Dołącz do zespołu Żabki i zostań operatorem wózków widłowych
Żabka nieustannie się rozwija i powiększa swój zespół pracowników. Obecnie poszukuje ok. 40 osób z uprawnieniami operatora wózków widłowych do pracy w lokalizacjach, w których znajdują się jej centra logistyczne i terminale przeładunkowe, w szczególności w Komornikach, Nadarzynie i Szczecinie. Sieć oferuje konkurencyjne warunki zatrudnienia, m.in. umowę o pracę bez okresu próbnego, atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych.
– Aby zapewnić ciągłość dostaw do wszystkich placówek Żabka, nieustannie rozwijamy zespół departamentu logistyki. Aktualnie poszukujemy ok. 40 operatorów wózków widłowych. Zachęcam wszystkie osoby z odpowiednimi uprawnieniami, aby dołączyły do zespołu Żabki. Oferujemy nie tylko atrakcyjne warunki zatrudnienia, ale też dajemy każdemu pracownikowi szansę na rozwój i uwalnianie jego naturalnego potencjału – mówi Jolanta Bańczerowska, Członkini Zarządu ds. Strategii Personalnej Grupy Żabka.
Żabka gwarantuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego oraz atrakcyjny system wynagrodzenia. Firma zapewnia pracownikom centrów logistycznych niezbędne narzędzia pracy, odzież roboczą, comiesięczny dodatek transportowy (w wysokości od 100 do 300 zł w zależności od lokalizacji) lub możliwość korzystania z transportu zorganizowanego, bezpłatny parking oraz darmową kawę, herbatę i napoje. W przypadku pracy wykonywanej w chłodni lub mroźni pracownicy otrzymują dodatek chłodniczy lub mroźniczy, odpowiednią do niskich temperatur odzież roboczą oraz posiłki regeneracyjne.
Zatrudnieni w Żabce mogą liczyć także na bogaty pakiet benefitów, w skład którego wchodzą m.in. prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport. Osoby ze stażem pracy powyżej 3 lat mogą także uczestniczyć w pracowniczym programie emerytalnym.
Co ważne, każdy z pracowników ma możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji. Żabka zapewnia dofinansowanie do szkoleń i kursów oraz nauki języków obcych. Organizuje także liczne konkursy pracownicze, w których można wygrać atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe. Prowadzi też program poleceń pracowniczych.
Sieć logistyczna Żabki liczy obecnie 7 centrów logistycznych, z których towar dystrybuowany jest do sklepów w całej Polsce, oraz 20 terminali przeładunkowych. Centra są zlokalizowane w miejscowościach: Plewiska (woj. wielkopolskie), Szałsza (woj. śląskie), Tychy (woj. śląskie), Nadarzyn (woj. mazowieckie), Będzieszyn koło Pruszcza Gdańskiego (woj. pomorskie), Komorniki (magazyn chłodniczo-mroźniczy – woj. wielkopolskie), Tyniec Mały (woj. dolnośląskie) i Żabia Wola (mroźnia – woj. mazowieckie). Aktualnie powstaje nowe, wysoce zautomatyzowane centrum logistyczne w Małopolu k. Radzymina pod Warszawą, którego funkcjonowanie rozpocznie się w 2022 roku. Dostawy do placówek sieci realizowane są nawet sześć dni w tygodniu.
Formularz rekrutacyjny dostępny jest pod adresem: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=88904afa48024933821d4603f913dc88
E-commerce 2025 – Trendy, które zrewolucjonizują handel online
Zaczynają się zimowe wyprzedaże. Polakom towarzyszy na nich ROPO, ale też FOMO
Reduta jedynym centrum w stolicy z dwoma marketami spożywczymi!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.