Onesano z cyklem podcastów o suplementach diety
2pr
ul. Długa 29
00-238 Warszawa
bartosz.sosnowka|dwapiar.pl| |bartosz.sosnowka|dwapiar.pl
517476361
dwapiar.pl
„Po co te suple?” to nowy cykl podcastów uruchomiony przez onesano – producenta naturalnych suplementów diety – przy współpracy z radiem RMF FM. Podczas czterech antenowych spotkań prowadzonych przez dziennikarkę, Jadwigę Polus, pracujący dla marki eksperci odpowiadają na wiele pytań związanych ze skuteczną suplementacją.
Podcasty są skierowane do osób zainteresowanych tematyką zdrowego stylu życia oraz suplementacji oraz do wszystkich, którzy chcą pogłębić dotychczasową wiedzę w tym zakresie. Wszelkie wątpliwości pomagają rozwiać biotechnolodzy, chemicy i doktorzy nauk medycznych, którzy na co dzień opracowują preparaty marki onesano.
Słuchacze mogą dowiedzieć się między innymi, na co zwrócić uwagę, robiąc zakupy, jakie substancje korzystnie wpływają na odporność i urodę, a także skąd wiadomo, że organizm potrzebuje dodatkowego wsparcia. Podcasty pełnią przede wszystkim rolę poradnikową. Chcemy dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, edukując w obszarze odpowiedzialnej suplementacji. Jest to szczególnie istotne w czasach zintensyfikowanego marketingu i reklamy, gdy bardzo często pod wpływem zewnętrznego nacisku, decyzje odnośnie suplementacji nie są podejmowane w pełni świadomie – mówi Zosia Cichoń, pełnomocniczka zarządu onesano.
Cztery pierwsze odcinki podcastów „Po co te suple?” są już dostępne na platformie Spotify i RMF ON.
Giving Grudzień! Rusza charytatywny projekt na rzecz szkolnych psychologów
Wielkie rabaty na dermokosmetyki do -50% z okazji Black Weeks w Ziko Dermo. Odk
Medical Inventi podpisuje umowę o współpracy z Uniwersytetem Bolońskim
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Polityka
Konkurencyjność UE priorytetem nowej Komisji Europejskiej. Wśród barier do eliminacji nadmierna biurokracja
Komisja Europejska w nowym składzie, pod wodzą Ursuli von der Leyen, właśnie rozpoczyna swoją kadencję. Zgodnie z zapowiedziami ma się skupić na ożywieniu stojącej w miejscu gospodarki UE, zwiększeniu konkurencyjności, odblokowaniu inwestycji i zniwelowaniu luki innowacyjnej dzielącej ją od Stanów Zjednoczonych i Chin. Dużym wyzwaniem będzie także zmniejszenie uciążliwej biurokracji, również w dostępie do europejskich funduszy.
Infrastruktura
Stan budynków w Polsce poprawia się zbyt wolno. Ma to negatywny wpływ na klimat i zdrowie mieszkańców
W ciągu ostatnich ośmiu lat kluczowe statystyki dotyczące stanu budownictwa i zdrowia publicznego na poziomie UE się nie poprawiły. Budynki nadal zużywają zbyt dużo energii, emitują coraz więcej gazów cieplarnianych, a liczba inwestycji w poprawę efektywności energetycznej wręcz maleje, co skutkuje coraz niższym rocznym wskaźnikiem renowacji. Tym samym budynki w Europie nadal nie zapewniają ich użytkownikom zdrowych i komfortowych warunków, co przekłada się na gorsze samopoczucie i problemy zdrowotne – pokazuje najnowsza, ósma edycja raportu „Barometr zdrowych budynków”.
Problemy społeczne
40 proc. Polaków nie czuje się zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby. Obawiają się problemów z dostępem do leczenia i jego finansowaniem
Większość Polaków obawia się chorób cywilizacyjnych, takich jak nowotwory i choroby sercowo-naczyniowe. Niemal 40 proc. nie czuje się w pełni zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby – wynika z badania zleconego przez Nationale-Nederlanden. Badani obawiają się nie tylko braku zabezpieczenia finansowego, lecz także problemów z uzyskaniem pomocy lekarskiej i dostępem do badań. W odpowiedzi na te potrzeby Nationale-Nederlanden i Grupa LUX MED stworzyły we współpracy ofertę ubezpieczeniową łączącą pomoc finansową i usługi medyczne.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.