Komunikaty PR

API ENGINE, czyli nowe rozwiązanie od SaldeoSMART dla producentów oprogramowania

2020-01-31  |  14:30
Biuro prasowe
Kontakt
Materiał prasowy
Symetria PR

Kozia 26a
30-733 Kraków
kontakt|symetriapr.com| |kontakt|symetriapr.com
506 436 176
www.facebook.com/symetriapr

Możliwość odczytywania danych z faktur jest kluczowa dla wielu firm. Na rynku pojawiło się właśnie nowe rozwiązanie, które pozwala stworzyć własny, dopasowany do potrzeb klienta produkt, zawierający w sobie tę funkcję. API ENGINE to specjalny silnik od producenta systemu księgowego SaldeoSMART, który znacząco ułatwi życie wielu przedsiębiorstwom.

To pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku. Dzięki niemu producenci i integratorzy IT mogą korzystać z technologii SaldeoSMART i na podstawie silnika do OCR tworzyć swoje projekty. 

Producenci i integratorzy bardzo często szukają sposobu, aby zaproponować swoim klientom produkt jak najbardziej zgodny z ich indywidualnymi oczekiwaniami. Dlatego silnik oprogramowania powinien być najważniejszym elementem układanki i stanowić na tyle uniwersalne rozwiązanie, by łatwo można było je modyfikować. Umożliwia to wdrożenie dobrego OCR faktur.

- Tworząc API ENGINE, myśleliśmy o różnych sytuacjach, w których silnik do rozpoznawania danych może być przydatny. Doszliśmy do wniosku, że rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w kilku przypadkach. Producenci mogą zaproponować swoim klientom OCR faktur, integratorzy stworzyć na jego bazie nowy dodatek do dostępnych na rynku programów, zaś firmy wprowadzić tę technologię do projektu dla swoich klientów. Dużym ułatwieniem jest też to, że użytkownik nie musi się logować, ponieważ cały czas korzysta on ze swojego programu, w pełni zintegrowanego z SaldeoSMART. Dzięki temu można OCR-ować dokumenty. Jest to zatem silnik, który pozwala rozwijać własne programy, korzystając jednocześnie z proponowanych przez nas możliwości – tłumaczy Krzysztof Wojtas, prezes zarządu BrainSHARE IT, producenta programu SaldeoSMART.

Rozwiązania od praktyków

Przed firmami stoi wiele zadań. Stale muszą powiększać swoją ofertę i wdrażać udogodnienia, które ułatwią życie klientom oraz odpowiedzą na ich potrzeby.

- Praca w dużej firmie wiąże się z wieloma zadaniami, które trzeba wykonać szybko i dokładnie. Jednym ze sposobów, aby nieco zoptymalizować procesy, może być wykorzystanie oprogramowania, które samodzielnie odczytuje dane. Przykładowo API ENGINE, najnowszy pakiet od SaldeoSMART, jest w stanie rozpoznać dane z faktur. Wystarczy, że dodamy dokument do systemu – wyjaśnia Krzysztof Wojtas.

W najnowszym pakiecie SaldeoSMART położyło też nacisk na funkcje, które często są niezbędne podczas korzystania z oprogramowania.

- Podstawą działania rozwiązania jest komunikacja przez API, która pozwala zautomatyzować przesyłanie danych. Ponadto, stworzyliśmy możliwość odczytywania stron przez nieograniczoną liczbę klientów integratora. Dzięki tym działaniom otwieramy się na nową formę współpracy – dodaje Krzysztof Wojtas z SaldeoSMART. 

SaldeoSMART to znane na rynku oprogramowanie zaprojektowane dla branży księgowej.  Jego producent od 6 lat tworzy sieć partnerską, dystrybuującą rozwiązanie w całej Polsce.  Firma już trzykrotnie zorganizowała Konferencję Sieci Partnerskiej, która cieszyła się dużym zainteresowaniem słuchaczy.

SaldeoSMART od początku działania proponuje programy, które stanowią odzwierciedlenie nie tylko potrzeb klientów, ale także partnerów. W ten sposób powstało już kilka pakietów, umożliwiających odczytywanie i obieg dokumentów czy komunikację biura rachunkowego z jego klientami. Listę tę poszerzają również inne narzędzia optymalizujące pracę, jak zarządzanie biurem rachunkowym, tworzenie e-teczek i rozliczanie zaliczek pracowniczych.

Pakiet API ENGINE wejdzie do sprzedaży w lutym. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Symetria PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Długoterminowa umowa TomTom i Microsoft Biuro prasowe
2024-07-16 | 07:50

Długoterminowa umowa TomTom i Microsoft

TomTom (TOM2), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, ogłosił, że umacnia i rozszerza swoją współpracę z firmą Microsoft. Mapy i dane o ruchu drogowym TomTom będą
IT i technologie TomTom i East View Geospatial łączą siły
2024-07-11 | 17:40

TomTom i East View Geospatial łączą siły

TomTom (TOM2), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, oraz East View Geospatial (EVG) ogłosili dziś współpracę w zakresie dostarczania globalnych danych mapowych dla
IT i technologie AUVIDIA, OBIECUJĄCY LIDER W DZIEDZINIE AI, WSPÓŁPRACUJE Z PANASONIC
2024-07-11 | 13:00

AUVIDIA, OBIECUJĄCY LIDER W DZIEDZINIE AI, WSPÓŁPRACUJE Z PANASONIC

Przenosząc produkcję swoich spersonalizowanych płytek nośnych AI do własnych zakładów, firma Auvidea potrzebowała zaufanego partnera, który mógłby dostarczyć

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gospodarka

Sektor MŚP wyczekuje cofnięcia Polskiego Ładu. W 2025 roku mały biznes może liczyć na więcej korzystnych zmian

Obrona interesów MŚP w postępowaniach interwencyjno-procesowych oraz uruchomienie mediacji pomiędzy organami administracji i przedsiębiorcami będą priorytetami w nowej kadencji Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Od czerwca to stanowisko piastuje Agnieszka Majewska. Jak wskazuje, najpilniejszą potrzeba jest jednak reforma danin publicznych, przede wszystkim zmiana sposobu rozliczania składki zdrowotnej. – Przedsiębiorcom mocno zależy, żeby wrócić do tego, co było przed Polskim Ładem. W tej chwili niektórzy zgłaszają się do Biura Rzecznika MŚP, wskazując, że płacą składki w wysokości ok. 300 tys. zł, to są olbrzymie pieniądze – mówi Agnieszka Majewska. Koalicjanci w rządzie mają jednak różne pomysły na tę reformę.

Problemy społeczne

Pielęgniarki narzekają na przeciążenie pracą i braki kadrowe. Jest to odczuwalne zwłaszcza dla młodego personelu

Niemal 3/4 pielęgniarek pozytywnie ocenia swoją satysfakcję zawodową z pracy, przede wszystkim doceniając zróżnicowanie zajęć i dobre relacje ze współpracownikami – wynika z badania SGGW w Warszawie. Duża grupa, zwłaszcza młodych osób wchodzących do zawodu, narzeka jednak na przeciążenie pracą i niedobór personelu. Obecnie Polska jest jednym z krajów o najniższej liczbie pielęgniarek, a ich średnia wieku to ponad 54 lata. Liczba odejść z zawodu będzie więc rosła z roku na rok.

Prawo

Prace nad przepisami o asystencji osobistej na ostatniej prostej. Pomoże ona zaktywizować zawodowo osoby z niepełnosprawnościami i ich opiekunów

Osoby z niepełnosprawnościami czekają na ustawowe uregulowanie asystencji osobistej. Jak zapowiedział w czerwcu Łukasz Krasoń, pełnomocnik rządu ds. osób z niepełnosprawnościami, projekt przepisów jest już na ostatniej prostej. Upowszechnienie się asystencji osobistej pozwoliłoby sporej grupie osób z niepełnosprawnościami na bardziej aktywne życie, także pod względem zawodowym. Z danych GUS wynika, że tylko 19,6 proc. z nich jest aktywnych zawodowo. – Asystencja osobista jest jak tlen i zapewnia możliwości niezależnego życia – mówi prezeska Fundacji Centrum Edukacji Niewidzialna Małgorzata Szumowska.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.