Komunikaty PR

Woltair prezentuje nową ofertę 30/50

2023-09-26  |  12:05
Biuro prasowe

Woltair, jedna z największych czeskich firm na rynku pomp ciepła i fotowoltaiki, obecna także na polskim rynku, ogłasza nową promocję „30/50”. Firma zobowiązuje się, że jeśli przez 30 dni roboczych od podpisania umowy nie zamontuje klientowi pompy ciepła, ten będzie mógł skorzystać z 50% rabatu.

Zainteresowanie pompami ciepła w Polsce utrzymuje się na wysokim poziomie. To powoduje, że wielu klientów ma obawy związane z czasem oczekiwania na montaż urządzenia. Wynika to m.in. z niedoboru wykwalifikowanych instalatorów pomp ciepła – szacuje się, że w Polsce brakuje nawet kilkudziesięciu tysięcy takich specjalistów. Na rynku jest powszechne nawet wielomiesięczne oczekiwanie na realizację umowy montażu.

Atrakcyjna oferta na montaż pompy ciepła

Woltair wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą mieć większe poczucie bezpieczeństwa i transparentności. Nowa oferta jest przeznaczona dla odbiorców indywidualnych. Firma deklaruje, że jest w stanie zrealizować ich zamówienia jeszcze w tym roku.

Osoba zainteresowana montażem pompy ciepła kontaktuje się z firmą Woltair. Jej doradca robi dokładny audyt budynku i na tej podstawie dobiera odpowiednie urządzenie. Jeśli tylko dany model jest dostępny w magazynie firmy, to pompa będzie objęta promocją. Woltair posiada na stanie ponad 400 sztuk pomp od wiodących marek, takich jak LG, Grundig, Viessmann, Daikin, czy Kołton.

Zgodnie z obowiązującą ofertą, firma ma 30 dni roboczych na montaż pompy od daty gotowości klienta. Za taką uznaje się wykonanie przez klienta prac będących w jego zakresie, przykładowo może to być doprowadzenie 3-fazowego zasilania do kotłowni. Jeśli Woltair nie zamontuje pompy ciepła w ciągu 30 dni roboczych, klient otrzymuje 50% rabat na całe zamówienie.

„Osobom, które decydują się na montaż pompy ciepła, Woltair oferuje pełną transparentność oraz poczucie bezpieczeństwa. Nasza nowa promocja dla polskich klientów jest tylko tego potwierdzeniem. W przeciwieństwie do innych firm, opłacają oni zaliczkę w wysokości 50% wartości całej umowy. Jeśli z jakichś powodów nie zdążymy zamontować pompy ciepła w ciągu 30 dni roboczych, to klient otrzymuje rabat na drugie 50% wartości zamówienia. Co warto podkreślić, w naszej ofercie mamy 12 wiodących producentów pomp, co sprawia, że każdy otrzymuje urządzenie odpowiednio dopasowane do swoich potrzeb” – mówi Michał Borek, Country Manager w Woltair Polska.

Nowa oferta jest dostępna bezterminowo, dotyczy także fotowoltaiki.

Woltair to czeski start-up, który jest obecny także w Polsce, Niemczech i we Włoszech. Firma rozwija platformę, która skupia osoby zainteresowane rozwojem zielonych technologii. Swoich klientów kompleksowo prowadzi przez cały proces inwestycji w OZE, począwszy od analizy zapotrzebowania na ciepło i energię, poprzez dobór instalacji aż po sam montaż. Platforma Woltair łączy klientów z technikami, dzięki czemu odbiorca końcowy może w jednym miejscu wygodnie nadzorować cały proces swojej ekologicznej inwestycji. Na początku października w Polsce zacznie działać Akademia Woltair, dzięki temu projektowi firma zyska jeszcze większą ilość wykwalifikowanych instalatorów, którzy będą mogli wykonywać prace montażowe. Wkrótce firma zaprezentuje także na polskim rynku swoją pompę ciepła – WLTR.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.woltair.pl/pompy-ciepla-30-50

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Energetyka Dzięki OZE wspólnoty i spółdzielnie mogą ciąć koszty prądu do minimum Biuro prasowe
2023-11-30 | 12:00

Dzięki OZE wspólnoty i spółdzielnie mogą ciąć koszty prądu do minimum

Najbliższe miesiące to najlepszy czas na inwestycje w odnawialne źródła energii. Dzięki wsparciu dotacji i niskooprocentowanych kredytów wspólnoty i spółdzielnie
Energetyka Kolejne budynki zyskają własne węzły cieplne. EPEC likwiduje stację grupową
2023-11-29 | 10:00

Kolejne budynki zyskają własne węzły cieplne. EPEC likwiduje stację grupową

Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej realizuje kolejny etap modernizacji systemu ciepłowniczego. Prace obejmują likwidację stacji grupowej przy ul. Barona 2a w Elblągu oraz
Energetyka Wizerunek i sukces firmy zależą od tego, jakiej używa energii
2023-11-23 | 11:30

Wizerunek i sukces firmy zależą od tego, jakiej używa energii

Firmy, które do swoich działań wdrażają ekologiczne rozwiązania, stają się bardziej konkurencyjne. Na ich podejście do środowiska zwracają uwagę nie tylko potencjalni klienci,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Edukacja

Demografia, zdrowie, edukacja i ekologia. Nowe technologie mają coraz większe znaczenie dla rozwiązywania najbardziej palących problemów

O pozytywnym wpływie technologii na biznes mówi się od dawna, za czym idą rosnące z roku na rok inwestycje przedsiębiorstw w ten obszar, m.in. chmurę czy sztuczną inteligencję. Coraz częściej nowe technologie znajdują także zastosowanie w rozwiązywaniu palących problemów globalnych. Pracują nad nimi zarówno duże korporacje, naukowcy i studenci, jak i start-upy z całego świata. – Nowe technologie posiadają ogromny potencjał w przekształcaniu i wspieraniu kluczowych obszarów społeczno-gospodarczych, takich jak edukacja, zdrowie, środowisko i gospodarka – mówi Alicja Tatarczuk z Huaweia. Koncern szuka takich innowacyjnych pomysłów wśród młodych naukowców w swoim konkursie Tech4Good, który jest częścią programu Seeds for the Future.

Handel

W okresie okołoświątecznym Polacy generują duże ilości elektroodpadów. Połowa nie wie, że nie można ich wyrzucić do śmietnika

Polacy mają problem z prawidłowym wskazaniem elektroodpadów i nie do końca wiedzą, gdzie oddawać takie zużyte sprzęty – pokazuje badanie agencji badawczej Zymetria na zlecenie RLG. 34 proc. badanych przyznało, że zdarzyło im się źle zutylizować wyrzucane elektroodpady. Odpady, które najczęściej trafiają w nieodpowiednie miejsce, to m.in. kable, ładowarki czy słuchawki. – Podobnie jest z różnego rodzaju golarkami, lokówkami, zabawkami na baterie i innymi małymi sprzętami, czyli tym, co niebawem będziemy kupować pod choinkę – zauważa Monika Wyciechowska z RLG w Polsce. Jak wskazuje, ponad połowa Polaków nie wie, że starych sprzętów nie wolno wyrzucać do pięciu frakcji, ale trzeba je oddać do specjalnych punktów zbiórki.

Bankowość

Banki i fundusze skoncentrowane na zielonych aspektach finansowanych projektów. UE stawia przed nimi coraz więcej wymogów

Zielona transformacja w Europie odciska coraz mocniejsze piętno na wszystkich sektorach gospodarki, także w branży finansowej. Wchodzące w życie kolejne regulacje z jednej strony wymuszają na bankach i innych instytucjach uwzględnianie kwestii ESG przy podejmowaniu decyzji o udzielaniu firmom kredytu inwestycyjnego czy zakupie akcji lub obligacji spółek. Z drugiej strony kolejne dyrektywy i rozporządzenia tworzą podstawy do oceny stopnia „zieloności” projektów. Ekologizację branży ma wspomóc utworzona właśnie platforma koordynująca działania branży – POLSIF.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.