DOOGEE Y9 PLUS już w Polsce. Wkrótce dostępny będzie również model S68 Pro
DOOGEE poszerza swoją ofertę dostępną na polskim rynku. W grudniu w sklepach stacjonarnych pojawił się elegancki model Y9 PLUS, niebawem wprowadzony ma zostać odporny na trudne warunki S68Pro.
Y9 PLUS dostępny jest w cenie 619,99 PLN. Posiada on ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P23 z układem graficznym Mali-G71. Podstawowa wersja jest wyposażona w 4 GB RAM i 64 GB pamięci, którą przy pomocy karty SD można rozszerzyć do 128 GB. Dużym atutem jest bateria o pojemności 4350 mAh. W telefonie znajdziemy też trzy obiektywy 16 Mpix + 8 Mpix + 8 Mpix. Pozwala to na robienie zdjęć obejmujących szeroki kąt widzenia – nawet do 130 stopni. Istotne jest niespotykane w tym segmencie wykorzystanie optycznej stabilizacji obrazu. Sensor głębi umieszczony w drugim obiektywie pozwala na uzyskanie efektu bokeh.
Producent wciąż nie zdradza ceny kolejnego modelu, który będzie wkrótce dostępny na polskim rynku – S68Pro. Aktualna cena na oficjalnej stronie DOOGEE wynosi $199,99. Podstawowa wersja zawiera 6 GB RAM oraz 128 GB ROM, system operacyjny Android 9.0 Pie oraz procesor Helio P70. Bateria o pojemności 6300 mAh w stanie spoczynku może wytrzymać aż 756 godzin w trybie standby. Telefon DOOGEE S68Pro dobrze radzi sobie w ekstremalnych warunkach pogodowych: od -40 stopni C do 60 stopni C, ale też pod wodą – nawet do 30 min i 1,5 metra głębokości. Dwie warstwy Gorilla glass 4 oraz aluminiowa warstwa pod wyświetlaczem High Definition IPS zapewniają maksymalną wytrzymałość na upadek – nawet do 1.5 m wysokości.
Smartfon jest wyposażony w wiele udogodnień, jak 4 systemy nawigowania zapewniające bardzo dobrą geolokalizację na całym świecie. Telefon ma również funkcję bezprzewodowego ładowania zwrotnego. Posiada wbudowany moduł NFC, który umożliwia płatności Google, a także funkcję skanowania twarzy i czytnik linii papilarnych reagujący w 0.2 sekundy. DOOGEE S68Pro ma 3 obiektywy z tyłu o: 21Mpix + 8Mpix + 8Mpix, które pozwalają na fotografowanie w trybie podstawowym, szerokokątnym oraz za pomocą teleobiektywu.
Specyfikacja Y9 PLUS:
Model procesora: Helio P23
Procesor graficzny: ARM Mali-G71-MP2 700MHz
RAM: 4GB
Pamięć: 64 GB
Wymiary ekranu: 6.3’’
Rozdzielczość: 1080 x 2280
Wymiary: 158.96 x 77.1 x 8.4 mm
Tylna kamera: 16MP + 8MP + 8MP
Przednia kamera: 16 MP
OS: Android™ 9.0 Pie
Bateria: 4350 mAh
Specyfikacja S68 Pro:
Model procesora: Helio P70
Procesor graficzny: ARM Mali-G72-MP2 700MHz
RAM: 6GB
Pamięć: 128GB
Wymiary ekranu: 5.9’’
Rozdzielczość: 1080x2280
Wymiary: 163.50x80.00x16.45mm
Tylna kamera: 21MP + 8MP + 8MP
Przednia kamera: 16 MP
OS: Android™ 9.0
Bateria: 6300 mAh
Motorola sypie prezentami. Kup smartfon i odbierz słuchawki lub voucher
Nowe partnerstwo DXC Technology i SAP dla szybszego wdrażania innowacji w Polsce
AI w służbie analityki danych: nowe rozwiązania dla firm
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Polityka
Konkurencyjność UE priorytetem nowej Komisji Europejskiej. Wśród barier do eliminacji nadmierna biurokracja
Komisja Europejska w nowym składzie, pod wodzą Ursuli von der Leyen, właśnie rozpoczyna swoją kadencję. Zgodnie z zapowiedziami ma się skupić na ożywieniu stojącej w miejscu gospodarki UE, zwiększeniu konkurencyjności, odblokowaniu inwestycji i zniwelowaniu luki innowacyjnej dzielącej ją od Stanów Zjednoczonych i Chin. Dużym wyzwaniem będzie także zmniejszenie uciążliwej biurokracji, również w dostępie do europejskich funduszy.
Infrastruktura
Stan budynków w Polsce poprawia się zbyt wolno. Ma to negatywny wpływ na klimat i zdrowie mieszkańców
W ciągu ostatnich ośmiu lat kluczowe statystyki dotyczące stanu budownictwa i zdrowia publicznego na poziomie UE się nie poprawiły. Budynki nadal zużywają zbyt dużo energii, emitują coraz więcej gazów cieplarnianych, a liczba inwestycji w poprawę efektywności energetycznej wręcz maleje, co skutkuje coraz niższym rocznym wskaźnikiem renowacji. Tym samym budynki w Europie nadal nie zapewniają ich użytkownikom zdrowych i komfortowych warunków, co przekłada się na gorsze samopoczucie i problemy zdrowotne – pokazuje najnowsza, ósma edycja raportu „Barometr zdrowych budynków”.
Problemy społeczne
40 proc. Polaków nie czuje się zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby. Obawiają się problemów z dostępem do leczenia i jego finansowaniem
Większość Polaków obawia się chorób cywilizacyjnych, takich jak nowotwory i choroby sercowo-naczyniowe. Niemal 40 proc. nie czuje się w pełni zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby – wynika z badania zleconego przez Nationale-Nederlanden. Badani obawiają się nie tylko braku zabezpieczenia finansowego, lecz także problemów z uzyskaniem pomocy lekarskiej i dostępem do badań. W odpowiedzi na te potrzeby Nationale-Nederlanden i Grupa LUX MED stworzyły we współpracy ofertę ubezpieczeniową łączącą pomoc finansową i usługi medyczne.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.