Komunikaty PR

LandAR – Architektura Krajobrazu

2014-12-18  |  13:30

W naszej pracowni zajmujemy się zagospodarowaniem terenów publicznych, osiedlowych i prywatnych. Projektujemy na miarę natury m.in. parki, zieleńce, skwery, place miejskie, drogi,  boiska, place zabaw, OGRODY.

W naszej pracowni projektujemy ogrody dla każdego - zarówno te funkcjonalne, praktyczne, jak i te ze snów oraz marzeń, a także tajemnicze, romantyczne... Ogrody dla Ciebie!
Słuchamy, doradzamy, realizujemy... Zaprojektujemy Twój idealny ogród!

INACZEJ O NAS…

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma rzekami stała góra. Była wysoka i stroma, a jej szczytu nie widzieli nawet ludzie o sokolim wzroku. Góra ta nazywała się Sukces.

 

Wielu było śmiałków, którzy próbowali się na nią wspiąć. Bezskutecznie. Jedni błądzili na zboczach, a inni rezygnowali zniechęceni. Myślano, że szczyt zostanie niezdobyty na wieki.
Wtedy pojawił się dzielny rycerz, LandAR z Krainy Krajobrazu. Wielu śmiałków patrzyło na niego z zaciekawieniem, nie wiedząc kim jest ten młody jegomość. On jednak podjął się zdobycia Szczytu Sukcesu. Nie był jednak sam. W wyprawie na szczyt towarzyszyli mu dzielni kompani, z których każdy potrafił co innego: jeden dotknięciem palca władał roślinami całego świata, drugi ścielił przed LandAR'em drogi gładkie jak stół i długie na kilometry, trzeci
oświetlał każdy zakamarek góry jednym klaśnięciem w dłonie. Szli 40 dni i 40 nocy, nie oglądając się za siebie i wykorzystując wszystkie swoje umiejętności, ponieważ mieli cel: osiągnięcie szczytu góry Sukces. Nie było łatwo. Na stromej drodze pojawiały się złe wilki i niepogoda. Im dalej jednak szli, tym wyżej wschodziło słońce. Na końcu drogi zobaczyli  mur, a w nim drzwi tak wielkie, że nie było widać ich końca, a na nich złotą zasuwę z zapadkami. Ten śmiałek, który chciał otworzyć drzwi, musiał odgadnąć hasło. I wtedy odezwał się sam LandAR - "jedno jest hasło, które otwiera drzwi prowadzące na szczyt Sukcesu. To PROFESJONALIZM". Drzwi się otworzyły. Dzięki spostrzegawczości LandAR'a z Krainy Krajobrazu, grupa dzielnych śmiałków osiągnęła cel i z dumą wyrusza na kolejne wyprawy.
 

To już koniec bajki, ale początek przygody - wyprawy w świat PROJEKTÓW NA MIARĘ NATURY, INSPIROWANYCH PASJĄ.

Chodźcie z nami!

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma Sklep internetowy GO Sport z darmową dostawą do Paczkomatów! Biuro prasowe
2019-11-22 | 13:30

Sklep internetowy GO Sport z darmową dostawą do Paczkomatów!

Zakupy internetowe już od kilku lat cieszą się coraz większym zainteresowaniem konsumentów, stając się drugim, obok sklepów stacjonarnych, kanałem sprzedaży[1]. Zakupy z
Firma Kultura wpisana w przestrzeń - wizytówką Bobrowieckiej 8
2019-11-22 | 13:00

Kultura wpisana w przestrzeń - wizytówką Bobrowieckiej 8

Prywatna kolekcja sztuki Anny i Jerzego Staraków udostępniona przez właścicieli w przestrzeniach budynków przy ul. Bobrowieckiej stanowi unikatową wizytówkę kompleksu. To
Firma Gala Prezydenta Wrocławia zrealizowana przez WEBER GROUP
2019-11-22 | 10:04

Gala Prezydenta Wrocławia zrealizowana przez WEBER GROUP

Link do zdjęć:  https://wetransfer.com/downloads/12cc5263f9c9ba005d9f539aa00d6f5720191122081422/18133c?fbclid=IwAR3-8oRWwPOZDUvEa9xdxOOcElDmn5bv4B5G03whCYZiIpDQZqbnZDVLUzs 17

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Największy internetowy salon samochodowy świata powstał w Polsce. Pozwala porównać ponad 400 modeli aut

Większość Polaków nadal kupuje samochody w salonach stacjonarnych, jednak już nawet 30 proc. klientów jest skłonnych rozważyć zakup auta online. Co więcej, 2/3 klientów wykorzystuje internet do wyszukiwania informacji o danym modelu czy marce. Do tej pory mogli korzystać z porównywarek samochodów używanych, ale brakowało podobnego narzędzia dla nowych aut. Tę rolę ma spełniać serwis internetowy autokatalog.pl, który zawiera 418 modeli samochodów pochodzących od 53 producentów. – To największy internetowy salon samochodowy na świecie – podkreślają twórcy rozwiązania.

Patronaty Newserii

Gala Złote Spinacze 2019

Handel

Prof. J. Hausner: Ekonomiści czekają na bardziej szczegółowy plan działania rządu. Konieczne jest przygotowanie gospodarki na trudne czasy

Rok 2021 może być dla polskiej gospodarki trudniejszy niż przyszły, więc rząd powinien mieć plan działania na te kolejne dwa lata – mówi ekonomista prof. Jerzy Hausner. Wyzwaniem jest m.in. nadchodzące spowolnienie gospodarcze, które będzie oznaczać mniejsze wpływy do budżetu, oraz wzrost cen energii i kosztów pracy, który zmniejszy konkurencyjność polskich firm. Według byłego członka Rady Polityki Pieniężnej w exposé premiera Mateusza Morawieckiego zabrakło szczegółów na ten temat. Na razie rząd koncentruje się na szukaniu źródeł finansowania obietnic wyborczych.

 

Prawo

Prof. Jerzy Bralczyk: Pierwsze posiedzenie nowego Sejmu natchnęło mnie optymizmem. Niektórzy politycy pokazali wolę porozumiewania się

– Pewne sygnały w dyskursie politycznym mogą sugerować chęć porozumienia się – mówi prof. Jerzy Bralczyk, oceniając zakończone właśnie pierwsze posiedzenie Sejmu IX kadencji. Jednym z pierwszych omawianych przez polityków projektów było zniesienie limitu 30-krotności składek na ZUS. Wbrew praktyce poprzedniej kadencji zarówno prawica, jak i opozycja okazały się niejednolite w swoich poglądach, w wyniku czego budzący wiele emocji projekt został wycofany i trafił do konsultacji. Zdaniem prof. Jerzego Bralczyka może to być zapowiedź łagodzenia dyskursu politycznego. – Wciąż jednak potrzebujemy w języku więcej konkretów zamiast ocen i mniej pewności siebie – podkreśla znany językoznawca.

Problemy społeczne

Statystycznie każdego dnia blisko 50 Polek słyszy diagnozę rak piersi. Eksperci podkreślają: im szybciej zdiagnozujemy zmiany, tym większe szanse na wyleczenie

Mimo licznych kampanii edukacyjnych oraz częstszego zwracania uwagi społeczeństwa na to, jak ważne jest regularne wykonywanie badań, wciąż Polacy mają niewystarczającą wiedzę na temat nowotworu piersi. Jak pokazuje najnowsze badanie sondażowe dotyczące wiedzy Polaków nt. raka piersi, przeprowadzone w ramach kampanii „BreastFit. Kobiecy Biust. Męska sprawa” – tylko połowa kobiet regularnie wykonuje samobadanie piersi, które wspiera wczesną diagnostykę raka piersi. To istotne o tyle, że wcześnie wykryty nowotwór jest dziś w większości przypadków uleczalny.