Komunikaty PR

DNI OTWARTE BALLUFF, FANUC, LENZE I SCHUNK

2020-02-05  |  12:00
Biuro prasowe

Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu organizowanym przez cztery największe firmy technologiczne na świecie – BALLUFF, FANUC, LENZE I SCHUNK! To doskonała okazja na wykorzystanie wiedzy i doświadczenia praktyków automatyki i robotyki 4 firm w jednym miejscu. Poznasz najnowocześniejsze rozwiązania, które z powodzeniem są stosowane na całym świecie, a które mogą przyczynić się do rozwoju Twojej firmy!

Poznaj świat automatyki przemysłowej i robotów!

To już trzecia edycja DNI OTWARTYCH, która odbędzie się 26-27 lutego 2020 r. w Katowicach w siedzibie firmy Lenze. W trakcie wydarzenia zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki. Opowiemy o obserwowanych trendach w gospodarce polskiej, europejskiej i światowej, dowiesz się, jakie stoją przed nami wyzwania rynkowe i jak możemy obrócić je na własną korzyść.

Automatyka i robotyzacja to nowa era produkcji, która znacząco zwiększa wydajność zakładów przemysłowych i daje możliwość wprowadzania elastycznych zmian zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem. BALLUFF, FANUC, LENZE i SCHUNK dostarczają produkty, które w połączeniu stanowią idealne rozwiązania dla wielu przedsiębiorstw.

Stąd też idea wspólnego wydarzenia, gdzie każda z tych czterech firm będzie mogła podzielić się swoim doświadczenie i w praktyce pokazać jak to wszystko może działać. Zainteresowany? Rejestracji możesz dokonać pod tym linkiem evenea.pl/event/AutomatykaiRoboty!

Program DNI OTWARTYCH

Program DNI OTWARTYCH został podzielony na dwie części, gdzie najpierw zaprezentowana zostanie niezbędna wiedza, a następnie zostanie ona poparta rzeczywistymi rozwiązaniami dostępnymi w showroom.

Wydarzenie jest kierowane do menedżerów i właścicieli firm produkujących maszyny i firm integratorskich, pracowników działu automatyki, utrzymania ruchu oraz do użytkowników końcowych maszyn i robotów. Skorzystaj z wyjątkowej możliwości spotkania z praktykami z zakresu automatyki i robotyzacji! 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne? Biuro prasowe
2025-01-02 | 09:50

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

Jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia przy tworzeniu strony internetowej? Odpowiedzią na to pytanie może być prototyping – przygotowanie wstępnej wersji pozwoli zidentyfikować
IT i technologie Newline VEGA Pro – już w Polsce!
2024-12-31 | 15:00

Newline VEGA Pro – już w Polsce!

VEGA Pro to wysokoefektywny monitor interaktywny przygotowany na każde korporacyjne wyzwanie – luksusowy i elegancki. Urządzenie jest już dostępne w warszawskim showroomie Newline
IT i technologie Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
2024-12-31 | 12:20

Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB

Do oferty firmy Zalman trafiła właśnie nowa obudowa T4 Plus. To model dla oszczędnych konsumentów, którzy jednak cenią sobie porządne wykonanie oraz elegancki design. W

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

IT i technologie

W Krakowie powstało centrum operacyjne cyberbezpieczeństwa. Sektor małych i średnich firm zyska dostęp do specjalistycznych usług [DEPESZA]

Security Operations Center, które zostało uruchomione w ramach Centrum Technologicznego Hitachi w Krakowie, ma zapewnić firmom dostęp do usług specjalistów w zakresie cyberbezpieczeństwa, bez konieczności tworzenia własnych działów IT. Dla przedsiębiorstw outsourcing tego typu zadań jest rozwiązaniem, które pozwala uniknąć wysokich nakładów inwestycyjnych, zabezpieczyć się przed coraz intensywniejszymi atakami hakerów, a także sprostać wymogom legislacyjnym.

Edukacja

Podwyżki wynagrodzeń nie rozwiążą problemu niedoboru nauczycieli. Ważny jest też prestiż zawodu i obciążenie obowiązkami

Niski poziom wynagrodzenia nauczycieli w porównaniu z innymi zawodami to tylko jeden z czynników, które wpływają na niedobór kadr pedagogicznych w różnych krajach. Z analizy naukowców z Wielkiej Brytanii wynika, że popularne strategie szybkich rozwiązań, takie jak programy stypendialne, nie działają w długiej perspektywie. Potrzebne jest więc nie tylko zwiększenie płac, ale i budowanie prestiżu tego zawodu, by osoby, które mają predyspozycje do jego wykonywania, nie bały się obierać takiej ścieżki kariery zawodowej.

Fundusze unijne

Coraz więcej inwestorów stawia na budownictwo modułowe. Kolejne dwa lata powinny przynieść duże wzrosty

Do 2030 roku rynek budownictwa modułowego ma osiągnąć wartość 7 mld zł – szacuje firma Spectis. Szczególnie ten i przyszły rok będą dla niego korzystne ze względu na duży napływ środków z KPO, których wydatkowanie wiąże się z ograniczeniami czasowymi. Presja kosztowa i czasowa oraz otwartość na nowe technologie może skłonić inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych do zwrotu w kierunku budynków modułowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.