Komunikaty PR

Nowi eksperci dołączają do Griffin Real Estate

2020-04-03  |  16:00
Biuro prasowe
Kontakt
Izabela Kowalska
Grayling Poland Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie
00-807 Warszawa
izabela.kowalska|grayling.com| |izabela.kowalska|grayling.com
609707150
www.grayling.com

Jakub Art i Adrian Mieloch dołączyli do działu finansów Griffin Real Estate. Obydwaj rozpoczęli pracę na stanowiskach Vice President Finance.

Do obowiązków Jakuba Arta będą należeć kwestie związane z wszystkimi platformami inwestycyjnymi firmy. W nowej roli odpowiada on również za procesy finansowane, sprawozdawcze i zarządzanie aktywami firmy.  

Poprzednio jako Senior w dziale audytu w Ernst & Young odpowiadał za współpracę z Echo Investment, Skanska i CBRE Global Investors. W swojej karierze pracował również dla Marvipol Development, gdzie jako Head of Controlling and Reporting był odpowiedzialny za budżetowanie, procesy finansowe związane z bankami i obligacjami, przygotowanie modeli finansowych, prognozowanie przychodów i wydatków oraz sporządzanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej (MSSF).  

Adrian Mieloch, który również dołączył do działu finansów Griffin Real Estate, odpowiada za sprawozdawczość statutową, zarządczą i bankową, budżetowanie oraz prognozowanie przepływów pieniężnych, a także kontrolę wyników i zarządzanie bieżącymi sprawami operacyjnymi firmy.

Adrian Mieloch specjalizuje się w prowadzeniu badań jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych oraz pakietów sprawozdawczości finansowej z różnych branż, w tym podmiotów gospodarczych notowanych w krajach Unii Europejskiej. Adrian Mieloch jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej. Posiada ponad 6-letnie doświadczenie w doradztwie finansowym zdobyte w takich firmach jak PwC, gdzie przez ostatnie 3 lata prowadził liczne projekty świadczące usługi audytu dla klientów międzynarodowych i lokalnych.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Grayling Poland Sp. z o.o.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Finanse Bitget
2025-07-21 | 09:00

Raport Bitget Wallet ujawnia, że gry i podróże to główne obszary w których płacimy kryptowalutami

Raport Bitget Wallet ujawnia, że gry i podróże to główne obszary w których płacimy kryptowalutam. Ponad jedna trzecia użytkowników portfeli
Finanse Pożyczki online dla Polaków mieszkających za granicą – kto może je dostać i na jakich warunkach?
2025-07-17 | 08:00

Pożyczki online dla Polaków mieszkających za granicą – kto może je dostać i na jakich warunkach?

Pożyczki online a emigracja – dlaczego warto o nich mówić?  Coraz więcej Polaków wybiera życie za granicą, szukając stabilizacji, lepszych zarobków
Finanse Nie tylko dla gigantów. Jak zarządzanie emisjami pomaga MŚP sięgać po zielone finansowanie
2025-07-17 | 06:00

Nie tylko dla gigantów. Jak zarządzanie emisjami pomaga MŚP sięgać po zielone finansowanie

Dzisiaj zarządzanie firmą to znacznie więcej niż troska o produkcję, sprzedaż czy świadczenie usług. Przedsiębiorca, który chce skutecznie się rozwijać i utrzymać

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Edukacja

Konsument

Branża pomp ciepła w Polsce odczuwa konsekwencje dezinformacji. Krążące mity zniechęcają do tej technologii

Przedstawiciele branży pomp ciepła biją na alarm: mity i dezinformacja krążące w przestrzeni publicznej, brak wystarczającego wsparcia informacyjnego rządu i nieprawidłowości w działalności nieuczciwych firm w poprzedniej edycji programu Czyste Powietrze – to główne przyczyny pogorszenia wizerunku tej technologii. Branża walczy z dezinformacją i stara się wzmacniać świadomość społeczną w zakresie ekologicznych i ekonomicznych korzyści z instalacji pomp ciepła. Jednocześnie podkreśla potrzebę kompleksowych działań ze wsparciem rządu.

Handel

W UE trwa dyskusja o większej kontroli przesyłek e-commerce o wartości poniżej 150 euro. Zwolnienie z cła jest nadużywane

Do Europy w ubiegłym roku trafiło ok. 4,5 mld przesyłek e-commerce o niskiej wartości, czyli poniżej progu 150 euro, który zwalnia z cła. To dwa razy więcej niż w 2023 roku. W 65 proc. przypadków wartość przesyłki jest zaniżana właśnie z uwagi na politykę celną, co zdaniem instytucji unijnych jest naruszeniem uczciwej konkurencji. W dodatku wiele z tych produktów nie spełnia norm bezpieczeństwa czy norm środowiskowych wymaganych w Europie. Dlatego trwa dyskusja nad tym, jak zwiększyć kontrolę nad wpływającymi z zagranicy paczkami.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.