Nowe sukcesy kanału Tarczyński Studio Live i Tarczyński Protein Team
Publicon
Wyspa Słodowa 7
50-266 Wrocław
a.pokrywka|publicon.pl| |a.pokrywka|publicon.pl
+48 517 671 539
www.publicon.pl
Transmisje rozgrywek e-sportowych z turnieju Malta Vibes Knockout Series na kanale Tarczyński Studio Live obejrzano w sierpniu blisko 340 000 razy. Ponad 100 godzin profesjonalnie przygotowanej transmisji – wzbogaconej o ekspercki komentarz i realizację na najwyższym poziomie – przyciągnęło przed ekrany dokładnie 146 000 widzów. Pik oglądalności nastąpił 25 sierpnia, kiedy Studio transmitowało walkę trzech polskich drużyn o miejsca w półfinale turnieju.
Nasze zaangażowanie w e-sport rośnie z roku na rok, a rezultaty utwierdzają nas w przekonaniu, że to była właściwa decyzja. Myślę, że w krótkim czasie dla wielu kibiców i graczy staliśmy się pewną częścią rozgrywek – czy to dzięki transmisjom w TSL, czy też przekąskom, które towarzyszą meczom. Uważam, że e-sport to przyszłość marketingu sportowego – dlatego w tej branży dalej będziemy aktywnym partnerem – mówi Tomasz Tarczyński, Dyrektor Marketingu i Eksportu w Tarczyński S.A.
Projekt Tarczyński Studio Live ruszył w marcu 2020 roku i jest prowadzony przez agencję Cyberwolves. Niedawno twórcy projektu informowali, że tylko w pierwszym półroczu 2021 r. transmisje z profesjonalnym komentarzem obejrzało ponad 3,5 mln widzów.
Stabilna forma Tarczyński Protein Team
Dobrymi wynikami może się również pochwalić drużyna Tarczyński Protein Team (TPT). Choć po jej powołaniu w 2020 roku pierwsze kroki na krajowym podwórku mogły wydawać się trudne, to przeprowadzona w lipcu przebudowa popularnych “Kabanosów” przyniosła oczekiwane rezultaty. Nowy team tworzą obecnie:
-
Karol „NATSU” Olszak
-
Michał „mchk” Bartosiak
-
Bartłomiej „Masked” Trybuła
-
Szymon „sk1tt” Rogoziński
-
Adrian „Bojjar” Bojar
W tym składzie drużyna TPT szybko awansowała do Mistrzowskiej Dywizji Polskiej Ligi Esportowej, a także znalazła się w elitarnym gronie 10 zespołów grających w fazie finałowej Mistrzostw Polski ESL. Jak potoczą się ich dalsze losy i czy dostarczą sponsorom kolejnych powodów do radości? O tym przekonamy się już wkrótce – najbliższy mecz TPT rozegra w poniedziałek, 13 września o 18:00. Ich rywalem będzie ekipa M1EDEN.
Finał III edycji akcji „Dom z Serca”
Dynamiczny rozwój i inwestycja w przyszłość: podsumowanie roku 2024 w sieci fran
DDW podsumowuje rok 2024 branży wodorowej
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.