Komunikaty PR

Woltair prezentuje nową ofertę 30/50

2023-09-26  |  12:05
Biuro prasowe

Woltair, jedna z największych czeskich firm na rynku pomp ciepła i fotowoltaiki, obecna także na polskim rynku, ogłasza nową promocję „30/50”. Firma zobowiązuje się, że jeśli przez 30 dni roboczych od podpisania umowy nie zamontuje klientowi pompy ciepła, ten będzie mógł skorzystać z 50% rabatu.

Zainteresowanie pompami ciepła w Polsce utrzymuje się na wysokim poziomie. To powoduje, że wielu klientów ma obawy związane z czasem oczekiwania na montaż urządzenia. Wynika to m.in. z niedoboru wykwalifikowanych instalatorów pomp ciepła – szacuje się, że w Polsce brakuje nawet kilkudziesięciu tysięcy takich specjalistów. Na rynku jest powszechne nawet wielomiesięczne oczekiwanie na realizację umowy montażu.

Atrakcyjna oferta na montaż pompy ciepła

Woltair wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą mieć większe poczucie bezpieczeństwa i transparentności. Nowa oferta jest przeznaczona dla odbiorców indywidualnych. Firma deklaruje, że jest w stanie zrealizować ich zamówienia jeszcze w tym roku.

Osoba zainteresowana montażem pompy ciepła kontaktuje się z firmą Woltair. Jej doradca robi dokładny audyt budynku i na tej podstawie dobiera odpowiednie urządzenie. Jeśli tylko dany model jest dostępny w magazynie firmy, to pompa będzie objęta promocją. Woltair posiada na stanie ponad 400 sztuk pomp od wiodących marek, takich jak LG, Grundig, Viessmann, Daikin, czy Kołton.

Zgodnie z obowiązującą ofertą, firma ma 30 dni roboczych na montaż pompy od daty gotowości klienta. Za taką uznaje się wykonanie przez klienta prac będących w jego zakresie, przykładowo może to być doprowadzenie 3-fazowego zasilania do kotłowni. Jeśli Woltair nie zamontuje pompy ciepła w ciągu 30 dni roboczych, klient otrzymuje 50% rabat na całe zamówienie.

„Osobom, które decydują się na montaż pompy ciepła, Woltair oferuje pełną transparentność oraz poczucie bezpieczeństwa. Nasza nowa promocja dla polskich klientów jest tylko tego potwierdzeniem. W przeciwieństwie do innych firm, opłacają oni zaliczkę w wysokości 50% wartości całej umowy. Jeśli z jakichś powodów nie zdążymy zamontować pompy ciepła w ciągu 30 dni roboczych, to klient otrzymuje rabat na drugie 50% wartości zamówienia. Co warto podkreślić, w naszej ofercie mamy 12 wiodących producentów pomp, co sprawia, że każdy otrzymuje urządzenie odpowiednio dopasowane do swoich potrzeb” – mówi Michał Borek, Country Manager w Woltair Polska.

Nowa oferta jest dostępna bezterminowo, dotyczy także fotowoltaiki.

Woltair to czeski start-up, który jest obecny także w Polsce, Niemczech i we Włoszech. Firma rozwija platformę, która skupia osoby zainteresowane rozwojem zielonych technologii. Swoich klientów kompleksowo prowadzi przez cały proces inwestycji w OZE, począwszy od analizy zapotrzebowania na ciepło i energię, poprzez dobór instalacji aż po sam montaż. Platforma Woltair łączy klientów z technikami, dzięki czemu odbiorca końcowy może w jednym miejscu wygodnie nadzorować cały proces swojej ekologicznej inwestycji. Na początku października w Polsce zacznie działać Akademia Woltair, dzięki temu projektowi firma zyska jeszcze większą ilość wykwalifikowanych instalatorów, którzy będą mogli wykonywać prace montażowe. Wkrótce firma zaprezentuje także na polskim rynku swoją pompę ciepła – WLTR.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.woltair.pl/pompy-ciepla-30-50

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Energetyka Polityka klimatyczno-energetyczna z ludzką twarzą jest możliwa - konferencja Biuro prasowe
2025-03-12 | 16:20

Polityka klimatyczno-energetyczna z ludzką twarzą jest możliwa - konferencja

Czy polityka klimatyczno-energetyczna może być przyjazna ludziom? Jak maksymalnie wykorzystać jej społeczne i ekonomiczne korzyści? O tym debatować będą eksperci podczas konferencji
Energetyka Farma fotowoltaiczna w Miłkowicach – pierwszy projekt OZE z udziałem Amazon w Polsce – produkuje już energię słoneczną!
2025-02-07 | 06:00

Farma fotowoltaiczna w Miłkowicach – pierwszy projekt OZE z udziałem Amazon w Polsce – produkuje już energię słoneczną!

Zakup energii odnawialnej z farmy fotowoltaicznej w Miłkowicach jest jednym z czterech projektów Amazon w Polsce, opartym na OZE, które pomagają
Energetyka BCC: Energetyka, podsumowanie roku
2024-12-28 | 12:30

BCC: Energetyka, podsumowanie roku

Transformacja polskiej energetyki przyśpieszyła w 2024 roku  – udział węgla w miksie energetycznym maleje, a odnawialne źródła energii zyskują na znaczeniu. Jednak szybkie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Targi Bezpieczeństwa

Handel

Negocjacje między UE i USA w sprawie ceł trwają. Przełom możliwy podczas czerwcowej wizyty Trumpa w Europie

Czas, jaki Donald Trump zostawił krajom obłożonym cłami na negocjacje, zbliża się do półmetka. Umowę podpisała Wielka Brytania, ogłoszono również porozumienie z Chinami. Unia Europejska, która jest czwartym partnerem handlowym USA, do niedawna zdawała się nie czynić żadnych postępów w rozmowach. Jednak negocjacje trwają. Zdaniem europosła Michała Szczerby z PO stanowisko Unii powinno być twarde, a przede wszystkim jednomyślne. Okazją do rozmów może być wizyta Trumpa na czerwcowym szczycie NATO w Hadze.

Przemysł

Unijne programy szansą dla polskiego przemysłu zbrojeniowego. Wkrótce uruchomione będzie 150 mld euro na niskooprocentowane pożyczki

Prace nad uruchomieniem instrumentu pożyczkowego SAFE są na ostatniej prostej. Jak poinformował MON, po wielu tygodniach negocjacji został on przyjęty przez stałych przedstawicieli państw członkowskich przy UE. Wdrożenie SAFE oznacza uruchomienie 150 mld euro niskooprocentowanych pożyczek na finansowanie inwestycji państw członkowskich w obronność. Wysiłki krajowe i unijne koncentrują się teraz na zwiększaniu potencjału europejskiego przemysłu obronnego i budowaniu zdolności obrony i odstraszania.

Konsument

Roboty w służbie środowisku. Ograniczanie ilości odpadów możliwe dzięki automatyzacji

Sztuczna inteligencja i robotyka już dziś pomagają firmom ograniczać swój wpływ na środowisko. Korzyści z inwestycji w zaawansowaną automatyzację odczuwają także konsumenci. Przykładem może być automatyczny system pakowania wdrażany przez Amazon. Robot dostosowujący każdorazowo rozmiar papierowego opakowania do danego produktu pozwolił już zaoszczędzić 3 mln t materiału opakowaniowego, co oznacza dla kupujących mniej materiałów do utylizacji i prostszy recykling.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.