Nie trać energii na szukanie informacji - funkcjonalne zmiany na www.stoen.pl
Przejrzystość, intuicyjność i dostępność usług online, które zapewniają szybkie, proste załatwianie spraw oraz wyszukiwanie informacji bez zbędnego tracenia energii – takie funkcjonalności zapewnia nowa strona internetowa Stoen Operator. Stołeczny Operator Systemu Dystrybucyjnego kontynuuje proces wdrażania szeregu udogodnień dla obecnych i przyszłych odbiorców swoich usług. Zmiany to także kolejny krok na drodze do pełnej digitalizacji spółki.
W trosce o wygodę klientów Stoen Operator przebudował i odświeżył swoją stronę internetową w taki sposób, aby poruszanie się po niej było łatwiejsze. Ponadto odwiedzający mogą skorzystać z nowych zakładek, które umożliwiają szybkie wyszukiwanie potrzebnych informacji i załatwienie formalności związanych z kontem klienta. Pozwolą one również usprawnić proces zmiany warunków umowy dystrybucyjnej czy przyłączeniowej.
- Nowa strona www.stoen.pl jest przede wszystkim prosta i intuicyjna w obsłudze. Ostatnie wdrożone zmiany to zwieńczenie kompleksowych prac nad przebudową witryny. To także nasz kolejny krok w stronę jeszcze lepszej obsługi klienta oraz cyfryzacji Stoen Operator we wszystkich obszarach – mówi Karolina Świetlik-Przywała odpowiedzialna za rozwój strony www spółki.
Podręczna i przejrzysta
W witrynie internetowej stołecznego OSD pojawił się odświeżony układ, który jest nowoczesny i przyjazny w nawigacji dla użytkowników. Informacje zostały ułożone w bardziej intuicyjny sposób i rozmieszczone w nowych podstronach.
Zakładka „Faktury i sposoby płatności" to miejsce, gdzie klient znajdzie wszystko, co musi wiedzieć o rozliczeniach oraz fakturze. Sekcja „Mikroinstalacje" zawiera najważniejsze informacje dla osób korzystających z fotowoltaiki. Można w niej zapoznać się z zaletami montażu paneli fotowoltaicznych, cennymi wskazówkami i poradami dotyczącymi korzystania z instalacji, jak również informacjami o tym, jak przyłączyć i skonfigurować mikroinstalację, aby zwiększyć jej efektywność i przeciwdziałać wyłączeniom. Dzięki podstronie „Kontakt" każdy klient - indywidualny, biznesowy czy przedsiębiorstwo obrotu energią - szybko znajdzie potrzebne dane kontaktowe. Pojawiła się także nowa zakładka „Informacje o eBOK", gdzie zgromadzone są informacje dotyczące założenia konta oraz funkcjonalności dostępnych w elektronicznym Biurze Obsługi Klientów. Wszelkie informacje dla klientów dotyczące zmian w ich umowach ze spółką, są dostępne w sekcji „Chcę zmienić warunki umowy dystrybucyjnej".
Wprowadzone zmiany to kontynuacja prac nad stroną, które miały miejsce w ostatnim czasie. Objęły one m.in. zakładkę „Inteligentne Liczniki”, w której odbiorcy usług Stoen Operator mogą przeczytać o trwającym w całej Polsce obowiązkowym programie wymiany opomiarowania na liczniki zdalnego odczytu, czy sekcję „Kariera”, uzupełnioną o nowe informacje dotyczące pracy dla elektromonterów i programu stażowego „Z energią na start”.
Stoen Operator nie poprzestaje na wprowadzonych nowościach i planuje dalsze usprawnienia na stronie. W najbliższym czasie zmieniona zostanie nawigacja strony w menu głównym. Ponadto pojawi się nowa wersja zakładki „Dokumenty”, w której klientowi łatwiej będzie odszukać potrzebny dokument dzięki wyszukiwarce i uproszczonemu podziałowi tematycznemu. Operator planuje także m.in. dodanie nowej zakładki „Biuro prasowe”, czy sekcji dotyczącej zmian strony umowy dystrybucyjnej.
BCC: Energetyka, podsumowanie roku
Eco Run celuje w 10 mln zł za 4 kw. 2024 r.
Zeneris Projekty z umowami na blisko 1,3 mln zł
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
IT i technologie
W Krakowie powstało centrum operacyjne cyberbezpieczeństwa. Sektor małych i średnich firm zyska dostęp do specjalistycznych usług [DEPESZA]
Security Operations Center, które zostało uruchomione w ramach Centrum Technologicznego Hitachi w Krakowie, ma zapewnić firmom dostęp do usług specjalistów w zakresie cyberbezpieczeństwa, bez konieczności tworzenia własnych działów IT. Dla przedsiębiorstw outsourcing tego typu zadań jest rozwiązaniem, które pozwala uniknąć wysokich nakładów inwestycyjnych, zabezpieczyć się przed coraz intensywniejszymi atakami hakerów, a także sprostać wymogom legislacyjnym.
Edukacja
Podwyżki wynagrodzeń nie rozwiążą problemu niedoboru nauczycieli. Ważny jest też prestiż zawodu i obciążenie obowiązkami
Niski poziom wynagrodzenia nauczycieli w porównaniu z innymi zawodami to tylko jeden z czynników, które wpływają na niedobór kadr pedagogicznych w różnych krajach. Z analizy naukowców z Wielkiej Brytanii wynika, że popularne strategie szybkich rozwiązań, takie jak programy stypendialne, nie działają w długiej perspektywie. Potrzebne jest więc nie tylko zwiększenie płac, ale i budowanie prestiżu tego zawodu, by osoby, które mają predyspozycje do jego wykonywania, nie bały się obierać takiej ścieżki kariery zawodowej.
Fundusze unijne
Coraz więcej inwestorów stawia na budownictwo modułowe. Kolejne dwa lata powinny przynieść duże wzrosty
Do 2030 roku rynek budownictwa modułowego ma osiągnąć wartość 7 mld zł – szacuje firma Spectis. Szczególnie ten i przyszły rok będą dla niego korzystne ze względu na duży napływ środków z KPO, których wydatkowanie wiąże się z ograniczeniami czasowymi. Presja kosztowa i czasowa oraz otwartość na nowe technologie może skłonić inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych do zwrotu w kierunku budynków modułowych.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.