ale i budowanie prestiżu tego zawodu, by osoby, które mają predyspozycje do jego wykonywania, nie bały się obierać takiej ścieżki kariery zawodowej.

Fundusze unijne

Coraz więcej inwestorów stawia na budownictwo modułowe. Kolejne dwa lata powinny przynieść duże wzrosty

Do 2030 roku rynek budownictwa modułowego ma osiągnąć wartość 7 mld zł – szacuje firma Spectis. Szczególnie ten i przyszły rok będą dla niego korzystne ze względu na duży napływ środków z KPO, których wydatkowanie wiąże się z ograniczeniami czasowymi. Presja kosztowa i czasowa oraz otwartość na nowe technologie może skłonić inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych do zwrotu w kierunku budynków modułowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.