Komunikaty PR

LandAR – Architektura Krajobrazu

2014-12-18  |  13:30

W naszej pracowni zajmujemy się zagospodarowaniem terenów publicznych, osiedlowych i prywatnych. Projektujemy na miarę natury m.in. parki, zieleńce, skwery, place miejskie, drogi,  boiska, place zabaw, OGRODY.

W naszej pracowni projektujemy ogrody dla każdego - zarówno te funkcjonalne, praktyczne, jak i te ze snów oraz marzeń, a także tajemnicze, romantyczne... Ogrody dla Ciebie!
Słuchamy, doradzamy, realizujemy... Zaprojektujemy Twój idealny ogród!

INACZEJ O NAS…

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma rzekami stała góra. Była wysoka i stroma, a jej szczytu nie widzieli nawet ludzie o sokolim wzroku. Góra ta nazywała się Sukces.

 

Wielu było śmiałków, którzy próbowali się na nią wspiąć. Bezskutecznie. Jedni błądzili na zboczach, a inni rezygnowali zniechęceni. Myślano, że szczyt zostanie niezdobyty na wieki.
Wtedy pojawił się dzielny rycerz, LandAR z Krainy Krajobrazu. Wielu śmiałków patrzyło na niego z zaciekawieniem, nie wiedząc kim jest ten młody jegomość. On jednak podjął się zdobycia Szczytu Sukcesu. Nie był jednak sam. W wyprawie na szczyt towarzyszyli mu dzielni kompani, z których każdy potrafił co innego: jeden dotknięciem palca władał roślinami całego świata, drugi ścielił przed LandAR'em drogi gładkie jak stół i długie na kilometry, trzeci
oświetlał każdy zakamarek góry jednym klaśnięciem w dłonie. Szli 40 dni i 40 nocy, nie oglądając się za siebie i wykorzystując wszystkie swoje umiejętności, ponieważ mieli cel: osiągnięcie szczytu góry Sukces. Nie było łatwo. Na stromej drodze pojawiały się złe wilki i niepogoda. Im dalej jednak szli, tym wyżej wschodziło słońce. Na końcu drogi zobaczyli  mur, a w nim drzwi tak wielkie, że nie było widać ich końca, a na nich złotą zasuwę z zapadkami. Ten śmiałek, który chciał otworzyć drzwi, musiał odgadnąć hasło. I wtedy odezwał się sam LandAR - "jedno jest hasło, które otwiera drzwi prowadzące na szczyt Sukcesu. To PROFESJONALIZM". Drzwi się otworzyły. Dzięki spostrzegawczości LandAR'a z Krainy Krajobrazu, grupa dzielnych śmiałków osiągnęła cel i z dumą wyrusza na kolejne wyprawy.
 

To już koniec bajki, ale początek przygody - wyprawy w świat PROJEKTÓW NA MIARĘ NATURY, INSPIROWANYCH PASJĄ.

Chodźcie z nami!

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma ORiSTO zwiększa przychody i podsumowuje wyniki Biuro prasowe
2019-05-24 | 12:30

ORiSTO zwiększa przychody i podsumowuje wyniki

Przychód powiększają co roku o 15 procent. W roku 2018 wyniósł 71 mln zł, na co złożyło się 280 000 wyprodukowanych brył meblowych. Firma ORiSTO jest w trójce
Firma Polska tradycja od ASPA Electro w SEGRO Industrial Park Wrocław
2019-05-23 | 16:45

Polska tradycja od ASPA Electro w SEGRO Industrial Park Wrocław

Wiodący polski producent maszyn do szycia i małego AGD, ASPA Electro, podpisał umowę na wynajem ponad 2 200 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej w SEGRO Industrial Park Wrocław.
Firma Czy wiesz jak bezpiecznie i skutecznie przekazać biznes?
2019-05-23 | 16:00

Czy wiesz jak bezpiecznie i skutecznie przekazać biznes?

W dniach 4-5 Czerwca w Warszawie, odbędzie się  Kongres - Sukcesja.pl, podczas którego będziemy mieli przyjemność przedstawić Państwu skuteczne  sposoby zapewnienia

Transport

Resort cyfryzacji: sieć 5G spowoduje boom w rozwoju internetu rzeczy. Skorzysta na tym biznes i inteligentne miasta

Sieć 5G, której komercyjne wdrożenie w Polsce zbliża się dużymi krokami, spowoduje prawdziwy boom w rozwoju internetu rzeczy. – Umożliwi ona obsługę nawet miliona urządzeń na kilometr kwadratowy – mówi wiceminister cyfryzacji Wanda Buk. To przełoży się na upowszechnienie takich usług jak telemedycyna czy rozwiązania smart city. Dzięki urządzeniom komunikujących się ze sobą w czasie rzeczywistym służby i włodarze miast zyskają też dane niezbędne do zarządzania nowoczesną metropolią.

Ochrona środowiska

Energetyka potrzebuje innowacyjnych i zielonych rozwiązań. Najczęściej tworzą je młode firmy

Rozwiązania proponowane przez start-upy i młode firmy są szansą na zwiększenie innowacyjności w energetyce. Bardziej elastyczne i nowatorskie podejście do problemu niż w przypadku wielu koncernów energetycznych pomaga im szybciej i precyzyjniej odpowiadać na największe wyzwania w branży, czyli m.in. potrzebę magazynowania energii z odnawialnych źródeł czy poprawy jakości powietrza. Coraz więcej dużych firm decyduje się wspierać start-upy i współpracować z nimi nad nowymi rozwiązaniami. W przypadku InnoEnergy jednym ze sposobów poszukiwania obiecujących technologii jest międzynarodowy konkurs PowerUp!.

Problemy społeczne

Coraz więcej Polaków zapada na choroby psychiczne. Szpital psychiatryczny nie musi być dla nich ostatecznością, ale częścią leczenia

Wzrasta liczba Polaków z rozpoznanymi problemami psychicznymi wymagającymi leczenia. Dla diagnostyki i wdrożenia odpowiedniej terapii kluczowy jest szybki dostęp do lekarza specjalisty. W Polsce czas oczekiwania na wizytę może jednak wynieść nawet kilka miesięcy. Alternatywą dla publicznej opieki zdrowotnej stają się prywatne placówki oferujące kompleksową opiekę, dającą bardzo dobre efekty terapeutyczne i znacznie skracającą czas leczenia. Zdaniem ekspertów hospitalizacja w przypadku chorób psychicznych powinna być integralną częścią terapii, a nie ostatecznością.

Handel

Mimo ostatnich opadów w czterech województwach występuje susza rolnicza. Turbulencje pogodowe mogą wpłynąć na ceny produktów spożywczych

Zmiana pogody poprawiła w niektórych regionach kraju sytuację rolników, ale mimo to Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach stwierdził występowanie suszy. Problemy mają województwa lubuskie, zachodniopomorskie, pomorskie i wielkopolskie. Największe zagrożenie suszą IUNG odnotował w uprawach zbóż jarych, ale też zbóż ozimych i truskawkach. W innych regionach kraju problemem jest nadmiar wody. Szkody spowodowały też wiosenne przymrozki i duże wahania temperatur. Te turbulencje mogą odbić się na cenach produktów rolno-spożywczych.