BPI Real Estate Poland powiększa zespół
BPI Real Estate Poland kontynuuje rozbudowę zespołu związanego z umocnieniem pozycji firmy w segmencie nieruchomości mieszkaniowych oraz realizacją nowych projektów w Polsce. Do firmy dołączył Piotr Jakubowski na stanowisko Project Director. Będzie odpowiedzialny za projekty realizowane przez BPI Real Estate Poland w Warszawie i w Poznaniu.
Piotr Jakubowski ma 15 letnie doświadczenie w pracy dla branży nieruchomości. Wcześniej związany był
z Apricot Capital Group, Bouygues Immobilier Polska i Targfort TF, gdzie jako kierownik ds. rozwoju projektów nieruchomości zdobywał doświadczenie w zakresie zagospodarowania przestrzennego i zarządzaniu projektami budowlanymi. Wiedza i umiejętności nowego członka zespołu są bardzo ważne dla realizacji strategii biznesowej BPI Real Estate Poland związanej z dynamicznym rozwojem pozycji firmy w Polsce, w tym także w Warszawie i Poznaniu.
To doświadczony specjalista, który doskonale rozumie branżę budowlaną i dobrze zna specyfikę rynku nieruchomości. Jest otwarty na nowe wyzwania i koncentruje się na rozwoju ludzi. Dzięki silnym wartościom jest doskonałym przełożonym i współpracownikiem. W BPI Real Estate Poland będzie odpowiadał m.in. za wdrożenie wszelkich kwestii związanych z ochroną środowiska, odpowiedzialnością społeczną i ładem korporacyjnym (ESG) w projektach dewelopera.
- Naszym celem biznesowym jest realizacja kolejnych inwestycji w tych miastach, w których jesteśmy już obecni - Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Trójmieście. Docelowo w ciągu najbliższych 2 do 5 lat chcemy oddać na rynek 4 tys. mieszkań. Piotr jest specjalistą, którego wiedza i doświadczenie będą wspierać realizację naszych kolejnych projektów w Warszawie i w Poznaniu – powiedział Béranger Dumont, Dyrektor Generalny BPI Real Estate Poland.
Piotr Jakubowski zanim dołączył do BPI Real Estate Poland był Dyrektorem Departamentu Inwestycji w Apricot Capital Group w Polsce. Wcześniej był Menadżerem Projektów w Bouygues Immobilier Polska i Targfort TF, z którymi związany był odpowiednio przez 3,5 i 10 lat.
Studiował Ekonomię, którą ukończył na Prywatnej Wyższej Szkole Biznesu i Administracji oraz Zarządzanie na Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości. Ukończył podyplomowe studia na kierunkach Property Management i Real Estate Valuation na Warszawskiej Szkoła Zarządzania. Jest licencjonowanym rzeczoznawcą majątkowym i zarządcą nieruchomości. Jest członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych. Biegle posługuje się językiem angielskim, dodatkowo mówi także po niemiecku i po rosyjsku.

Z ziemniaka zrobili biznes

Jak wykorzystać kryptowaluty w biznesie?

Mustela Stelatopia+ zwycięzcą Rankingu TOP10 Emolienty 2025
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Banki spółdzielcze coraz ważniejsze dla finansowania gospodarki. Współpraca z BGK ma pobudzić lokalne inwestycje
Banki spółdzielcze w coraz większym stopniu odpowiadają za finansowanie rozwoju gospodarki. Ich udział w ostatnich latach wzrósł, a kondycja sektora się poprawiła. Bank Gospodarstwa Krajowego chce wzmocnić współpracę z bankami spółdzielczymi na rzecz finansowania lokalnego rozwoju. To jeden z elementów nowej strategii BGK na lata 2025–2030. Narzędziami, które do tego służą, są gwarancje BGK.
Prawo
Przedstawienie projektu przez KE oznacza początek dyskusji nad nowym siedmioletnim budżetem. W PE zdania co do jego kształtu są podzielone

16 lipca br. Komisja Europejska przedstawi propozycję wieloletnich ram finansowych. To będzie dopiero początek wytężonych prac nad kształtem nowego budżetu i trudnych dyskusji na ten temat, bo wśród państw członkowskich, ale też w różnych frakcjach parlamentarnych jest wiele różnic dotyczących szczegółowych rozwiązań. Chodzi m.in. o podejście do wspólnego zadłużania się, nowych źródeł zasobów UE czy rozszerzania kompetencji UE.
Konsument
Konflikty i żywioły wpływają na wakacyjne plany Polaków. Bezpieczeństwo coraz ważniejsze przy wyborze letniej destynacji

Sytuacja geopolityczna i pogodowa sprawia, że Polacy coraz rozważniej podchodzą do wyboru wakacyjnych kierunków. Choć nieprzewidziane zdarzenia mogą się zdarzyć w każdym miejscu na świecie, to minimalizowaniu ryzyka służą m.in. sprawdzanie ostrzeżeń dla podróżnych na stronach Ministerstwa Spraw Zagranicznych, rejestracja w systemie Odyseusz, który zadziała w razie kryzysowej sytuacji, a także wyjazd z ubezpieczeniem turystycznym. Koszty ewentualnego leczenia czy repatriacji znacząco przewyższają bowiem wysokość składki.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.