Komunikaty PR

Agora Bytom podsumowuje rok

2020-01-08  |  14:00
Biuro prasowe
Kontakt
Adriana Kondratowicz
PR Expert

Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl

Nowe sklepy z odzieżą, dodatkami, ale także nowe punkty gastronomiczne
i usługowe. W 2019 roku w Agorze Bytom na ponad 1600 mkw. pojawiło się aż 10 nowych najemców. Największe powierzchnie zajęły sklepy Dealz, Only, Dla Spania i Greenpoint.

Jeszcze więcej mody i dodatków, a także miejsc, w których można kupić artykuły gospodarstwa domowego, produkty do domu czy po prostu zjeść pyszne ciastko i wypić aromatyczną kawę. Rok 2019 Agora Bytom, największa galeria handlowa w Bytomiu, może zaliczyć do udanych.

- Cały czas zmieniamy się dla naszych klientów. 2019 rok to poszerzenie oferty modowej oraz usługowej i gastronomicznej. Postawiliśmy na duże salony z meblami i akcesoriami do domu, nowe marki odzieżowe, a także na lokale gastronomiczne, które wzbogacają naszą strefę food court – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Na 1613 mkw. pojawiło się 10 nowych sklepów i punktów usługowych. Rok temu otwarto tu salon Dealz (powierzchnia 534 mkw.), gdzie można zakupić nie tylko dodatki do domu, ale także akcesoria dla czworonogów czy limitowane wersje artykułów spożywczych. W Gryfnym Serwecie, otwartym w maju, klienci znajdą tradycyjne nakrycia stołu oraz stylowe serwetki. Pod koniec października w Agorze Bytom otwarto z kolei salon Dla Spania (powierzchnia 266 mkw.), oferujący łóżka, materace oraz poduszki i kołdry.

2019 roku to także zmiany w ofercie modowej Agory Bytom. W maju bytomianie mogli już zrobić zakupy w liczącym 318 mkw. salonie Only. W czerwcu 2019 otwarto tutaj również Cinderellę, sklep z odzieżą włoską dla kobiet. Od listopada w Agorze Bytom działa też Greenpoint (159 mkw.), w którym można kupić modne ubrania oraz dodatki. Ofertę modową uzupełnił, otwarty w połowie roku, salon oferujący biżuterię i stylowe zegarki – SixSilver.

Agora Bytom to nie tylko galeria handlowa, ale także miejsce spotkań, dlatego też zadbano o tych klientów, którzy lubią smacznie zjeść. W lutym w galerii handlowej otwarto Coffee-jkę, kawiarnię i śniadaniownię, a w sierpniu Baarlinek Doner Kebab, oferujący prawdziwy turecki kebab. Dodatkowo w lipcu do najemców Agory dołączył także salon Telewizji NC+. 2019 rok to również remonty i odświeżenie obecnych już lokali. Największa zmiana nastąpiła w szkole Profi-Lingua, która zwiększyła swoją powierzchnię o ponad 200 mkw. Nowe oblicze zyskała również Mydlarnia u Franciszka.

W multigalerii Agora Bytom w centrum Bytomia na prawie 57 tys. mkw. mieści się 130 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

 

Więcej na: www.agorabytom.pl

facebook.com/AgoraBytom

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: PR Expert
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Handel Po 50 latach od pierwszego skanowania kodu kreskowego nadchodzi druga rewolucja Biuro prasowe
2024-06-26 | 10:10

Po 50 latach od pierwszego skanowania kodu kreskowego nadchodzi druga rewolucja

50 lat od pierwszego zeskanowania kodu kreskowego organizacja GS1 ogłasza globalny plan przejścia z tradycyjnych kodów kreskowych na kody QR zawierające standardy GS1. Dzięki przejściu
Handel E-commerce w Finlandii – nowe możliwości dla polskich e-sklepów
2024-06-25 | 15:00

E-commerce w Finlandii – nowe możliwości dla polskich e-sklepów

  E-commerce w Finlandii – nowe możliwości dla polskich e-sklepów   Branża e-commerce w Finlandii przeżywa dynamiczny wzrost, stanowiąc 16% całości
Handel Decathlon i Arval rozpoczynają współpracę w zakresie wynajmu rowerów dla firm
2024-06-25 | 14:23

Decathlon i Arval rozpoczynają współpracę w zakresie wynajmu rowerów dla firm

Decathlon, wiodąca marka sportowa o globalnym zasięgu i szerokiej specjalizacji, we współpracy z Arval Service Lease Polska, liderem rynku wynajmu pojazdów, zaoferował swoim

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

W lasach, na plażach i górskich szlakach zalegają tony plastikowych odpadów. To katastrofa dla środowiska

Wraz z początkiem sezonu letniego rośnie sterta śmieci zalegających na polskich plażach, górskich szlakach i w lasach. To tzw. weekendowe śmieci, czyli opakowania po jedzeniu i napojach, jednorazowe naczynia, grille, mokre chusteczki, zużyte pieluchy, ale też niedopałki papierosów i kapsle. To nie tylko kwestia estetyki, ale także ekologii. Tym bardziej że gros odpadów stanowią plastikowe śmieci. W problem nieoddawanych do recyklingu odpadów i zalewu jednorazowych plastików wymierzone są przede wszystkim regulacje prawne przyjmowane na poziomie UE, ale też akcje edukacyjne. Na przestrzeni ostatnich trzech dekad nastąpił w świadomości Polaków duży postęp, ale tony zbieranych śmieci w trakcie akcji sprzątania świadczą o tym, że wciąż jest wiele do zrobienia.

Nauka

Polski sektor kosmiczny rośnie w siłę. Niszą dla krajowych firm może być diagnoza, naprawa czy tankowanie satelitów na orbicie

W bazie danych Europejskiej Agencji Kosmicznej zarejestrowanych jest kilkaset polskich firm, a aparatura made in Poland poleciała w kosmos już w ponad 80 misjach. Polski sektor kosmiczny odnotowuje dynamiczny rozwój, brakuje jednak przepisów kompleksowo regulujących zasady wykonywania działalności kosmicznej i nadzoru nad nią. Resort rozwoju przygotował projekt ustawy o działalności kosmicznej, która ma zapewnić najwyższe normy bezpieczeństwa i pomóc w zrównoważonym korzystaniu z przestrzeni kosmicznej. Ustawa ma zostać przyjęta przez rząd jeszcze w III kwartale tego roku.

Transport

Ostatnie przygotowania do uruchomienia strefy czystego transportu w stolicy. Straż miejska została wyposażona w mobilny punkt kontroli

1 lipca w Warszawie zacznie działać pierwsza w Polsce i w naszej części Europy strefa czystego transportu. Obejmie 37 km kw., czyli w sumie ok. 7 proc. powierzchni stolicy – to teren Śródmieścia, części Woli, Pragi Północ i Pragi Południe, do którego nie będą mogły wjeżdżać najstarsze auta, niespełniające konkretnych wymogów. – Obostrzenia, które wprowadzimy 1 lipca, spowodują, że stężenie tlenków azotu, spadnie mniej więcej o 20 proc., a cząstek stałych – o 11 proc. – zapowiada Jakub Dybalski, rzecznik Zarządu Dróg Miejskich.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.