Komunikaty PR

Który dom dla rodziny będzie najbardziej funkcjonalny?

2021-09-21  |  13:25
Biuro prasowe

Dom w zabudowie bliźniaczej, z dużym ogrodem i dodatkowymi pomieszczeniami z pewnością lepiej odpowiada na potrzeby dużej rodziny, niż mieszkanie, nawet przestronne. Doskonale jest to widoczne na poznańskim rynku pierwotnym. – Stawiamy na taki projekt, by finalnie dom był maksymalnie funkcjonalny – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu More Place. Deweloper buduje już III etap Osiedla Przy Jeziorach w Poznaniu.

Dziś już wszyscy wiemy – do komfortowego mieszkania potrzeba nieco więcej przestrzeni, zwłaszcza, kiedy możemy lub wręcz musimy przejść w tryb pracy zdalnej i więcej czasu spędzamy we własnym M. Coś, co dziś jest dla nas oczywiste, jeszcze przed pandemią nie miało aż takiego znaczenia. Nowe wnioski kupujących dość szybko przełożyły się na ich preferencje, a co za tym idzie, także sam proces sprzedaży zarówno mieszkań, jak i domów. Mieszkania 3- i 4-pokojowe zlokalizowane w budownictwie wielorodzinnym zyskują dość łatwo swoich właścicieli. Natomiast coraz większa grupa klientów, poszukując przestrzeni, woli zrobić jeszcze jeden krok i od razu zdecydować się na własny dom. – Szczególnie zauważamy to w przypadku rodzin z dziećmi, które są w naszej inwestycji dość dużą grupą klientów. Proponowane przez nas domy wyróżniają się nie tylko powierzchnią powyżej 100 mkw. Projekt każdego lokalu bliźniaczego umożliwia zaaranżowanie garderoby na każdym poziomie, a dodatkowo także pralni i suszarni na piętrze. Ponadto większość sypialni w naszych domach ma powierzchnię ponad 12 mkw., co stwarza dodatkowe możliwości aranżacyjne. Dla rodzin z dziećmi to ma znaczenie, ponieważ miejsc do przechowywania potrzebują zwykle więcej – mówi Tomasz Pietrzyński z firmy More Place. Komfort zapewni łazienka zarówno na parterze, jak i na piętrze. – Takie dodatkowe przestrzenie mają znaczenie dla rodzin, ponieważ czynią dom funkcjonalnym – zauważa Tomasz Pietrzyński. Domy na Osiedlu Przy Jeziorach są oddawana w standardzie deweloperskim, dzięki czemu można wnętrze zaaranżować zgodnie z własnymi preferencjami, co stanowi sporą przewagę wobec nieruchomości z rynku wtórnego.

Dodatkowy atut, to działka, na której stoi każdy lokal bliźniaczy. Dzięki powierzchni blisko 500 mkw., możliwe jest stworzenie przestrzeni do wykorzystania przez każdego członka rodziny. Zielony ogród pozwala na aktywność fizyczną, np. joga, stretching, czy gra w piłkę z dziećmi. Osiedle Przy Jeziorach znajduje się blisko aż trzech poznańskich jezior: Strzeszyńskiego, Kierskiego i Kierskiego Małego. – Ten fakt doceniają nasi klienci, ponieważ każde popołudnie mogą spędzać trochę, jak na wakacjach. W zasadzie każdego dnia można zaplanować wycieczkę rowerową, bez strat czasu na dalekie wyjazdy za miasto. Dlatego lokalizacja naszej inwestycji odpowiada wielu klientom – wyjaśnia Tomasz Pietrzyński. Potwierdzają to liczby, ponieważ w III etapie inwestycji 9 z 28 lokali znalazło swoich nabywców. Do biura sprzedaży More Place regularnie kolejne zapytania od osób zainteresowanych zakupem. Klienci doceniają wspomniane udogodnienia i klasyczny projekt dwupoziomowego domu, w ramach którego parter stanowi strefę dzienną, a piętro – wypoczynkową, z sypialniami.

Warto podkreślić, że docelowo w inwestycji znajdzie się 56 lokali w zabudowie bliźniaczej, każdy w podobnym projekcie. W I etapie powstało 6 domów, czyli łącznie 12 lokali. Wszystkie zostały przekazane nabywcom. Natomiast II etap obejmuje 8 budynków - 16 lokali. Większość z domów trafiła w ręce klientów, a część jest realizowana. Jednocześnie trwają prace we wspomnianym III etapie. – Chcąc tutaj zamieszkać, warto skontaktować się z naszym biurem możliwie szybko. Zapraszamy również do domu pokazowego, zlokalizowanego na I etapie osiedla – podsumowuje Tomasz Pietrzyński z firmy More Place.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Infrastruktura Modernizacje w branży wod-kan Biuro prasowe
2024-11-28 | 01:00

Modernizacje w branży wod-kan

Koszty utrzymania i rozwoju infrastruktury, coraz bardziej rygorystyczne przepisy dotyczące ekologii i bezpieczeństwa, a nawet problemy z dostępnością personelu – to najbardziej
Infrastruktura Fontanny w miastach: inwestycje w modernizację dawnych symboli
2024-10-31 | 01:00

Fontanny w miastach: inwestycje w modernizację dawnych symboli

Fontanny od wieków są ważnym elementem architektury miejskiej, pełniąc zarówno funkcje praktyczne, jak i dekoracyjne. Ich historia sięga czasów starożytnych. Powstawały
Infrastruktura ZABERD w gotowości, przygotowany do drogowej akcji “Zima” 2024/25
2024-10-21 | 09:15

ZABERD w gotowości, przygotowany do drogowej akcji “Zima” 2024/25

Niekiedy zima lubi zaskakiwać drogowców, ale aby tego uniknąć, większość z nich powinna być już w pewnej części przygotowana na zmianę warunków pogodowych na drogach w

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Konkurencyjność UE priorytetem nowej Komisji Europejskiej. Wśród barier do eliminacji nadmierna biurokracja

Komisja Europejska w nowym składzie, pod wodzą Ursuli von der Leyen, właśnie rozpoczyna swoją kadencję. Zgodnie z zapowiedziami ma się skupić na ożywieniu stojącej w miejscu gospodarki UE, zwiększeniu konkurencyjności, odblokowaniu inwestycji i zniwelowaniu luki innowacyjnej dzielącej ją od Stanów Zjednoczonych i Chin. Dużym wyzwaniem będzie także zmniejszenie uciążliwej biurokracji, również w dostępie do europejskich funduszy.

Infrastruktura

Stan budynków w Polsce poprawia się zbyt wolno. Ma to negatywny wpływ na klimat i zdrowie mieszkańców

W ciągu ostatnich ośmiu lat kluczowe statystyki dotyczące stanu budownictwa i zdrowia publicznego na poziomie UE się nie poprawiły. Budynki nadal zużywają zbyt dużo energii, emitują coraz więcej gazów cieplarnianych, a liczba inwestycji w poprawę efektywności energetycznej wręcz maleje, co skutkuje coraz niższym rocznym wskaźnikiem renowacji. Tym samym budynki w Europie nadal nie zapewniają ich użytkownikom zdrowych i komfortowych warunków, co przekłada się na gorsze samopoczucie i problemy zdrowotne – pokazuje najnowsza, ósma edycja raportu „Barometr zdrowych budynków”.

Problemy społeczne

40 proc. Polaków nie czuje się zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby. Obawiają się problemów z dostępem do leczenia i jego finansowaniem

Większość Polaków obawia się chorób cywilizacyjnych, takich jak nowotwory i choroby sercowo-naczyniowe. Niemal 40 proc. nie czuje się w pełni zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby – wynika z badania zleconego przez Nationale-Nederlanden. Badani obawiają się nie tylko braku zabezpieczenia finansowego, lecz także problemów z uzyskaniem pomocy lekarskiej i dostępem do badań. W odpowiedzi na te potrzeby Nationale-Nederlanden i Grupa LUX MED stworzyły we współpracy ofertę ubezpieczeniową łączącą pomoc finansową i usługi medyczne.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.