Komunikaty PR

Dołącz do zespołu Żabki i zostań operatorem wózków widłowych

2021-08-27  |  11:30
Biuro prasowe

Żabka nieustannie się rozwija i powiększa swój zespół pracowników. Obecnie poszukuje ok. 40 osób z uprawnieniami operatora wózków widłowych do pracy w lokalizacjach, w których znajdują się jej centra logistyczne i terminale przeładunkowe, w szczególności w Komornikach, Nadarzynie i Szczecinie. Sieć oferuje konkurencyjne warunki zatrudnienia, m.in. umowę o pracę bez okresu próbnego, atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych.

– Aby zapewnić ciągłość dostaw do wszystkich placówek Żabka, nieustannie rozwijamy zespół departamentu logistyki. Aktualnie poszukujemy ok. 40 operatorów wózków widłowych. Zachęcam wszystkie osoby z odpowiednimi uprawnieniami, aby dołączyły do zespołu Żabki. Oferujemy nie tylko atrakcyjne warunki zatrudnienia, ale też dajemy każdemu pracownikowi szansę na rozwój i uwalnianie jego naturalnego potencjału – mówi Jolanta Bańczerowska, Członkini Zarządu ds. Strategii Personalnej Grupy Żabka.

Żabka gwarantuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego oraz atrakcyjny system wynagrodzenia. Firma zapewnia pracownikom centrów logistycznych niezbędne narzędzia pracy, odzież roboczą, comiesięczny dodatek transportowy (w wysokości od 100 do 300 zł w zależności od lokalizacji) lub możliwość korzystania z transportu zorganizowanego, bezpłatny parking oraz darmową kawę, herbatę i napoje. W przypadku pracy wykonywanej w chłodni lub mroźni pracownicy otrzymują dodatek chłodniczy lub mroźniczy, odpowiednią do niskich temperatur odzież roboczą oraz posiłki regeneracyjne.

Zatrudnieni w Żabce mogą liczyć także na bogaty pakiet benefitów, w skład którego wchodzą m.in. prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport. Osoby ze stażem pracy powyżej 3 lat mogą także uczestniczyć w pracowniczym programie emerytalnym.

Co ważne, każdy z pracowników ma możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji. Żabka zapewnia dofinansowanie do szkoleń i kursów oraz nauki języków obcych. Organizuje także liczne konkursy pracownicze, w których można wygrać atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe. Prowadzi też program poleceń pracowniczych.

Sieć logistyczna Żabki liczy obecnie 7 centrów logistycznych, z których towar dystrybuowany jest do sklepów w całej Polsce, oraz 20 terminali przeładunkowych. Centra są zlokalizowane w miejscowościach: Plewiska (woj. wielkopolskie), Szałsza (woj. śląskie), Tychy (woj. śląskie), Nadarzyn (woj. mazowieckie), Będzieszyn koło Pruszcza Gdańskiego (woj. pomorskie), Komorniki (magazyn chłodniczo-mroźniczy – woj. wielkopolskie), Tyniec Mały (woj. dolnośląskie) i Żabia Wola (mroźnia – woj. mazowieckie). Aktualnie powstaje nowe, wysoce zautomatyzowane centrum logistyczne w Małopolu k. Radzymina pod Warszawą, którego funkcjonowanie rozpocznie się w 2022 roku. Dostawy do placówek sieci realizowane są nawet sześć dni w tygodniu.

Formularz rekrutacyjny dostępny jest pod adresem: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=88904afa48024933821d4603f913dc88

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Handel Najświeższy koncept salonu KODANO Optyk w warszawskiej Promenadzie Biuro prasowe
2024-07-03 | 14:20

Najświeższy koncept salonu KODANO Optyk w warszawskiej Promenadzie

Warszawska Promenada, znana z dbałości o atrakcyjny tenant mix, nieustająco wzmacnia swoją ofertę w segmencie zdrowia i urody. Niedawno do grona najemców centrum dołączyła marka
Handel Wolimy małe sklepy, ale pieniądze wydajemy w dużych
2024-07-03 | 09:13

Wolimy małe sklepy, ale pieniądze wydajemy w dużych

Jeszcze w 2018 r. rynek sprzedaży FMCG w Polsce aż w 40% pochodził z małych i średnich sklepów, co było ewenementem w skali całej Europy[1].
Handel Stabilna sprzedaż Grupy Wittchen na wymagającym rynku
2024-07-02 | 18:00

Stabilna sprzedaż Grupy Wittchen na wymagającym rynku

Według wstępnych szacunków, w drugim kwartale 2024 roku Grupa Wittchen wypracowała 112,1 mln zł przychodów ze sprzedaży, co oznacza wzrost o 1,5% w porównaniu z

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Samorządy walczą o ustawę metropolitalną. Powstanie metropolii oznacza dodatkowe środki m.in. na walkę z wykluczeniem transportowym

O uzyskanie statusu metropolii od lat walczą m.in. Trójmiasto, Łódź czy Warszawa. Teraz miasta łączą siły i dyskutują o jednym wspólnym projekcie ustawy metropolitalnej. Choć każdy ośrodek ma inną specyfikę, wszystkie liczą, że odpowiednie przepisy na temat współpracy największych miast z okolicznymi gminami przyniosą wiele korzyści. Jednym z kluczowych obszarów, który może na tym zyskać, jest transport publiczny. Powstanie metropolii oznaczałoby dodatkowe środki na walkę z wykluczeniem komunikacyjnym w małych miejscowościach.

Handel

Europejskie sklepy internetowe skarżą się na nieuczciwą konkurencję z Chin. Apelują o lepszy nadzór nad rynkiem

Chińskie platformy marketplace podbijają europejski rynek e-commerce, a liczba ich klientów w Europie szybko rośnie – w 2023 roku w państwach UE oraz w Wielkiej Brytanii udział konsumentów, którzy dokonali zakupów w handlu elektronicznym od chińskich sprzedawców, wynosił 40 proc. lub więcej. Działalność chińskich sprzedawców wywołuje jednak szereg zarzutów, dotyczących m.in. sposobu i zakresu zbierania danych osobowych oraz ich późniejszego wykorzystywania, bezpieczeństwa produktów sprzedawanych europejskim konsumentom, sposobu ich reklamowania oraz nieuczciwych metod konkurencji, które szkodzą firmom działającym na terenie Unii. Te podkreślają, że nie boją się konkurencji z Azji, ale apelują do regulatorów o lepszą egzekucję przepisów, które powinny obowiązywać wszystkich graczy na rynku.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.