Komunikaty PR

Aruba i Kylos łączą siły by umożliwić prostą i szybką migrację do chmury

2020-06-18  |  10:00

Aruba Cloud posiada wieloletnie doświadczanie w zakresie dostarczania usług opartych na chmurze, takich jak IaaS i PaaS, oraz niezawodną infrastrukturę. Dzięki partnerstwu z Kylos, który jest ekspertem w tworzeniu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości firm dowolnej wielkości, chmura Aruby będzie mogła jeszcze prościej i skuteczniej wspierać polskich przedsiębiorców. Jest to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie przedsiębiorców na wsparcie ekspertów, którzy pomogą im w migracji i zaprojektowaniu architektury ich własnej chmury. 

Jako Kylos dysponujemy zespołem ekspertów, który pomaga zrozumieć indywidualne potrzeby konkretnych firm. – mówi Damian Szewczyk CEO i współwłaściciel firmy Kylos – Dzięki doświadczeniu w tworzeniu rozwiązań chmurowych „szytych na miarę” jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które idealnie wpasują się do ich biznesu. Klienci z kolei mają szansę zapoznać się z konkretnymi usługami jakie jesteśmy w stanie im zagwarantować, a także zobaczyć korzyści płynące z ich wdrożenia. Współpraca z Arubą pozwala nam na oferowanie jeszcze szerszego wachlarza usług w konkurencyjnej cenie. Dodatkowo wpisuje się to w rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania multicloud oraz dostawców z Europy. Aruba Cloud idealnie pasuje do tego profilu. 

Kylos w ramach swoich usług proponuje m.in. przygotowanie planu migracji, audyty bezpieczeństwa, optymalizację kosztową infrastruktury, a także wdrażanie usług w chmurze takich jak Backup as a Service i Disaster Recovery as a Service. Od teraz klienci będą mogli skorzystać z wymienionych usług w oparciu o chmurę Aruba, dzięki czemu prócz niezawodności będą mogli liczyć na atrakcyjną cenowo ofertę. 

Aruba Cloud dysponuje siecią centrów danych, gwarantujących najwyższe standardy usług, w tym zgodne z najwyższymi normami ANSI/TIA-942. Dzięki temu jest w stanie zagwarantować użytkownikom nieprzerwany dostęp do usług, a także praktycznie dowolną pamięć i moc obliczeniową konieczną w działalności jej klientów. 

Jak wynika z tegorocznych badań, przeprowadzonych przez Aruba Cloud, jednym z czynników który mógłby zachęcić przedsiębiorców do  migracji do środowiska chmurowego jest odpowiednie wsparcie kompetencyjne ze strony ekspertów. Dzięki szerokiej wiedzy partnerów z firmy Kylos klienci, którzy nie zdawali sobie do tej pory z korzyści wynikających z przejścia do chmury będą mogli na konkretnych przykładach zobaczyć jak przełoży się to na rozwój ich biznesu. 

Zdaniem Marcina Zmaczyńskiego, Head od Marketing CEE w Aruba Cloud cyfrowa transformacja to konieczność dla firm, które chcą zachować konkurencyjność na globalizującym się rynku – Wiele firm już korzysta z chmury, chociażby poprzez oprogramowanie Software as a Service, teraz pora na wykorzystanie tego potencjału w innych obszarach działalności. Dołączenie do tej rewolucji, pozwoli lokalnym przedsiębiorcom, sprostać wyzwaniom gospodarki cyfrowej, a także skutecznie konkurować na poziomie lokalnym i globalnym. By tego dokonać potrzebne jest zbudowanie zaufania, opartego na rzetelnej wiedzy. Mamy nadzieję, że dzięki renomie i jakości naszych usług oraz ekspertyzie partnerów z Kylos uda nam się zbudować zaufanie do tej technologii, a w ten sposób budować konkurencyjność polskiej gospodarki. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne? Biuro prasowe
2025-01-02 | 09:50

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

Jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia przy tworzeniu strony internetowej? Odpowiedzią na to pytanie może być prototyping – przygotowanie wstępnej wersji pozwoli zidentyfikować
IT i technologie Newline VEGA Pro – już w Polsce!
2024-12-31 | 15:00

Newline VEGA Pro – już w Polsce!

VEGA Pro to wysokoefektywny monitor interaktywny przygotowany na każde korporacyjne wyzwanie – luksusowy i elegancki. Urządzenie jest już dostępne w warszawskim showroomie Newline
IT i technologie Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
2024-12-31 | 12:20

Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB

Do oferty firmy Zalman trafiła właśnie nowa obudowa T4 Plus. To model dla oszczędnych konsumentów, którzy jednak cenią sobie porządne wykonanie oraz elegancki design. W

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Fundusze unijne

Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier

Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.