Kehua Tech nowym dostawcą magazynów energii dla beeIN
Notowana na rynku NewConnect beeIN S.A. została certyfikowanym dystrybutorem i serwisantem systemów magazynowania energii od renomowanej firmy Kehua Tech. Rozszerzenie współpracy trwającej od 2021 r. pozwoliło polskiej spółce wzbogacić ofertę handlową o magazyny energii adresowane do klientów detalicznych i biznesowych.
Kehua Tech to kolejny producent urządzeń do magazynowania energii, które znajdują się w szerokim asortymencie firmy beeIN. Aktualnie, dzięki dużej liczbie zweryfikowanych dostawców, polska spółka oferuje klientom szeroki wybór magazynów energii.
- Dołączenie do grona certyfikowanych dystrybutorów i serwisantów magazynów energii Kehua Tech to kolejny krok na drodze do ugruntowania naszej pozycji jako multidystrybutora, który wyróżnia się ofertą złożoną ze starannie wyselekcjonowanych komponentów OZE. Bardzo mnie cieszy rozszerzenie współpracy z firmą Kehua Tech, która początkowo obejmowała tylko inwertery, na wysokiej klasy magazyny energii. Perspektywiczny rynek urządzeń do magazynowania energii coraz szybciej się rozwija, dlatego sukcesywnie powiększamy naszą ofertę o najlepsze na rynku urządzenia, aby w pełni zaspokoić rosnące oczekiwania klientów – mówi Michał Sochacki, Prezes beeIN.
Kehua Tech to lider branży OZE z ponad 30-letnim doświadczeniem w rozwijaniu technologii z obszaru energoelektroniki. Obejmuje ono m.in. tworzenie efektywnych rozwiązań związanych z fotowoltaiką, magazynowaniem energii, mikrosieci, energii wiatrowej i zintegrowanych usług energetycznych.
Największym uznaniem polskich prosumentów cieszą się bezpieczne i wydajne hybrydowe systemy magazynowania energii iStoragE3 z logo Kehua Tech. Składają się one z trójfazowego hybrydowego inwertera i od 1 do 8 wysokonapięciowych modułów akumulatorów w technologii LiFePO4. Klienci korzystający z taryf dynamicznych doceniają możliwość ustawienia czasu ładowania i rozładowania systemu, dzięki której mogą wstępnie ładować magazyn, gdy cena energii jest niska i korzystać z niej, gdy cena zaczyna rosnąć.
Magazyny energii Kehua iStoragE3, które są już dostępne w ofercie beeIN, pozwalają także na zdalne zarządzanie i monitoring zużycia energii, dzięki aplikacji WiseSolar Plus, z wykorzystaniem dedykowanego licznika energii elektrycznej. Ich pozostałe wyróżniki to m.in.: konstrukcja typu „wszystko w jednym”, faktyczne bezprzerwowe zasilanie z czasem przełączania do 10 ms, podwójna izolacja (fizyczna i elektryczna), wbudowana funkcja EMS działająca w wielu trybach, a także możliwość zwiększenia pojemności oraz mocy poprzez rozbudowę o kolejne akumulatory oraz systemy.
O firmie:
BeeIN jest multidystrybutorem, producentem pomp ciepła beeIN PRO oraz własnego brandu zbiorników na ciepłą wodę i bezpośrednim, certyfikowanym przedstawicielem wiodących światowych producentów komponentów OZE. Firma dystrybuuje produkty renomowanych globalnych producentów paneli fotowoltaicznych, m.in. LEAPTON Solar, JINKO, TRINA, DAH Solar, ZNShine Solar, PHONO SOLAR, ULICA SOLAR. Rozwija także własny sklep internetowy: www.beeIN.pl oraz marketplace: www.OutletOZE.pl. Spółka świadczy również usługi montażu, monitoringu oraz serwisu pomp ciepła pod własną marką beeIN PRO oraz zajmuje się dystrybucją produktów uznanych producentów tj. SPRSUN, DAIKIN czy AIWA. Od maja 2023 r. beeIN S.A. pracuje wraz z zespołem naukowców z Politechniki Warszawskiej nad stworzeniem innowacyjnej pompy ciepła o zwiększonej wydajności i bezpieczeństwie oraz obniżonej energochłonności i zredukowanym wpływie na środowisko naturalne. Docelowo spółka planuje wprowadzić na rynek własną markę pomp ciepła nowej generacji, z ktorych pierwsza linia produktowa odpowie na potrzeby klientów detalicznych, a druga– przedstawicieli przemysłu. BeeIN sukcesywnie rozwija się także w obiecującym obszarze magazynowania energii, m.in. jako generalny dystrbutor CF Energy - wiodącego producenta magazynów energii. Notowaną na rynku NewConnect spółkę wyróżnia strategia bazująca na zdywersyfikowanych filarach biznesu i na urządzeniach oraz komponentach wyróżniających się na rynku najwyższą jakością i wieloletnią gwarancją. Dalsze perspektywy rozwoju firmy skupiają się m.in. wokół rosnącego rynku magazynów energii oraz działań zmierzających ku sukcesywnej ekspansji zagranicznej.
Kehua to wiodący dostawca rozwiązań energetycznych. Cenioną na globalnym rynku firmę wyróżnia 30-letnie doświadczenie w tworzeniu wysokiej klasy rozwiązań w obszarze energoelektroniki (fotowoltaiki, magazynowania energii, mikrosieci, energii wiatrowej i zintegrowanych usług energetycznych).

Polityka klimatyczno-energetyczna z ludzką twarzą jest możliwa - konferencja

Farma fotowoltaiczna w Miłkowicach – pierwszy projekt OZE z udziałem Amazon w Polsce – produkuje już energię słoneczną!

BCC: Energetyka, podsumowanie roku
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

UE lepiej przygotowana na reagowanie na klęski żywiołowe. Od czasu powodzi w Polsce pojawiło się wiele usprawnień
Na tereny dotknięte ubiegłoroczną powodzią od rządu trafiło ponad 4 mld zł. Pierwsze formy wsparcia, w tym zasiłki, pomoc materialna czy wsparcie dla przedsiębiorców, pojawiły się już w pierwszych dniach od wystąpienia kataklizmu. Do Polski ma też trafić 5 mld euro z Funduszu Spójności UE na likwidację skutków powodzi. Doświadczenia ostatnich lat powodują, że UE jest coraz lepiej przygotowana, by elastycznie reagować na występujące klęski żywiołowe.
Prawo
Rzecznik MŚP: Obniżenie składki zdrowotnej to nie jest szczyt marzeń. Ideałem byłby powrót do tego, co było przed Polskim Ładem

Podczas najbliższego posiedzenia, które odbędzie się 23 i 24 kwietnia, Senat ma się zająć ustawą o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych. Zakłada ona korzystne zmiany w składkach zdrowotnych płaconych przez przedsiębiorców. Rzecznik MŚP apeluje do izby wyższej i prezydenta o przyjęcie i podpisanie nowych przepisów. Pojawiają się jednak głosy, że uprzywilejowują one właścicieli firm względem pracowników, a ponadto nie podlegały uzgodnieniom, konsultacjom i opiniowaniu.
Handel
Konsumpcja jaj w Polsce rośnie. Przy zakupie Polacy zwracają uwagę na to, z jakiego chowu pochodzą

Zarówno spożycie, jak i produkcja jaj w Polsce notują wzrosty. Znacząca większość konsumentów przy zakupie jajek zwraca uwagę na to, czy pochodzą one z chowu klatkowego. Polska jest jednym z liderów w produkcji i eksporcie jajek w UE, ale ma też wśród nich największy udział kur w chowie klatkowym. Oczekiwania konsumentów przyczyniają się powoli do zmiany tych statystyk.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.