Komunikaty PR

LandAR – Architektura Krajobrazu

2014-12-18  |  13:30

W naszej pracowni zajmujemy się zagospodarowaniem terenów publicznych, osiedlowych i prywatnych. Projektujemy na miarę natury m.in. parki, zieleńce, skwery, place miejskie, drogi,  boiska, place zabaw, OGRODY.

W naszej pracowni projektujemy ogrody dla każdego - zarówno te funkcjonalne, praktyczne, jak i te ze snów oraz marzeń, a także tajemnicze, romantyczne... Ogrody dla Ciebie!
Słuchamy, doradzamy, realizujemy... Zaprojektujemy Twój idealny ogród!

INACZEJ O NAS…

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma rzekami stała góra. Była wysoka i stroma, a jej szczytu nie widzieli nawet ludzie o sokolim wzroku. Góra ta nazywała się Sukces.

 

Wielu było śmiałków, którzy próbowali się na nią wspiąć. Bezskutecznie. Jedni błądzili na zboczach, a inni rezygnowali zniechęceni. Myślano, że szczyt zostanie niezdobyty na wieki.
Wtedy pojawił się dzielny rycerz, LandAR z Krainy Krajobrazu. Wielu śmiałków patrzyło na niego z zaciekawieniem, nie wiedząc kim jest ten młody jegomość. On jednak podjął się zdobycia Szczytu Sukcesu. Nie był jednak sam. W wyprawie na szczyt towarzyszyli mu dzielni kompani, z których każdy potrafił co innego: jeden dotknięciem palca władał roślinami całego świata, drugi ścielił przed LandAR'em drogi gładkie jak stół i długie na kilometry, trzeci
oświetlał każdy zakamarek góry jednym klaśnięciem w dłonie. Szli 40 dni i 40 nocy, nie oglądając się za siebie i wykorzystując wszystkie swoje umiejętności, ponieważ mieli cel: osiągnięcie szczytu góry Sukces. Nie było łatwo. Na stromej drodze pojawiały się złe wilki i niepogoda. Im dalej jednak szli, tym wyżej wschodziło słońce. Na końcu drogi zobaczyli  mur, a w nim drzwi tak wielkie, że nie było widać ich końca, a na nich złotą zasuwę z zapadkami. Ten śmiałek, który chciał otworzyć drzwi, musiał odgadnąć hasło. I wtedy odezwał się sam LandAR - "jedno jest hasło, które otwiera drzwi prowadzące na szczyt Sukcesu. To PROFESJONALIZM". Drzwi się otworzyły. Dzięki spostrzegawczości LandAR'a z Krainy Krajobrazu, grupa dzielnych śmiałków osiągnęła cel i z dumą wyrusza na kolejne wyprawy.
 

To już koniec bajki, ale początek przygody - wyprawy w świat PROJEKTÓW NA MIARĘ NATURY, INSPIROWANYCH PASJĄ.

Chodźcie z nami!

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma BRAK ZDJĘCIA
2020-09-30 | 16:00

Polski rynek startupowy nie jest ukierunkowany na biznes

Dotyczy: Informacja prasowa dot. raportu „Polski rynek startupowy nie jest ukierunkowany na biznes” przygotowanego przez Rebels Valley oraz Fundację Digital Poland Wyniki raportu wskazują, że pomimo iż znacząca część
Firma BPI Real Estate Poland i Revive chcą połączyć siły by zainwestować w Poznaniu
2020-09-30 | 11:00

BPI Real Estate Poland i Revive chcą połączyć siły by zainwestować w Poznaniu

BPI Real Estate Poland oraz Revive chcą połączyć siły na poznańskim rynku nieruchomości. Belgijscy deweloperzy na gigantycznym terenie o powierzchni 5,5 ha zlokalizowanym w samym centrum
Firma BRAK ZDJĘCIA
2020-09-30 | 08:00

Omikron Capital inwestuje w spółkę z branży obróbki metali

ZAP-Mechanika to kolejna firma, w którą zainwestował Omikron Capital. Przedsiębiorstwo zajmujące się obróbką metali nabyte zostało z rąk prywatnych właścicieli. Inwestor chce dynamicznie rozwijać firmę poprzez

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Festiwal Biegowy Tauron 2020
Biogen

Bankowość

Od lutego Polacy wycofali z depozytów ponad 64 mld zł. Wciąż jednak obawiają się bardziej ryzykownego inwestowania

Po wybuchu pandemii i ścięciu stóp procentowych przez RPP banki obniżyły oprocentowania lokat i zaostrzyły kryteria przyznawania kredytów, a Polacy wycofali z depozytów ponad 64 mld zł, by nie ponosić realnych strat. Wzrosło za to zainteresowanie rachunkami inwestycyjnymi, większość jednak obawia się ryzyka związanego z inwestowaniem na giełdzie lub w funduszach.

Internet

Ostatnie dni na konsultacje zmian w ustawie o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa. Nowe przepisy wpłyną m.in. na koszty usług telekomunikacyjnych

Jeszcze tylko kilka dni Ministerstwo Cyfryzacji czeka na uwagi do nowelizacji ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa. Termin ich składania mija 6 października. – Przepisy muszą być zgodne z powstającym na poziomie UE Kodeksem Usług Cyfrowych i z pewnością wpłyną na ceny i koszty usług telekomunikacyjnych – wskazuje Wiesław Paluszyński, prezes Polskiego Towarzystwa Informatycznego, przewodniczący Sektorowej Rady ds. Kompetencji Teleinformatyka i Cyberbezpieczeństwo. Jak ocenia, dłuższe konsultacje powinny pozwolić na doprecyzowanie zawartych w ustawie niejasnych i politycznych kryteriów oceny firm, które będą dostarczać infrastrukturę do budowy sieci 5G w Polsce.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Sport

Trwają przygotowania do Światowego Forum Miejskiego w Katowicach w 2022 roku. To okazja do szerokiej promocji regionu i Polski w świecie

Polska jest pierwszym krajem w Europie Środkowo-Wschodniej, która organizuje Światowe Forum Miejskie. Jego idea to rozwiązywanie problemów, przed którymi stoi dziś większość miast na świecie. – Nie bez powodu jest ono organizowane w Katowicach. Kiedyś nie był to region kojarzony z zielenią, czystością czy nowoczesnością, ale to się zmieniło i chcemy to pokazać – mówi Grzegorz Puda, pełnomocnik rządu ds. organizacji World Urban Forum.

 

Transport

W przyszłym roku szybciej będzie przybywać stacji ładowania dla elektryków. W marcu zacznie obowiązywać unijna dyrektywa

Na koniec sierpnia w Polsce funkcjonowały 1253 ogólnodostępne stacje ładowania dla pojazdów elektrycznych, a 33 proc. z nich stanowiły szybkie ładowarki prądu stałego. Polski rynek wciąż dzieli duży dystans od europejskich liderów, np. Niemiec, gdzie liczba ładowarek już w zeszłym roku przekroczyła 20 tys. To może się jednak zmienić już za kilka miesięcy. Od marca 2021 roku zacznie obowiązywać unijna dyrektywa, która na deweloperów i właścicieli budynków mieszkalnych oraz niemieszkalnych nałoży obowiązek zabezpieczenia odpowiedniej infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych. Wymóg obejmie zarówno nowo powstające, jak i modernizowane budynki.