Glosel otwiera program płatnych staży dla studentów i absolwentów
Glosel to największa spółka w północno-wschodniej Polsce prowadząca sprzedaż online. W jej ramach działa m.in. wielokrotnie nagradzana księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl oraz sklep z produktami spożywczymi i kosmetykami – Bee.pl. Obecnie firma otwiera program stażowy, dzięki któremu osoby wkraczające na rynek pracy, będą mogły zdobyć cenne doświadczenie z zakresu e-commerce i marketingu.
Program stażowy Glosel skierowany jest do studentów i absolwentów uczelni wyższych z Białegostoku i regionu. Do wyboru są 3 ścieżki rozwoju, każda z nich trwająca po 3 miesiące – E-commerce, Social Media, Planowanie i Retencja. Firma oferuje umowę stażową, wynagrodzenie, szkolenia wewnętrzne, dedykowanego opiekuna oraz zniżki pracownicze. Najlepsi stażyści mają szansę pozostać z Gloselem na dłużej i zyskać stałe zatrudnienie.
– Poszukujemy młodych, energicznych talentów, które chcą rozwijać się w jednym z bardziej przyszłościowych kierunków, jakim jest sprzedaż w internecie. Nasi stażyści otrzymają mnóstwo praktycznej wiedzy i zyskają umiejętności mocno cenione na dzisiejszym rynku pracy. Ze swojej strony mamy nadzieję, że zgłoszą się do nas osoby, które w przyszłości zasilą zespół TaniaKsiazka.pl oraz Bee.pl – mówi Joanna Moroz-Jatkowska, dyrektor HR.
Obecnie Glosel zatrudnia 430 pracowników, w tym 30 specjalistów z zakresu e-commerce i marketingu. Do swojej dyspozycji mają oni designerską przestrzeń biurową o powierzchni ponad tysiąca metrów kwadratowych (przy ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Białymstoku).
Dokładna oferta programu stażowego Glosel zostanie zaprezentowana 20 kwietnia 2021 r. w ramach Targów Praktyk i Staży Politechniki Białostockiej. Szczegóły dostępne są także na stronie: https://www.taniaksiazka.pl/program-stazowy-glosel-a-906.html
Glosel istnieje na rynku od 19 lat. Spółka może się pochwalić wieloma nagrodami – kilkakrotnie zdobyła Gazele Biznesu i e-Gazele Biznesu, otrzymała też tytuł Podlaskiej Marki Konsumentów 2019 oraz Nagrodę Awans Roku 2019 XVII edycji Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw "Kuriera Porannego". TaniaKsiazka.pl od wielu lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach dla najlepszych sklepów internetowych Ceneo.pl oraz Opineo.pl.
Finał III edycji akcji „Dom z Serca”
Dynamiczny rozwój i inwestycja w przyszłość: podsumowanie roku 2024 w sieci fran
DDW podsumowuje rok 2024 branży wodorowej
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.