CNC GUIDE i ROBOGUIDE z wydłużonym okresem próbnym do 30 września 2020r.
Priorytetem firmy FANUC jest klient i jego potrzeby. W trudnych czasach pandemii, kiedy rynek poszukuje efektywnych narzędzi online, producent oddaje w ręce użytkowników wydłużoną czasowo i całkowicie bezpłatną wersję oprogramowania symulacyjnego CNC GUIDE i ROBOGUIDE. Wierząc, że jest to dobry czas, by zadbać o rozwój linii produkcyjnych, FANUC ułatwia kompleksowe projektowanie funkcjonalnych systemów produkcyjnych opartych o roboty i maszyny CNC.
Wsparcie klientów w okresie pandemii COVID-19
Wszyscy użytkownicy, którzy zarejestrują się w systemie MyFANUC i pobiorą próbną wersję CNC GUIDE lub ROBOGUIDE będą mogli bezpłatnie korzystać z możliwości tych programów do końca września 2020 roku. Po zakończeniu okresu próbnego można skorzystać z rabatu 25% przy zakupie regularnej licencji programu CNC GUIDE.
CNC GUIDE - Efektywny wzrost wydajności dzięki symulacji komputerowej
CNC GUIDE symuluje środowisko operatora CNC do programowania i obsługi maszyn. Z uwagi na to, że pakiet zawiera również FANUC MANUAL GUIDE i (narzędzie do warsztatowego programowania dialogowego) użytkownicy mogą za jego pomocą projektować rozwiązania na potrzeby zróżnicowanych procesów obróbki skrawaniem – od najprostszych aż po zaawansowane.
To bardzo przydatne narzędzia programistyczne FANUC z powodzeniem wykorzystywane przez konstruktorów maszyn i producentów OEM w środowisku symulacyjnym. Użytkownicy mogą w jego ramach korzystać ze wspomaganego i interaktywnego programowania cykli obróbki (w tym toczenia, frezowania, wiercenia i cykli pomiarowych), łatwego programowania wytwarzania części i funkcji symulacji.
Oprogramowanie CNC GUIDE jest doskonale przygotowane do współpracy z komputerami PC. Symulacja dokładnie emuluje CNC, co oznacza, że programy mogą być pisane, testowane i optymalizowane bezpośrednio na komputerze, bez konieczności instalowania dodatkowego sprzętu.
CNC GUIDE to doskonałe narzędzie edukacyjne. Zarówno dla studentów, pracowników firm, jak i dla wszystkich osób zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji w zakresie tworzenia funkcjonalnych systemów produkcyjnych.
ROBOGUIDE – Inteligentna symulacja ruchu robota 3D
FANUC ROBOGUIDE to oprogramowanie symulacyjne, które umożliwia tworzenie aplikacji zrobotyzowanych w trybie offline. Narzędzie symuluje zarówno ruch robota, jak i polecenia aplikacji, co oznacza, że zapewnia użytkownikowi możliwość swobodnego projektowania, testowania i modyfikowania stanowisk zrobotyzowanych w środowisku wirtualnym. Aby zaoszczędzić czas projektowania 3D, modele części można importować z komputera jako dane CAD. Rozbudowana biblioteka oprogramowania do symulacji robotów poszerza możliwości w zakresie doboru i modyfikowania typowych elementów stanowiska takich jak stoły, przenośniki oraz narzędzi i osprzętu robota, ściśle do potrzeb projektowanych aplikacji.
Intuicyjny i niezwykle łatwy w obsłudze ROBOGUIDE wymaga bardzo niewielkiego szkolenia. Jest również dostępny z dedykowanymi narzędziami dopasowanymi do indywidualnych potrzeb zróżnicowanych procesów produkcyjnych takich jak spawanie, lakierowanie, obróbka materiałowa i wielu innych.
Oferta specjalna dla klientów FANUC
Oferta jest kierowana do użytkowników zarejestrowanych w portalu MyFANUC. W celu pobrania oprogramowania należy zalogować się w portalu i złożyć wniosek.
Jesteś użytkownikiem MyFANUC? Zaloguj się i złóż wniosek.
Klienci, którzy są zainteresowani ofertą, a jeszcze nie są aktywnymi użytkownikami portalu MyFANUC powinni jak najszybciej się w nim zarejestrować, by pobrać oprogramowanie.
Jeśli nie posiadasz konta na MyFANUC, zarejestruj się, by pobrać oprogramowanie.
- Wersja próbna oprogramowania jest dostępna bezpłatnie w okresie od maja do 30 września 2020 r. (przy rejestracji do 30 sierpnia 2020r.)
- Wersja testowa oprogramowania nie różni się od wersji pełnej
- Oprogramowanie jest dostępne w 18 językach
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.