Komunikaty PR

Marka FITANU.COM w Galerii Klif w Gdyni

2021-05-05  |  07:05
Biuro prasowe
Kontakt
Alina Geniusz-Siuchnińska
Inntu

ul. Uphagena 27
80-237 Gdańsk
alina.geniusz|inntu.pl| |alina.geniusz|inntu.pl
531 150 022
www.inntu.pl

Grupa Kapitałowa Martes Sport rozwija nowy koncept premium. W Galerii Klif w Gdyni 4 maja otwarty został showroom sklepu internetowego FITANU.COM. Jest to pierwszy sklep tej marki w Trójmieście, a trzeci w Polsce. FITANU.COM to koncept hybrydowy, łączący sferę online z ofertą stacjonarną.

Właścicielem marki FITANU.COM jest Grupa Kapitałowa Martes Sport, która w wyniku dynamicznego rozwoju brandu, podjęła decyzję wdrożeniu sprzedaży hybrydowej. Oprócz istniejącego sklepu online, powstają stacjonarne punkty sprzedaży w segmencie marek sportowych premium. 

W portfolio FITANU.COM znajdziemy marki takie jak: Ralph Lauren, EA7 (Emporio Armani), Napapijri, Guess, Helly Hansen, Lego Wear, Nautilus, Quicksilver, Puma, O’Neill, adidas, Nike, Fila, Superdry, Billabong, Columbia, Jack Wolfskin, The Northface, Craft, ’47, New Balance, Salomon, Atomic, Rossignol, Arena, DC, Asics.

- Okres zamknięcia handlu wykorzystany został na prace związane z rebrandingiem sklepu. Pandemia przyspieszyła tylko od dawna planowany proces wdrożenia punktów stacjonarnych FITANU.COM, bardzo cieszymy się, że możemy zaprosić klientów do nowego showroomu zlokalizowanego w północnej części Polski – komentuje Dominika Lasoń za odpowiedzialna koordynację konceptu FITANU.COM. 

Sklepy stacjonarne FITANU.COM są nowoczesnymi punktami sprzedaży, których projekt został przygotowany we współpracy z pracownią Schwitzke Górski, z pełnym uwzględnieniem customer experience zdobytego w ponad piętnastoletniej działalności Grupy Kapitałowej Martes Sport. 

- Efektem pracy zespołu projektowego jest kreowanie nowych standardów sprzedaży – dodaje Lasoń. – Stawiamy na unikalny design - czytelną komunikację, dobór kolorów, podział sklepu na działy tematyczne. Wymienione elementy mają zapewnić klientom jak najlepsze doświadczenia zakupowe. Dzięki tradycyjnej formie sklepu, klient nie traci kontaktu z produktem, może dokonać oceny tu i teraz oraz zdecydować o ostatecznej formie zakupu na miejscu w showroomie lub z dostawą na wskazany adres w trybie online.

Działalność stacjonarna FITANU.COM uzupełnia segment sportowych sklepów premium. W Galerii Klif salon FITANU.COM powstanie w miejscu sklepu Martes Sport. Znajdować się będzie na parterze centrum handlowego i dysponować będzie powierzchnią prawie 1000 m2. 

- Fitanu.com to kolejna marka premium, którą możemy zaoferować naszym klientom – mówi Mariola Rogóż, dyrektor Galerii Klif w Gdyni. – Cieszę się, że pierwszy sklep w tej części kraju marka zdecydowała się otworzyć w Klifie. Uzupełni ona segment marek sportowych. 

Galeria Klif

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej, niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, strefę gastronomiczną, ulubione kawiarnie i restaurację oraz centrum fitness i liczne usługi, ułatwiające życie.

W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz, Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do dyspozycji gości jest strefa food court, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM oraz laboratorium perfumeryjne Mo61.

Szeroko rozwinięty jest również sektor wnętrzarski. Klienci mają do dyspozycji sklepy takie jak Home &You, Spensen, salon Premium Home, Tempur, Miloo Home i dwupiętrowy salon Witek Home.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.

Właścicielem Galerii Klif jest spółka reprezentowana przez AEW Asset Management. Zarządcą centrum jest Cushman & Wakefield Polska Trading Sp. z o.o.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Handel Wzrost przychodów MIRACULUM w I kwartale o 11 proc. r/r. Biuro prasowe
2021-05-14 | 01:00

Wzrost przychodów MIRACULUM w I kwartale o 11 proc. r/r.

Notowana na rynku głównym GPW prawie 100-letnia firma kosmetyczna Miraculum w I kwartale 2021 roku osiągnęła 7,4 mln zł przychodów. Jest to wzrost względem analogicznego okresu
Handel INTERMARCHÉ DRIVE W PONAD 50 SKLEPACH SIECI. MUSZKIETEROWIE ROZWIJAJĄ E-COMMERCE
2021-05-13 | 13:45

INTERMARCHÉ DRIVE W PONAD 50 SKLEPACH SIECI. MUSZKIETEROWIE ROZWIJAJĄ E-COMMERCE

Sieć Intermarché sukcesywnie rozwija usługę zakupów click&collect. Grupa Muszkieterów uruchomiła rozwiązanie Drive w pięciu kolejnych placówkach. Dzięki temu
Handel Nowy koncept handlowy Tatuum w Atrium Molo
2021-05-13 | 10:10

Nowy koncept handlowy Tatuum w Atrium Molo

Atrium Molo wzbogaca swoje portfolio o sklep odzieżowy marki Tatuum. Klienci szczecińskiego centrum handlowego mogą w nim robić zakupy już od 8 maja. To jeden z pierwszych lokali działający

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Edukacja

Innowacje w firmach drogą do wyjścia z koronakryzysu. Wiedzę i know-how potrzebne do ich wdrożenia zapewni Akademia Menadżera Innowacji

Pandemia COVID-19 wymusiła na firmach przyspieszoną cyfrową transformację, a w nadchodzącym czasie dla wielu z nich innowacje mogą się okazać najskuteczniejszą drogą wyjścia z koronakryzysu. Barierą w ich wdrażaniu może się okazać brak wiedzy i odpowiedniego know-how. Niezbędne umiejętności w zakresie zarządzania innowacjami zapewni Akademia Menadżera Innowacji, czyli specjalny program szkoleniowo-doradczy z dofinansowaniem unijnym skierowany do właścicieli firm, kadry zarządzającej i pracowników firm. Przedsiębiorstwa, które chcą wziąć w nim udział, mogą się zgłosić jeszcze do 21 maja br.

Przemysł

Ceny ropy naftowej są najwyższe od niemal dwóch lat. Nie brakuje czynników działających na dalszy wzrost, ale nie jest to przesądzone

Globalny popyt na ropę – wraz z rozmrażaniem światowej gospodarki – powinien w tym roku wzrosnąć o kilka procent. To mogłoby pociągnąć za sobą wzrost cen tego surowca na rynkach, co nie jest wykluczone, ale dalsze zwyżki nie są raczej poparte fundamentami. Tym bardziej że kraje OPEC+ ponownie zwiększają produkcję, przygotowując się na rosnące zapotrzebowanie. Na razie jednak odbudowę popytu zaburza trudna sytuacja społeczna i gospodarcza w Indiach.

Konsument

GUS: Liczba gości w muzeach spadła o prawie 60 proc. Teraz placówki kulturalne szykują się na szturm zwiedzających [DEPESZA]

W ubiegłym roku 65 proc. galerii i 51 proc. muzeów ograniczyło z powodu pandemii swoją działalność, czasowo zawieszając prace nad ofertą dla publiczności, ale wiele z nich przeniosło się do internetu – wynika z najnowszych danych GUS. – To nie pierwszy raz w historii, kiedy sztuka musiała w sposób elastyczny dostosować się do nowej rzeczywistości. Nie obyło się bez strat, ale ostatecznie, tak jak zazwyczaj, wygrała kreatywność – mówi Magdalena Kąkolewska, prezeska Fundacji Artystyczna Podróż Hestii.

Konsument

Scentralizowana baza dłużników będzie rewolucją informacyjną. Jej start może zostać przesunięty z lipca na grudzień

– Krajowy Rejestr Zadłużonych będzie scentralizowaną informacją o wszystkich zaległościach i dłużnikach, a także przebytych restrukturyzacjach oraz upadłościach. Czeka nas prawdziwa rewolucja – zapowiada Karol Tatara z Krajowej Izby Doradców Restrukturyzacyjnych. Uruchomienie rejestru – po propozycji senatorów z Komisji Praw Człowieka, Praworządności i Petycji – zostanie jednak prawdopodobnie ponownie przesunięte. Tym razem z lipca na grudzień br. To może także oznaczać, że później do porządku prawnego na stałe wejdzie uproszczone postępowanie restrukturyzacyjne. Wskutek tego przedsiębiorcy przez pięć miesięcy nie mieliby dostępu do tego popularnego narzędzia.