Komunikaty PR

„favorite star” – karin ann powraca w folkowym stylu

2023-10-19  |  15:35
Biuro prasowe
Kontakt
KAROLINA SIUDYŁA
MAGNIFICO MARKETING&PR CONSULTANTS

WAŁ MIEDZESZYŃSKI 608a
03-988 WARSZAWA
karolina|magnifico.com.pl| |karolina|magnifico.com.pl
609776612
www.magnifico.com.pl

Karin Ann, słowacka piosenkarka, głos Pokolenia Z od początku kariery lubi eksperymentować i zaskakiwać. Młoda artystka tym razem powraca z nowym singlem w stylu folkowej ballady. Video do piosenki będące kontynuacją wydanego we wrześniu singla, „a stranger with my face” wyreżyserował ponownie amerykański teamTUSK.

Utwór wyprodukowany i współtworzony w Londynie przez Karin Ann wraz z Sachą Skarbkiem, miał światową premierę 13.10. Opowiada o tym, jak każda relacja społeczna (czy to przyjaźń, czy związek romantyczny) pozostawia swój ślad, swoje piętno, które dostrzegamy wówczas, gdy ktoś nowy pojawia się w naszym życiu. 

O piosence Karin Ann mówi

"Śladem, który często na mnie zostaje, jest czyjaś trauma. Jestem naprawiaczką i zawsze staram się "naprawiać" ludzi, biorąc na siebie ich problemy. Chodzi też o to, że czasami ludzie zachowują się inaczej w zależności od tego, z kim są - z rodziną, przyjaciółmi, a potem znowu inną osobowością, gdy są z tobą sami".

Utworowi towarzyszy teledysk, będący druga część krótkometrażowego filmu — queerowego romansu szpiegowskiego 
z udziałem Karin Ann u boku brytyjsko-amerykańskiego sportowca i aktora Gusa Kenworthy'ego oraz amerykańskiej aktorki Ashley Moore. Film, wyreżyserowany przez amerykański duet TUSK (Camila Cabello, Alessia Cara, Tate McRae), jest kontynuacją części pierwszej, która była teledyskiem do poprzedniego singla Karin Ann "a stranger with my face".

Nakręcona w czeskiej Pradze i osadzona w Hollywood lat 50. historia opowiada o młodej sekretarce (Karin Ann) pracującej 
w hollywoodzkim studiu filmowym, której zadaniem jest odkrycie prawdy o skandalizujących romansach gwiazdy filmowej (Moore) z różnymi mężczyznami. Podczas szpiegowania sekretarka odkrywa, że wszystkie te romanse są przykrywką dla jej prawdziwej tożsamości seksualnej, która w tamtych czasach była tematem tabu. W trakcie filmu wydaje się, że sekretarkę 
i aktorkę rzeczywiście może łączyć coś więcej. W części drugiej, do której ścieżkę dźwiękową tworzy nowy singiel "ulubiona gwiazda", Karin jest rozdarta między miłością do aktorki a pracą. Zamiast tego, gdy ich związek rozkwita, decydują się na wspólny skandal...

Na temat klipów, które przywołują estetykę starego Hollywood i wyzwania stojące przed osobami LGTBQ+, Karin Ann mówi:  

"Kiedy zdecydowaliśmy się zrobić dwuczęściowe wideo dla 'a stranger with my face' i 'favorite star', i kiedy zdecydowaliśmy się zrobić z tego historię szpiegowską, od razu powiedziałam, że musimy ją osadzić w Hollywood lat 50. To właśnie moje pierwsze skojarzenie — historia szpiegowska. I tak finalnie stworzyliśmy historię queer, zainspirowaną prawdziwymi wydarzeniami z tamtych czasów".

Link do video: https://www.youtube.com/watch?v=GFwqF2EkLgg

Utwór dostępny jest na wszystkich platformach streamingowych.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: MAGNIFICO MARKETING&PR CONSULTANTS
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Kultura Moda w natarciu… ma szansę zmienić nasz świat na lepsze – ciekawe spojrzenie na trendy na konferencji w Osace Biuro prasowe
2025-05-14 | 06:00

Moda w natarciu… ma szansę zmienić nasz świat na lepsze – ciekawe spojrzenie na trendy na konferencji w Osace

Marki modowe mają wpływ na postawy społeczne. Są też istotne z punktu widzenia ochrony środowiska naturalnego. O wyzwaniach na przyszłość dla branży modowej i nie tylko
Kultura Co 7. Polak na pewno kupi książkę pod choinkę
2024-12-19 | 08:00

Co 7. Polak na pewno kupi książkę pod choinkę

Książka to prezent świąteczny, na który decyduje się ponad połowa Polaków. Jak pokazują wyniki „Badania o książkach” przeprowadzonego przez IMAS International na
Kultura Świąteczny eko-prezent dla mieszkańców Szczecina
2024-12-18 | 12:15

Świąteczny eko-prezent dla mieszkańców Szczecina

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia mieszkańcy Szczecina otrzymali od Browaru Bosman i Miasta Szczecin wyjątkowy eko-prezent. Browar opracował koncepcję parku przy ulicy

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Targi Bezpieczeństwa

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca

5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.

Ochrona środowiska

Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.

Handel

Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.