Komunikaty PR

Samoprzylepna maseczka ochronna dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych

2020-05-18  |  11:00

Nadszedł moment, na który czekało wielu właścicieli firm z branży kosmetycznej, fryzjerskiej, czy medycznej. Od 18 maja ponownie mogą otworzyć swoje gabinety i obsługiwać klientów. W praktyce – wykonanie usługi może być jednak nieco bardziej skomplikowane przez gumki lub inne elementy maseczek. Rozwiązaniem może być najnowszy produkt polskiej firmy - maseczka ochronna MASTICK, dzięki której wykonywanie zabiegów będzie o wiele prostsze.

Strzyżenie i MASTICK w pakiecie

Potrzeba odświeżenia wizerunku po zniesieniu części koronawirusowych obostrzeń to teraz dla wielu bardzo ważny cel. Branża beauty szykuje się na otwarcie, czekając na bardziej szczegółowe wytyczne. Jedno jest pewne – bez należytej osłony twarzy tak u personelu, jak i klientów się nie obejdzie. Profesjonaliści branży fryzjerskiej zadają też sobie pytanie: jak u klientów z tradycyjną maseczką na twarzy wykonać fachowe mycie włosów, farbowanie i strzyżenie (szczególnie w okolicy uszu)? Odpowiedź jest jedna – nie da się. Na szczęście samoprzylepne maseczki jednorazowe MASTICK rozwiązują wszystkie te problemy, wspierając jednocześnie profilaktykę antywirusową.

Maseczka ochronna MASTICK dla branży beauty

Najważniejsze argumenty za wyborem maseczek samoprzylepnych to wygoda wykonywania wszelkich zabiegów. Maseczki MASTICK to bowiem:

•        brak zakładanych za uszy troczków czy gumek,

•        punktowe klejenie jedynie na wysokości kości policzkowych,

•        brak niebezpieczeństwa zmoczenia czy zabrudzenia maski,

•        możliwość chwilowego odklejenia maseczki (np. na czas golenia) i ponownej aplikacji bez uszczerbku dla trwałości kleju.

Wśród wielu jednorazowych produktów używanych na co dzień w salonach samoprzylepne jednorazowe maseczki powinny stać się podstawowym elementem wyposażenia salonu. Z myślą o estetycznym, precyzyjnym i jednocześnie wygodnym wykonaniu zabiegu mogą być oferowane klientom w pakiecie z usługą.

Maseczka ochronna MASTICK dla fizjoterapeutów i gabinetów rehabilitacji

Samoprzylepne jednorazowe maseczki to produkt niemedyczny, który świetnie sprawdzi się także w gabinetach masażu, fizykoterapii i rehabilitacji. Jako niezbędne wyposażenie każdego klienta można je oferować bezpośrednio przy rejestracji zabiegu. Dodatkowe zalety:

•        niezwykła lekkość i niewyczuwalność podczas noszenia,

•        przyjazny dla skóry klej i tkanina,

•        stabilność – maseczka ochronna trzyma się na twarzy, także tej z zarostem,

•        swoboda oddychania.

 

Procedury higieniczno-sanitarne w gabinecie kosmetycznym – zalecenie

Na koniec – przypominamy, że zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju, które zostały opracowane wraz z Głównym Inspektorem Sanitarnym, należy:

  • przyjmować klientów wyłącznie po wcześniejszym umówieniu za pomocą środków zdalnych,
  • wyłączyć z użytku poczekalnie,;
  • przy wykonywaniu usługi nosić maseczki i rękawiczki;
  • usunąć testery kosmetyków,
  • wielorazowe akcesoria w miarę możliwości zastąpić jednorazowymi;
  • dezynfekować wszystkie powierzchnie dotykowe na stanowisku, na którym przebywał klient, narzędzia, urządzenia oraz pozostałe powierzchnie takie jak klamki, poręcze, włączniki, oparcia,
  • przeorganizować stanowiska pracy z uwzględnieniem wymaganego dystansu między pracownikami (zalecane co najmniej 2 m).

 

Link do sklepu MASTICK: https://sklep.etisoft.pl/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie BCC: Ochrona zdrowia nadal nie jest priorytetem rządu Biuro prasowe
2024-12-28 | 13:15

BCC: Ochrona zdrowia nadal nie jest priorytetem rządu

  Ochrona zdrowia od wielu dekad nie jest niestety priorytetem kolejnych rządów, mimo przedwyborczych deklaracji, że takowym priorytetem będzie objęta. Na przeszkodzie stała
Zdrowie Aurumaris Professional zdobywa zaufanie gabinetów kosmetycznych
2024-12-18 | 01:00

Aurumaris Professional zdobywa zaufanie gabinetów kosmetycznych

Aurumaris Professional, marka specjalizująca się w skutecznej kosmetyce profesjonalnej i konsumenckiej, odnotowuje dynamiczny wzrost skali biznesu. W niespełna pół roku od debiutu w
Zdrowie 74% Polaków popiera zmiany w medycynie pracy
2024-12-06 | 11:00

74% Polaków popiera zmiany w medycynie pracy

Magdalena Damasiewicz, dyrektor ds. abonamentów i ubezpieczeń zdrowotnych w enel-med: Rola medycyny pracy w ostatnich latach była mocno niedoceniana i ograniczała

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

IT i technologie

W Krakowie powstało centrum operacyjne cyberbezpieczeństwa. Sektor małych i średnich firm zyska dostęp do specjalistycznych usług [DEPESZA]

Security Operations Center, które zostało uruchomione w ramach Centrum Technologicznego Hitachi w Krakowie, ma zapewnić firmom dostęp do usług specjalistów w zakresie cyberbezpieczeństwa, bez konieczności tworzenia własnych działów IT. Dla przedsiębiorstw outsourcing tego typu zadań jest rozwiązaniem, które pozwala uniknąć wysokich nakładów inwestycyjnych, zabezpieczyć się przed coraz intensywniejszymi atakami hakerów, a także sprostać wymogom legislacyjnym.

Edukacja

Podwyżki wynagrodzeń nie rozwiążą problemu niedoboru nauczycieli. Ważny jest też prestiż zawodu i obciążenie obowiązkami

Niski poziom wynagrodzenia nauczycieli w porównaniu z innymi zawodami to tylko jeden z czynników, które wpływają na niedobór kadr pedagogicznych w różnych krajach. Z analizy naukowców z Wielkiej Brytanii wynika, że popularne strategie szybkich rozwiązań, takie jak programy stypendialne, nie działają w długiej perspektywie. Potrzebne jest więc nie tylko zwiększenie płac, ale i budowanie prestiżu tego zawodu, by osoby, które mają predyspozycje do jego wykonywania, nie bały się obierać takiej ścieżki kariery zawodowej.

Fundusze unijne

Coraz więcej inwestorów stawia na budownictwo modułowe. Kolejne dwa lata powinny przynieść duże wzrosty

Do 2030 roku rynek budownictwa modułowego ma osiągnąć wartość 7 mld zł – szacuje firma Spectis. Szczególnie ten i przyszły rok będą dla niego korzystne ze względu na duży napływ środków z KPO, których wydatkowanie wiąże się z ograniczeniami czasowymi. Presja kosztowa i czasowa oraz otwartość na nowe technologie może skłonić inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych do zwrotu w kierunku budynków modułowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.