Komunikaty PR

Brother odświeżył serię drukarek etykiet QL

2023-02-22  |  15:00
Biuro prasowe

Warszawa, 21 lutego 2023 r. – Firma Brother uaktualniła serię QL. Oferta produktowa została rozbudowana o cztery nowe urządzenia do druku etykiet QL-1100c, QL-1110NWBc, QL-810Wc i QL-820NWBc.

Brother QL-1100c to szybka drukarka etykiet zaprojektowana do drukowania oznaczeń o szerokości do 4 cali. Jest to urządzenie klasy biznesowej, które umożliwia tworzenie przystępnych cenowo papierowych etykiet samoprzylepnych na paczki, koperty oraz przesyłki pocztowe. Model QL-1100c może zostać podłączony do komputerów z systemami Windows i macOS przez port USB. Urządzenie zapewnia wysoką prędkość druku – do 69 standardowych etykiet adresowych na minutę w przypadku czarnego tekstu drukowanego w rozdzielczości 300 dpi. Dodatkowo obsługuje wydruk etykiet FBA (Fulfilled By Amazon).

Kolejny model z serii – QL-1110NWBc to drukarka etykiet, która łączy się za pośrednictwem portu USB, Ethernet oraz bezprzewodowo za pomocą Wi-Fi lub Bluetooth.

Drukarka etykiet QL-810Wc umożliwia drukowanie oznaczeń na etykietach oraz taśmach ciągłych o szerokości do 62 mm. Urządzenie zapewnia łączność przez port USB i Wi-Fi oraz obsługę funkcji AirPrint, która pozwala na drukowanie bez potrzeby instalacji sterownika na komputerach i urządzeniach mobilnych z systemami macOS oraz iOS. Sieciowa drukarka oznaczeń QL-820NWBc ma duży podświetlany wyświetlacz LCD ułatwiający konfigurację i codzienną obsługę. Dodatkowo umożliwia łączność przez port Ethernet oraz Bluetooth z certyfikatem MFi. Modele QL-810Wc i QL-820NWBc pozwalają na drukowanie oznaczeń o długości dostosowanej do indywidualnych potrzeb w czerni i czerwieni bez konieczności używania atramentu lub tonera.

Więcej szczegółów na temat nowych urządzeń i ich specyfiki technicznej można znaleźć na stronie www.brother.pl.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne? Biuro prasowe
2025-01-02 | 09:50

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

Jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia przy tworzeniu strony internetowej? Odpowiedzią na to pytanie może być prototyping – przygotowanie wstępnej wersji pozwoli zidentyfikować
IT i technologie Newline VEGA Pro – już w Polsce!
2024-12-31 | 15:00

Newline VEGA Pro – już w Polsce!

VEGA Pro to wysokoefektywny monitor interaktywny przygotowany na każde korporacyjne wyzwanie – luksusowy i elegancki. Urządzenie jest już dostępne w warszawskim showroomie Newline
IT i technologie Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
2024-12-31 | 12:20

Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB

Do oferty firmy Zalman trafiła właśnie nowa obudowa T4 Plus. To model dla oszczędnych konsumentów, którzy jednak cenią sobie porządne wykonanie oraz elegancki design. W

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen

Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują  wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.

Prawo

Pracodawcy apelują o usprawnienie wydawania zezwoleń na pracę cudzoziemcom. Nowe regulacje tylko w części w tym pomogą

Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium Polski został przyjęty w grudniu przez rząd i trafił już do Sejmu. Nowe przepisy zakładają pełną elektronizację wnioskowania i wydawania zezwoleń na pracę i rezygnację z testu rynku pracy. Niekoniecznie jednak oznacza to większą otwartość na pracowników z zagranicy. – To nie zmiana jakościowa, ale co najwyżej próba sanacji przeciążonego systemu – ocenia dr Michał Szypniewski z kancelarii BKB Baran Książek Bigaj.

IT i technologie

Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji ma wystartować w tym roku. Polskie wojsko coraz szerzej korzysta z tej technologii

– Opracowujemy koncepcję funkcjonowania Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji. Szkolimy też odpowiednio naszych inżynierów, współpracujemy z uczelniami wyższymi w tym aspekcie, aby mieć gotowy odpowiedni potencjał intelektualny – mówi gen. dyw. Karol Molenda, dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Nowa formacja będzie odpowiadać za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań AI na potrzeby działań militarnych. Podobne instytucje są już powoływane przez inne kraje NATO.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.