Komunikaty PR

CNC GUIDE i ROBOGUIDE z wydłużonym okresem próbnym do 30 września 2020r.

2020-05-25  |  10:00
Biuro prasowe

Priorytetem firmy FANUC jest klient i jego potrzeby. W trudnych czasach pandemii, kiedy rynek poszukuje efektywnych narzędzi online, producent oddaje w ręce użytkowników wydłużoną czasowo i całkowicie bezpłatną wersję oprogramowania symulacyjnego CNC GUIDE i ROBOGUIDE. Wierząc, że jest to dobry czas,  by zadbać o rozwój linii produkcyjnych, FANUC ułatwia kompleksowe projektowanie funkcjonalnych systemów produkcyjnych opartych o roboty i maszyny CNC.

Wsparcie klientów w okresie pandemii COVID-19

Wszyscy użytkownicy, którzy zarejestrują się w systemie MyFANUC i pobiorą próbną wersję CNC GUIDE lub ROBOGUIDE będą mogli bezpłatnie korzystać z możliwości tych programów do końca września 2020 roku. Po zakończeniu okresu próbnego można skorzystać z rabatu 25% przy zakupie regularnej licencji programu CNC GUIDE.

CNC GUIDE - Efektywny wzrost wydajności dzięki symulacji komputerowej

CNC GUIDE symuluje środowisko operatora CNC do programowania i obsługi maszyn. Z uwagi na to, że pakiet zawiera również FANUC MANUAL GUIDE i (narzędzie do warsztatowego programowania dialogowego) użytkownicy mogą za jego pomocą projektować rozwiązania na potrzeby zróżnicowanych procesów obróbki skrawaniem – od najprostszych aż po zaawansowane.

To bardzo przydatne narzędzia programistyczne FANUC z powodzeniem wykorzystywane przez konstruktorów maszyn i producentów OEM w środowisku symulacyjnym. Użytkownicy mogą w jego ramach korzystać ze wspomaganego i interaktywnego programowania cykli obróbki (w tym toczenia, frezowania, wiercenia i cykli pomiarowych), łatwego programowania wytwarzania części i funkcji symulacji.

Oprogramowanie CNC GUIDE jest doskonale przygotowane do współpracy z komputerami PC. Symulacja dokładnie emuluje CNC, co oznacza, że programy mogą być pisane, testowane i optymalizowane bezpośrednio na komputerze, bez konieczności instalowania dodatkowego sprzętu.

CNC GUIDE to doskonałe narzędzie edukacyjne. Zarówno dla studentów, pracowników firm, jak i dla wszystkich osób zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji w zakresie tworzenia funkcjonalnych systemów produkcyjnych.

ROBOGUIDE – Inteligentna symulacja ruchu robota 3D

FANUC ROBOGUIDE to oprogramowanie symulacyjne, które umożliwia tworzenie aplikacji zrobotyzowanych w trybie offline. Narzędzie symuluje zarówno ruch robota, jak i polecenia aplikacji, co oznacza, że zapewnia użytkownikowi możliwość swobodnego projektowania, testowania i modyfikowania stanowisk zrobotyzowanych w środowisku wirtualnym. Aby zaoszczędzić czas projektowania 3D, modele części można importować z komputera jako dane CAD. Rozbudowana biblioteka oprogramowania do symulacji robotów poszerza możliwości w zakresie doboru i modyfikowania typowych elementów stanowiska takich jak stoły, przenośniki oraz narzędzi i osprzętu robota, ściśle do potrzeb projektowanych aplikacji.

Intuicyjny i niezwykle łatwy w obsłudze ROBOGUIDE wymaga bardzo niewielkiego szkolenia. Jest również dostępny z dedykowanymi narzędziami dopasowanymi do indywidualnych potrzeb zróżnicowanych procesów produkcyjnych takich jak spawanie, lakierowanie, obróbka materiałowa i wielu innych.

Oferta specjalna dla klientów FANUC

Oferta jest kierowana do użytkowników zarejestrowanych w portalu MyFANUC. W celu pobrania oprogramowania należy zalogować się w portalu i złożyć wniosek.

Jesteś użytkownikiem MyFANUC? Zaloguj się i złóż wniosek.

Klienci, którzy są zainteresowani ofertą, a jeszcze nie są aktywnymi użytkownikami portalu MyFANUC powinni jak najszybciej się w nim zarejestrować, by pobrać oprogramowanie.

Jeśli nie posiadasz konta na MyFANUC, zarejestruj się, by pobrać oprogramowanie.

  • Wersja próbna oprogramowania jest dostępna bezpłatnie w okresie od maja do 30 września 2020 r. (przy rejestracji do 30 sierpnia 2020r.)
  • Wersja testowa oprogramowania nie różni się od wersji pełnej
  • Oprogramowanie jest dostępne w 18 językach
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Generatywna sztuczna inteligencja m.in. w opinii Polaków to zrządzenie losu Biuro prasowe
2024-07-17 | 08:00

Generatywna sztuczna inteligencja m.in. w opinii Polaków to zrządzenie losu

Podczas gdy eksperci przewidują znaczące pozytywne skutki gospodarcze rozwoju sztucznej inteligencji generatywnej, nastroje społeczne nie są tak optymistyczne. Allianz Trade przedstawia wyniki
IT i technologie Lena Lighting partnerem oprogramowania DIALux
2024-07-17 | 01:00

Lena Lighting partnerem oprogramowania DIALux

DIALux jest nowoczesnym narzędziem, pozwalającym na projektowanie oświetlenia. To najchętniej wybierane oprogramowanie, umożliwiające zarówno rozlokowanie pojedynczych opraw, jak i
IT i technologie Długoterminowa umowa TomTom i Microsoft
2024-07-16 | 07:50

Długoterminowa umowa TomTom i Microsoft

TomTom (TOM2), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, ogłosił, że umacnia i rozszerza swoją współpracę z firmą Microsoft. Mapy i dane o ruchu drogowym TomTom będą

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Branża tytoniowa alarmuje o drastycznych podwyżkach akcyzy. Są kilkukrotnie wyższe od zaplanowanych do 2027 roku

Ministerstwo Finansów chce wprowadzić drastyczne podwyżki akcyzy na wyroby tytoniowe. Ich skala ma być kilkukrotnie większa, niż zakładała obowiązująca od 2022 roku mapa akcyzowa, czyli porozumienie wypracowane po długich konsultacjach z rynkiem. Już w przyszłym roku akcyza na wyroby tytoniowe, zamiast o pierwotnie zakładane 10 proc. na wszystkie kategorie wyrobów, ma wzrosnąć: o 25 proc. na papierosy, o 38 proc. na tytoń do palenia oraz o 50 proc. na wkłady do podgrzewaczy tytoniu. Nowością jest objęcie podwyżkami również płynów do e-papierosów, na które w 2025 roku akcyza wzrośnie o 75 proc.

Bankowość

Większość małych i średnich firm przez całą swoją działalność nie zmienia banku. Wysoko oceniają dostępność do usług bankowych

Mikro-, małe i średnie firmy są surowymi recenzentami usług bankowych, ale mimo to ich ocena pozostaje dość wysoka – mówi Wojciech Terlikowski z CBM Indicator. Kredyt bankowy jest drugim – po środkach własnych – najpopularniejszym źródłem finansowania działalności MŚP, ale firmy chętnie korzystają również z kredytów inwestycyjnych czy kart kredytowych. Są zainteresowane także dodatkowymi usługami ze strony banków, np. doradztwem przy pozyskiwaniu środków UE. Ekspert wskazuje, że to przekłada się na lojalność klientów – przedsiębiorcy przywiązują się do banków i rzadko je zmieniają.

Przemysł

W Polsce rośnie tempo robotyzacji. Pod względem zaangażowania robotów w przemyśle przegrywa wyścig z innymi krajami regionu

Z niemal 18 tys. robotów zainstalowanych w sektorze przetwórstwa przemysłowego Polska znajduje się na szóstym miejscu w UE. Jednak na 10 tys. pracowników zatrudnionych w tej branży przypada 54,6 robota, znacznie mniej niż nie tylko na Zachodzie, ale i w krajach Grupy Wyszehradzkiej. Jednocześnie 76 proc. przedsiębiorców badanych przez Polski Instytut Ekonomiczny zgadza się, że robotyzacja i automatyzacja będzie coraz bardziej stanowiła o przewadze konkurencyjnej firm na rynku.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.