Komunikaty PR

Delock: kable USB-C do Lightning z funkcją transmisji danych i szybkiego ładowan

2020-05-22  |  14:00
Biuro prasowe

Niezawodny przewód do smartfona to obowiązkowy element każdej firmowej torby. Jeszcze lepiej, gdy pozwala on na szybkie ładowanie i wymianę danych oraz zapewnia bezpośrednie połączenie z nowoczesnym laptopem. To wszystko oferują nowe kable Delock adresowane do posiadaczy sprzętu Apple.


Delock 85297 to kabel pozwalający na bezpośrednie połączenie iPhone’a, iPada lub iPoda z innymi urządzeniami wyposażonymi w porty USB-C lub Thunderbolt. Dzięki temu posiadacze np. MacBooków mogą pominąć korzystanie z przejściówek lub stacji dokujących, które nie zawsze są pod ręką.

 

Prezentowany przewód pozwala zarówno na transmisję danych, jak i szybkie ładowanie wybranych urządzeń Apple ze złączem Lightning. Producent zastosował w nim oryginalny łącznik Apple C94, a pełną kompatybilność kabla potwierdza uzyskany przez producenta certyfikat MFi (Made for Apple).

Kabel o średnicy czterech mm jest pokryty nylonowym oplotem, który ma zapewnić wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Po obu stronach jest on zakończony złączami w metalowych obudowach. Przewód Delock 85297 o długości jednego metra jest już dostępny w wybranych sklepach w cenie około 70 zł. Minimalnie droższy (około 5 do 10 zł) jest dłuższy, dwumetrowy wariant 85298.

Dane techniczne:

  • długość (ze złączami):
    •  1 metr - Delock 85297
    •  2 metry - Delock 85298
  • typ przewodu: USB-C do Lightning
  • kompatybilność: urządzenia Apple iPhone, iPad i iPod ze złączem Lightning
    •  uzyskany certyfikat MFi, zastosowana oryginalna wtyczka Apple C94
    •  obsługuje funkcję szybkiego ładowania dla wspierających ją urządzeń (od
      iPhone 8 / iPada Pro)
  • obsługuje transmisję danych między urządzeniami, możliwe połączenie
    również pomiędzy urządzeniami Apple i Android
  • maksymalne napięcie zasilania: 9 V
  • maksymalne natężenie prądu: 3 A

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Generatywna sztuczna inteligencja m.in. w opinii Polaków to zrządzenie losu Biuro prasowe
2024-07-17 | 08:00

Generatywna sztuczna inteligencja m.in. w opinii Polaków to zrządzenie losu

Podczas gdy eksperci przewidują znaczące pozytywne skutki gospodarcze rozwoju sztucznej inteligencji generatywnej, nastroje społeczne nie są tak optymistyczne. Allianz Trade przedstawia wyniki
IT i technologie Lena Lighting partnerem oprogramowania DIALux
2024-07-17 | 01:00

Lena Lighting partnerem oprogramowania DIALux

DIALux jest nowoczesnym narzędziem, pozwalającym na projektowanie oświetlenia. To najchętniej wybierane oprogramowanie, umożliwiające zarówno rozlokowanie pojedynczych opraw, jak i
IT i technologie Długoterminowa umowa TomTom i Microsoft
2024-07-16 | 07:50

Długoterminowa umowa TomTom i Microsoft

TomTom (TOM2), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, ogłosił, że umacnia i rozszerza swoją współpracę z firmą Microsoft. Mapy i dane o ruchu drogowym TomTom będą

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Branża tytoniowa alarmuje o drastycznych podwyżkach akcyzy. Są kilkukrotnie wyższe od zaplanowanych do 2027 roku

Ministerstwo Finansów chce wprowadzić drastyczne podwyżki akcyzy na wyroby tytoniowe. Ich skala ma być kilkukrotnie większa, niż zakładała obowiązująca od 2022 roku mapa akcyzowa, czyli porozumienie wypracowane po długich konsultacjach z rynkiem. Już w przyszłym roku akcyza na wyroby tytoniowe, zamiast o pierwotnie zakładane 10 proc. na wszystkie kategorie wyrobów, ma wzrosnąć: o 25 proc. na papierosy, o 38 proc. na tytoń do palenia oraz o 50 proc. na wkłady do podgrzewaczy tytoniu. Nowością jest objęcie podwyżkami również płynów do e-papierosów, na które w 2025 roku akcyza wzrośnie o 75 proc.

Bankowość

Większość małych i średnich firm przez całą swoją działalność nie zmienia banku. Wysoko oceniają dostępność do usług bankowych

Mikro-, małe i średnie firmy są surowymi recenzentami usług bankowych, ale mimo to ich ocena pozostaje dość wysoka – mówi Wojciech Terlikowski z CBM Indicator. Kredyt bankowy jest drugim – po środkach własnych – najpopularniejszym źródłem finansowania działalności MŚP, ale firmy chętnie korzystają również z kredytów inwestycyjnych czy kart kredytowych. Są zainteresowane także dodatkowymi usługami ze strony banków, np. doradztwem przy pozyskiwaniu środków UE. Ekspert wskazuje, że to przekłada się na lojalność klientów – przedsiębiorcy przywiązują się do banków i rzadko je zmieniają.

Przemysł

W Polsce rośnie tempo robotyzacji. Pod względem zaangażowania robotów w przemyśle przegrywa wyścig z innymi krajami regionu

Z niemal 18 tys. robotów zainstalowanych w sektorze przetwórstwa przemysłowego Polska znajduje się na szóstym miejscu w UE. Jednak na 10 tys. pracowników zatrudnionych w tej branży przypada 54,6 robota, znacznie mniej niż nie tylko na Zachodzie, ale i w krajach Grupy Wyszehradzkiej. Jednocześnie 76 proc. przedsiębiorców badanych przez Polski Instytut Ekonomiczny zgadza się, że robotyzacja i automatyzacja będzie coraz bardziej stanowiła o przewadze konkurencyjnej firm na rynku.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.