Komunikaty PR

LandAR – Architektura Krajobrazu

2014-12-18  |  13:30

W naszej pracowni zajmujemy się zagospodarowaniem terenów publicznych, osiedlowych i prywatnych. Projektujemy na miarę natury m.in. parki, zieleńce, skwery, place miejskie, drogi,  boiska, place zabaw, OGRODY.

W naszej pracowni projektujemy ogrody dla każdego - zarówno te funkcjonalne, praktyczne, jak i te ze snów oraz marzeń, a także tajemnicze, romantyczne... Ogrody dla Ciebie!
Słuchamy, doradzamy, realizujemy... Zaprojektujemy Twój idealny ogród!

INACZEJ O NAS…

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma rzekami stała góra. Była wysoka i stroma, a jej szczytu nie widzieli nawet ludzie o sokolim wzroku. Góra ta nazywała się Sukces.

 

Wielu było śmiałków, którzy próbowali się na nią wspiąć. Bezskutecznie. Jedni błądzili na zboczach, a inni rezygnowali zniechęceni. Myślano, że szczyt zostanie niezdobyty na wieki.
Wtedy pojawił się dzielny rycerz, LandAR z Krainy Krajobrazu. Wielu śmiałków patrzyło na niego z zaciekawieniem, nie wiedząc kim jest ten młody jegomość. On jednak podjął się zdobycia Szczytu Sukcesu. Nie był jednak sam. W wyprawie na szczyt towarzyszyli mu dzielni kompani, z których każdy potrafił co innego: jeden dotknięciem palca władał roślinami całego świata, drugi ścielił przed LandAR'em drogi gładkie jak stół i długie na kilometry, trzeci
oświetlał każdy zakamarek góry jednym klaśnięciem w dłonie. Szli 40 dni i 40 nocy, nie oglądając się za siebie i wykorzystując wszystkie swoje umiejętności, ponieważ mieli cel: osiągnięcie szczytu góry Sukces. Nie było łatwo. Na stromej drodze pojawiały się złe wilki i niepogoda. Im dalej jednak szli, tym wyżej wschodziło słońce. Na końcu drogi zobaczyli  mur, a w nim drzwi tak wielkie, że nie było widać ich końca, a na nich złotą zasuwę z zapadkami. Ten śmiałek, który chciał otworzyć drzwi, musiał odgadnąć hasło. I wtedy odezwał się sam LandAR - "jedno jest hasło, które otwiera drzwi prowadzące na szczyt Sukcesu. To PROFESJONALIZM". Drzwi się otworzyły. Dzięki spostrzegawczości LandAR'a z Krainy Krajobrazu, grupa dzielnych śmiałków osiągnęła cel i z dumą wyrusza na kolejne wyprawy.
 

To już koniec bajki, ale początek przygody - wyprawy w świat PROJEKTÓW NA MIARĘ NATURY, INSPIROWANYCH PASJĄ.

Chodźcie z nami!

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma XXIII Konwent Stolarki VIP – najnowsze trendy według firmy WIŚNIOWSKI Biuro prasowe
2018-12-14 | 01:00

XXIII Konwent Stolarki VIP – najnowsze trendy według firmy WIŚNIOWSKI

Do Niepołomic koło Krakowa zjechali eksperci z branży – wśród nich znalazła się także firma WIŚNIOWSKI, której specjaliści wystąpili z wykładem na temat
Firma Leasing samochodu i rozliczanie kosztów firmowych samochodów w 2019
2018-12-13 | 09:40

Leasing samochodu i rozliczanie kosztów firmowych samochodów w 2019

Wchodząca w życie od 1 stycznia 2019 ustawa z dnia 23 października 2018 o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, fizycznych i niektórych innych ustaw dotknie
Firma DB Schenker logistyczną TOP Marką
2018-12-12 | 11:15

DB Schenker logistyczną TOP Marką

DB Schenker został uznany za najbardziej medialną markę w branży. Firma zajęła pierwsze miejsce w rankingu TOP Marka 2018 w kategorii transport i logistyka. Wyniki badania na temat

Kalendarium

Patronaty medialne

Obsługa konferencji prasowych i innych wydarzeń

Agencja informacyjna Newseria realizując zleconą obsługę wydarzenia przygotowuje pełny zapis konferencji, a także realizuje wywiady z gośćmi i uczestnikami wydarzenia.

> Zobacz pełne informacje o naszej ofercie.

Rolnictwo

Rośnie liczba katastrof naturalnych. Powodują o 20 proc. wyższe straty niż kilka lat temu

Każda katastrofa naturalna kosztuje dziś gospodarkę znacznie więcej, niż miało to miejsce w przeszłości. Gdyby wielka powódź z 2010 roku miała miejsce w tym roku, straty przekroczyłyby 16 mld zł, czyli byłyby wyższe o ponad 20 proc. Takie zdarzenia przekładają się szczególnie na rynek ubezpieczeniowy. Eksperci zaznaczają, że Polacy muszą mieć świadomość ubezpieczenia zanim powstanie ryzyko. Ze względu na to, że ryzyko klimatyczne rośnie, trzeba szybko podjąć działania prewencyjne – podkreśla Jan Grzegorz Prądzyński, prezes Polskiej Izby Ubezpieczeń.

Transport

Problem na lotnisku w Gdańsku rozwiązany. System może już nawigować w trudnych warunkach pogodowych

Problem na gdańskim lotnisku im. Lecha Wałęsy został rozwiązany. Od listopada nie działał tam system radionawigacyjny ILS, który umożliwia samolotom lądowanie w trudnych warunkach. Powodem było pominięcie przez firmę instalującą system specjalnych osłon, przez co anteny obsiadały ptaki, zakłócając jego działanie. Lotnisku groziły opóźnienia, konieczność odwoływania lotów i odsyłania pasażerów do innych portów. Polska Agencja Żeglugi Powietrznej kontaktowała się w tej sprawie bezpośrednio z  producentem systemu, który sprowadził niezbędne elementy ze Stanów Zjednoczonych. Montaż nowych osłon i testy bezpieczeństwa zostały już przeprowadzone, a system radionawigacyjny ILS II kategorii na gdańskim lotnisku działa już sprawnie.

Patronat Newserii

Ochrona środowiska

Trudne negocjacje w końcówce COP24 w Katowicach. Pozostało wiele kwestii spornych

Dziś powinny się zakończyć negocjacje w ramach szczytu klimatycznego COP24 w Katowicach. Nie wiadomo jednak, czy negocjatorom reprezentującym 195 państw, które w 2015 roku przyjęły Porozumienie Paryskie, uda się ustalić kształt, w jakim będzie wdrażana ta międzynarodowa umowa. Wciąż są kwestie sporne do rozwiązania. Niewątpliwie najważniejsze jest ograniczenie efektu cieplarnianego – mówił minister Jerzy Kwieciński.

Konsument

Konsumenci coraz częściej szukają mięs o zdrowszym składzie. Choć spożycie wołowiny rośnie, ciągle stanowi ułamek rynku

Wieprzowina i drób to wciąż dominujące gatunki mięsa na polskim rynku. Ich spożycie jest stabilne. Eksperci zaznaczają, że dwucyfrowo wzrasta rynek wołowiny, ale to wciąż niszowy produkt. Konsumenci zaczynają natomiast szukać wyrobów tradycyjnych, ekologicznych czy prozdrowotnych.