Komunikaty PR

TRAFFIT – polski start-up dostrzeżony przez Facebooka

2021-11-26  |  12:02
Biuro prasowe

Czy polskie start-upy mają szansę zostać dostrzeżone na arenie międzynarodowej? Oczywiście! Jedną z takich firm jest TRAFFIT – oferujący innowacyjny system do automatyzacji rekrutacji. Firma została doceniona przez Facebooka i znalazła się w gronie wyróżnionych organizacji, które mogły zaprezentować swoje osiągnięcia podczas wspólnego spotkania. To jednak nie koniec dobrej passy firmy – TRAFFIT może pochwalić się również zdobytą nagrodą i odważnymi planami.

 

Rozmowa na szczycie

Spotkanie z władzami najpopularniejszego portalu społecznościowego na świecie to ważne wydarzenie, o którym marzy zapewne niejeden przedsiębiorca. Facebook wybrał zaledwie 6 firm z Europy Środkowo-Wschodniej, by omówić możliwości, jakie platforma daje młodym organizacjom.

To dla nas niezwykłe wyróżnienie znaleźć się w gronie niewielu firm, które miały okazję porozmawiać z najważniejszymi osobistościami Facebooka. Cieszymy się, że nasza praca jest dostrzegana również poza Polską i sądzimy, że pomoże nam to w jeszcze intensywniejszym rozwoju. – mówi Adrian Wolak, CEO TRAFFIT.

To nie pierwszy raz, gdy TRAFFIT został dostrzeżony przez tę międzynarodową korporację. Facebook wybrał firmę jako jedyną w Polsce, która ma możliwość publikacji ofert na portalu społecznościowym – na całym świecie wyróżnienie to spotkało zaledwie 30 przedsiębiorstw!

 

Nagroda w branży HR

Firma doceniana jest również w Polsce. TRAFFIT zyskał niemałe wyróżnienie – główną nagrodę w konkursie HR Dream Team organizowanym przez portal Pracuj.pl. Nagrodę w kategorii „Rozwój talentów w organizacji” zapewnił firmie projekt TRAFFIT Pathways, którego założeniem jest umożliwienie pracownikom przejrzystego systemu awansów i rozwoju.

Dzięki temu rozwiązaniu pracownicy dokładnie znają kryteria, które powinni spełnić, by otrzymać awans, a także swoje zadania i obowiązki. Tak mogą zaplanować własną drogę kariery. To również transparentny system wynagrodzeń.
 

Ambitne plany na przyszłość

TRAFFIT nie spoczywa jednak na laurach. Zespół pracuje obecnie nad pierwszą w Polsce bazą firm rekrutacyjnych. Będzie to darmowa platforma zrzeszająca agencje z całego kraju, która ułatwi osobom kontakt z rekruterami w ich okolicy.

 

Start platformy zaplanowany jest już na koniec października.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma Roboty mobilne – w jakich zadaniach mogą zastąpić człowieka? Biuro prasowe
2022-01-20 | 01:00

Roboty mobilne – w jakich zadaniach mogą zastąpić człowieka?

Wiele mówi się o tym, że roboty mobilne to niezastąpieni pomocnicy w realizacji procesów transportu wewnętrznego w wielu firmach. Dowiedzmy się jednak, w jakich obszarach
Firma Gdańska firma powołała do życia fundację Biznes dla Klimatu
2022-01-19 | 09:00

Gdańska firma powołała do życia fundację Biznes dla Klimatu

Gdańska firma powołała do życia fundację Biznes dla Klimatu Jesienią 2021 roku Wojciech Falkowski, prezes gdańskiej firmy Ecol-Group powołał do życia fundację Biznes dla Klimatu.
Firma 5 mld etykiet rocznie, czyli podstawa automatyzacji w dobie Przemysłu 4.0
2022-01-19 | 01:00

5 mld etykiet rocznie, czyli podstawa automatyzacji w dobie Przemysłu 4.0

Etisoft, producent etykiet, materiałów samoprzylepnych i elementów funkcyjnych, wytwarza rocznie ok.  5 mld etykiet. Można je znaleźć w większości polskich domów

Więcej ważnych informacji

Finanse

Wynagrodzenia w IT coraz wyższe. Pracodawcy walczą o talenty benefitami sięgającymi 100 tys. zł i obsługą prywatnego consierge’a

COVID-19 nie spowolnił wzrostu wynagrodzeń w branży IT. Tylko w pierwszej połowie ubiegłego roku kontraktorzy zatrudnieni w modelu B2B mogli liczyć na zarobki wyższe od 12,5 do 20 proc. – wynika z danych Just Join IT. Popyt na wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów też jest coraz większy, dlatego firmy zaczynają kusić potencjalnych pracowników już nie tylko wysokimi zarobkami, ale i coraz bardziej wymyślnymi benefitami. – Ostatnio firmy wprowadzają takie rozwiązania jak premia za podpis, która czasami dochodzi nawet do 100 tys. zł, czy możliwość skorzystania z prywatnego concierge’a. To są nowości, które pojawiają się na polskim rynku i z których korzysta coraz więcej pracodawców – mówi Piotr Nowosielski, prezes Just Join IT.

Ochrona środowiska

Recykling turbin wiatrowych to problem dla branży OZE. Technologia opracowana przez polską spółkę ma pomóc go rozwiązać

Stowarzyszenie WindEurope szacuje, że w całej Europie do 2023 roku nawet ok. 14 tys. turbin wirników elektrowni wiatrowych może zostać wycofanych z eksploatacji. Łopaty wirników, wykonane z materiałów kompozytowych, są bardzo trudne w recyklingu, a ich zagospodarowanie stwarza problem dla całej branży. Jak ocenia WindEurope, w sektorze energii wiatrowej na całym świecie jest obecnie w użyciu nawet 2,5 mln ton materiałów kompozytowych. Polska spółka 2loop Tech pracuje nad metodą ich przetwarzania, aby można było odzyskać z nich surowce do ponownego wykorzystania, np. w budownictwie. Spółka jest w przededniu złożenia wniosku patentowego na opracowaną przez siebie technologię.

Media i PR

Coraz bliżej debiutu platformy społecznościowej Donalda Trumpa. Pozycja wielkich graczy raczej nie jest zagrożona

Nowa aplikacja społecznościowa należąca do Donalda Trumpa w lutym ma być powszechnie dostępna do ściągnięcia. To odpowiedź byłego prezydenta USA na blokowanie od ponad roku jego profili na Facebooku czy Twitterze. W obecnym stanie prawnym nowe media społecznościowe są na straconej pozycji względem cyfrowych gigantów. Zdaniem ekspertów potrzebne są regulacje, które dadzą dostęp do publikowanych w social mediach treści również osobom niezarejestrowanym na ich platformach. Apelują oni także o większą przejrzystość decyzji na temat blokowania kont użytkowników.

Handel

Najwyższa od kilku dekad inflacja zmorą konsumentów w całej Europie i USA. Inwestorzy czekają na ruchy banków centralnych [DEPESZA]

– Retoryka RPP i prezesa Glapińskiego zmieniła się znacząco. Obecnie projekcja inflacji na 2022 rok to 7,6 proc., a kolejne podwyżki są prawdopodobne – mówi Maciej Kik, zarządzający funduszami akcji Generali Investments TFI. Jak podkreśla, inflacja to aktualnie słowo klucz na wielu rynkach, nie tylko w Polsce, ale i w Stanach Zjednoczonych, gdzie na rynkach akcji wyraźnie widać oczekiwanie na reakcję Fedu. Rezerwa Federalna zapowiedziała już na ten rok trzy podwyżki stóp procentowych.