eDoradca STILL ds. zestawów transportowych
Get More Services
ul. Rynek 60/2
50-116 Wrocław
w.podsiadly|getmoreservices.pl| |w.podsiadly|getmoreservices.pl
+48571246669
www.getmoreservices.pl
W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie zestawami transportowymi i ciągle poszerzające się możliwości ich konfiguracji firma STILL Polska uruchomiła na swojej stronie internetowej narzędzie wspomagające dobór ich elementów.
W czasach dynamicznego poszerzania się oferty elementów zestawów transportowych, włącznie z rozwiązaniami automatyzacji i półautomatyzacji, samodzielny dobór ciągników może skutkować przeoczeniem najlepszych rozwiązań. Mając to na uwadze, firma STILL Polska wprowadziła w ostatnim czasie usługę kompleksowego doradztwa intralogistycznego, w ramach której eksperci podsuwają pomysły umożliwiające najbardziej wydajną organizację pracy. By jeszcze bardziej usprawnić działania w tym obszarze, firma zamieściła na swojej stronie internetowej elektronicznego asystenta konfiguracji zestawów transportowych: m.still.pl/zestawy-transportowe. W oparciu o odpowiedzi potencjalnych klientów doradcy intralogistyczni STILL Polska przygotowują się do spotkania konsultacyjnego i dalszej, bardziej szczegółowej analizy procesów transportu wewnętrznego. – Dobierając elementy zestawów transportowych trzeba wziąć pod uwagę szereg kryteriów. Do najważniejszych z nich należą: rozmiary i rodzaje obsługiwanych ładunków oraz masa przypadająca na jeden nośnik ładunku. Znaczenie ma także specyfika pracy i przebieg trasy (Jakie dystanse pokonywane między przystankami? Czy występują rampy i progi? Czy ciągniki wyjeżdżają na zewnątrz magazynu? Jak szerokie są korytarze robocze?). Pod kątem tych czynników wybiera się optymalne – najbardziej ergonomiczne, efektywne i energooszczędne – rozwiązanie – mówi Rafał Pańczyk, Advanced Applications Manager STILL Polska. – eDoradca STILL pozwala jeszcze przed pierwszym spotkaniem zgromadzić w jednym miejscu informacje potrzebne, by rozpocząć analizę procesów transportu wewnętrznego i docelowo wybrać najlepiej dopasowane do potrzeb klienta rozwiązanie – dodaje.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Unijne mechanizmy ułatwiają zwiększenie wydatków na obronność przez europejskie kraje NATO. Ważnym aspektem infrastruktura podwójnego zastosowania
Wydatki na obronność w krajach NATO mają wzrosnąć do 2035 roku do 5 proc. PKB. W dużej mierze będzie to możliwe dzięki Unii Europejskiej, która stworzyła ramy umożliwiające krajom członkowskim realizację celów NATO w zakresie obronności, nie tylko poprzez finansowanie i inwestycje, ale także poprzez elastyczność budżetową. – To pełna synergia, można powiedzieć, że Unia Europejska współfinansuje razem z państwami członkowskimi cele zdolnościowe NATO – ocenia Paweł Zalewski, sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej.
Ochrona środowiska
Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.
Edukacja
Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.