X-MediaGroup - współpraca z Shoperem. Czy to się opłaca?
Paweł Cholewa
X-MediaGroup
ul. Strusia
05-500 Piaseczno
b2b|x-mediagroup.com| |b2b|x-mediagroup.com
+48 22 118 42 30
www.x-mediagroup.com
Współprace w biznesie mogą przynieść wiele korzyści. Kluczowy jest dobór partnera, poprzedzony rzetelną analizą potencjalnego ryzyka i możliwych do osiągnięcia zysków.
Partnerstwo w biznesie
X-MediaGroup jest certyfikowanym partnerem Allegro Ads czyli systemu płatnych reklam Allegro. Wielu sprzedawców każdego dnia zadaje sobie pytanie, jak dotrzeć do osób, którzy są w grupie docelowej firmy, jak dotrzeć do potencjalnych klientów. Na pewno nie jest to łatwe zadanie. Dziś narzędzia są zupełnie inne niż kilkanaście lat temu, szczególnie jeśli w grę wchodzi sprzedaż w Sieci. Są oczywiście przedsiębiorstwa, które sprzedają tylko lokalnie, stacjonarnie, jednak dziś, by osiągnąć sukces, trzeba wyjść ze swojej strefy komfortu i zacząć działać inaczej, poza schematem.
Połączenie sił
Wcześniej, zanim X-MediaGroup nawiązał współpracę z platformą Shoper, złączył siły z platformą Baselinker, czyli znanym systemem służącym do integracji platform e-commerce. Shoper oferuje profesjonalne oprogramowanie dla osób chcących założyć własny sklep internetowy. Jest to niezwykle popularna, korzystna cenowo opcja, dla osób, które szukają prostych rozwiązań, a jednocześnie pragną dawać swoim klientom najwyższą jakość.
Z duchem czasu
Działając w branży handlu w Internecie trzeba iść z duchem czasu. Nie można pozwalać sobie na przerwę. W tym czasie konkurencja przecież działa. Trzeba nieustannie śledzić trendy i myśleć przyszłościowo. Paweł Cholewa nie zwalnia tempa. Przed nim e-commerce, marketplace, ads nie mają żadnych tajemnic. Jest gotowy na nowe wyzwania, jakie przynosi każdy dzień.
Realizacja celów
Działanie w świecie biznesu musi być nastawione na realizację założonych celów. Z góry określona strategia i taktyka, misja i wizja firmy pozwala utrzymać w ryzach działania, aby zamiast na oślep, kroczyć wcześniej wytyczoną ścieżką. Warto jednak na bieżąco weryfikować rezultaty podejmowanych działań, aby móc w porę zareagować, gdy wyniki nie są zadowalające. Czasem trzeba się cofnąć, aby na nowo ruszyć z miejsca ze zdwojoną siłą.
E-commerce 2025 – Trendy, które zrewolucjonizują handel online
Zaczynają się zimowe wyprzedaże. Polakom towarzyszy na nich ROPO, ale też FOMO
Reduta jedynym centrum w stolicy z dwoma marketami spożywczymi!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.