Sukces Columbus Elite w programie Czyste Powietrze
Columbus Energy
9 ul. Jasnogórska
31-358 Kraków
marta.bilonowicz|columbusenergy.pl | |marta.bilonowicz|columbusenergy.pl
725300371
https://columbusenergy.pl/
Spółka Columbus Elite, największa organizacja sprzedażowa OZE w Polsce, zakontraktowała imponującą ilość zleceń w ramach programu “Czyste Powietrze”. Tylko w kwietniu Spółka zawarła z klientami aż 1400 umów na realizację usług związanych z OZE.
Należąca do Grupy Columbus Energy spółka Columbus Elite w ubiegłym miesiącu podpisała aż 1400 umów na realizację usług dofinansowywanych w ramach rządowego programu “Czyste Powietrze”. Jest to największa od dwóch lat ilość umów, jakie Columbus Elite zawarł w ciągu miesiąca
- Nasze kwietniowe wyniki pokazują jak znakomicie działa organizacja sprzedaży Columbus Elite w całej Polsce. Dzięki nowoczesnym technikom sprzedażowym i doskonale wyszkolonym doradcom energetycznym, potrafimy w szybkim tempie wdrażać nowe produkty i usługi. Obecna oferta, realizowana w ramach programu “Czyste Powietrze”, to wynik wielomiesięcznej pracy naszej spółki-matki, czyli Columbus Energy S.A., a dzięki naszej unikalnej ścieżce pracy z klientem, udało nam się ją wprowadzić na rynek w imponującym tempie. Columbus Elite dysponuje jednym z najlepszych w kraju systemem prowizji i awansów oraz profesjonalną kadrą managerską, która sprawdziła się w poprzednich tego typu projektach. Liczymy, że po połączeniu sił z Columbus Energy, który dopiero teraz angażuje się w 100 proc. w projekt, osiągniemy spektakularne wyniki, bo dla nas to jest dopiero rozgrzewka - komentuje Paweł Bednarek, prezes Columbus Elite.
Przypomnijmy, że obecna edycja programu “Czyste Powietrze” jest skierowana do właścicieli jednorodzinnych domów mieszkalnych i obejmuje dofinansowanie kompleksowej termomodernizacji budynków oraz wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na nowoczesne źródła, spełniające najwyższe normy. Dopłaty można uzyskać na: wymianę kopciucha, czyli nieefektywnego źródła ciepła na paliwo stałe na nowy efektywny i ekologiczny kocioł, modernizację instalacji grzewczej, ocieplenie budynku, wymianę okien i drzwi, zakup rekuperacji, czyli wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, montaż instalacji fotowoltaicznej. W przypadku najwyższego poziomu dofinansowania, z kompleksową termomodernizacją, poziom dofinansowania wynosi nawet 135 000 zł.
BCC: Energetyka, podsumowanie roku
Eco Run celuje w 10 mln zł za 4 kw. 2024 r.
Zeneris Projekty z umowami na blisko 1,3 mln zł
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
W ciągu 10 lat w Polsce może brakować 2,1 mln pracowników. Ratunkiem dla rynku pracy wzrost zatrudnienia cudzoziemców
Do 2035 roku liczba osób pracujących w Polsce zmniejszy się o 2,1 mln – wynika z analizy Polskiego Instytutu Ekonomicznego. Lukę tę częściowo mogliby zapełnić pracownicy zagraniczni. Pracodawcy czekają na przepisy, które zwiększą atrakcyjność naszego rynku pracy dla imigrantów zarobkowych i ułatwią procedury. Nowe przepisy opracowane przez resort pracy, które mają wejść w życie w 2025 roku, mają zwiększyć szybkość i efektywność postępowań administracyjnych w sprawach zatrudniania cudzoziemców.
Konsument
Kupujący nieruchomości mogą jeszcze liczyć na rabaty. Zwłaszcza w przypadku nowych inwestycji deweloperskich
W grudniu sprzedaż nowych mieszkań na większości dużych rynków w Polsce pozostała stabilna względem poprzedniego miesiąca. Spadła w Krakowie i Warszawie, a wzrosła w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu i we Wrocławiu – wynika z Barometru Cen Mieszkań Tabelaofert.pl. Nowe mieszkania trafiające do oferty są zdecydowanie tańsze, niż wynosi średnia rynkowa dla danego miasta. Ze względu na dużą podaż lokali klienci mogą liczyć na rabaty cenowe, które w ciągu kolejnych sześciu–dziewięciu miesięcy będą jednak stopniowo maleć.
Zdrowie
Polska potrzebuje centralnego systemu dokumentacji medycznej. Jest niezbędny w wypadku sytuacji kryzysowych
W sytuacji konfliktu zbrojnego lub innej sytuacji kryzysowej o efektywności działań z zakresu medycyny pola walki może decydować dostęp do dokumentacji medycznej pacjenta – zarówno żołnierza, jak i cywila. Tymczasem okazuje się, że choć na placówkach ciąży obowiązek prowadzenia tej dokumentacji elektronicznie, to systemy w poszczególnych podmiotach nie komunikują się ze sobą. Zupełnie inne są też ramy prawne dla działania w tym zakresie jednostek cywilnych i wojskowych. Eksperci są zdania, że musi powstać centrum usług wspólnych, które będzie operatorem danych.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.